هیچ PH سفر بان کی مون در مقابل سنگاپور در میان فیلیپینی coronavirus مورد

STROLL. A visitor, wearing a protective face mask amid fears about the spread of the COVID-19 novel coronavirus, walks along Merlion Park in Singapore on February 17, 2020. Photo by Roslan Rahman/AFP

قدم زدن. یک بازدید کننده با پوشیدن محافظ ماسک صورت نگرانی در مورد گسترش COVID-19 رمان coronavirus پیاده روی همراه Merlion پارک در سنگاپور در تاریخ 17 فوریه سال 2020 است. عکس Roslan رحمان/AFP

سنگاپور – فیلیپین دولت است نه اجرای ممنوعیت سفر علیه سنگاپور حتی اگر نزدیک به 90 نفر در اینجا از جمله یک فیلیپینی مقیم دائم از این شهر-دولت باید قرارداد این رمان coronavirus.

ستایش چگونه سنگاپوری دولت به کار گرفته بحران فیلیپین سفیر سنگاپور یوسف Yap گفت که او نمی خواهد توصیه محدودیت های مسافرتی در برابر سنگاپور است. خود را برتر و افغانستان Teodoro اهسته Jr قبل گفت: او نیز در مخالفت با ممنوعیت سفر علیه دولت شهر است.

“این مایه تاسف است که ما یک kababayan (میهن) آسیب دیده توسط ویروس اما به طور کلی وضعیت در سنگاپور واقعا من فکر می کنم پایدار است و در واقع بهبود” Yap گفت Rappler اواخر شب یکشنبه, مارس 23. (بخوانید: سنگاپور اعلام $4.6 میلیارد دلار افزایش به مبارزه با ویروس)

صدای تند و تیز ذکر اطلاعات از سنگاپوری وزارت بهداشت (MOH) که در روز یکشنبه وجود دارد و هیچ مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در سنگاپور است. دو تن از آنان از بیمارستان مرخص و در همان روز.

این به ارمغان می آورد به 51 تعداد افرادی که از بهبود COVID-19 در سنگاپور است که 89 ثبت موارد بیماری از روز شنبه.

“من فکر می کنم هر چه پروتکل ها و روش های است که سنگاپور در محل به نظر می رسد برای نشان دادن نتایج. اگر هر چیزی وجود دارد حتی کمتر دلیل در حال حاضر به محدودیت های مسافرتی از هر نوع نسبت به یک یا دو هفته پیش” Yap گفت.

او افزود: “من فکر می کنم ما فقط باید همچنان مراقب بود و با احتیاط اما وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت.”

چه در خطر است

اگر یک سفر بان کی مون در برابر سنگاپور است تحمیل Yap گفت که “قطعا از آن خواهد شد بسیار ناخوشایند برای همه است.”

سفیر اشاره کرد که سنگاپور یکی از فیلیپین’ top شرکای تجاری. سنگاپور فیلیپین’ top صادرات بازار در انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا و فیلیپین’ 5 و بزرگترین در جهان, با توجه به داده ها از فیلیپین سفارت. سنگاپور نیز فیلیپین’ دومین سرمایه گذار بین المللی.

سفارت اضافه شده است که سنگاپور فیلیپین بزرگترین بازار گردشگری در آسه آن.

“آن را به عنوان ساده به عنوان فقط گفت: شما می دانید ما می خواهیم ممنوعیت افراد به دلایل بهداشتی. ما باید به طور جدی در وزن جوانب مثبت و منفی, آیا آسیب خواهد شد بسیار بیشتر از آنچه که ما در حال تلاش برای جلوگیری از” Yap توضیح داد.

صد و قبل از آن نیز مخالف ممنوعیت سفر در برابر سنگاپور به عنوان او توییتی در فوریه 14: “من نمی خواهد حمایت از ممنوعیت سفر به و از آسه آن سنگاپور است. بان کی مون باید لولا نه در بروز و تعدادی از عفونت های/مرگ و میر است اما در نشان داده توانایی دولت مربوط به مهار بیماری و شدت تنظیم ورود و رو از آن هوا/بنادر.”

وزارت بهداشت در روز یکشنبه به اطلاع سفارت فیلیپین که یک مرد فیلیپینی مقیم دائم سنگاپور قرارداد رمان coronavirus. سنگاپور اعلام نشده هویت فیلیپینی بیمار و تنها ارائه اطلاعات بیشتر به دولت فیلیپین اگر فیلیپینی به رضایت او.

سنگاپور را شانه فیلیپینی, بیمار, بیمارستان, صورتحساب به عنوان شهر-دولت با دیگر COVID-19 موارد است. صدای تند و تیز گفت: فیلیپین سفارت با این حال مایل به کمک در رسیدن به فیلیپینی بیمار و یا بستگان آنها پرواز به سنگاپور در صورت نیاز.

در چند هفته اول پس از سنگاپور کردم اول آن مورد COVID-19 شهر-دولت بيشترين تعداد رمان coronavirus موارد در خارج از چین است. از آن زمان شده است پیشی گیرد و توسط کره جنوبی و ژاپن است.

سنگاپور حداقل 89 موارد تایید شده از رمان coronavirus با توجه به داده ها از سنگاپوری دولت یکشنبه شب. از این موارد 65 قرارداد این ویروس در سنگاپور در حالی که 24 رو از آن در خارج از کشور است.

این سنگاپوری دولت گفت: 49 نفر مرخص شده و 35 پایدار باقی می ماند و 5 نفر دیگر همچنان در وضعیت بحرانی است. هیچ کس مرده است با توجه به این ویروس در سنگاپور است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im