هیچ مورد جدید از CCP ویروس در هاوایی برای 8 هفته اما مقامات احتیاط: ‘ما نمی تواند ادامه دهد آن را برای همیشه لطفا برای’

هیچ مورد جدید از CCP ویروس گزارش شده در هاوایی گذشته هشت هفته. مقامات آن را به نام یک توسعه مثبت اما گفت: این به آن معنا نیست که همه گیر است که به دولت و خواست مردم برای تبدیل شدن به از خود راضی.

“ما شاهد کاهش مداوم در موارد جدید بیش از چند هفته گذشته اگر چه امروز ما در صفر, ما می خواهیم برای حفظ این کاهش” دولت اپیدمیولوژی دکتر سارا پارک در بیانیه ای گفت.

دولت مقامات بهداشت گفت: آنها با استفاده از این مکث به ارزیابی مجدد پاسخ ظرفیت برنامه آمادگی و آماده شدن برای موج دوم ممکن است از این بیماری همه گیر.

دفتر والی در بیانیه ای گفت که دولت مسطح منحنی خود را به عنوان موارد عفونت بسیار پایین تر از میانگین ملی و این رتبه به عنوان یکی از بهترین انجام متحده در برخورد با CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

Epoch Times Photo
رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در صحبت با خبرنگاران در وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, آزمایشگاه در مروارید شهر, هاوایی در 3 مارس سال 2020 است. (آدری McAvoy/عکس از آسوشیتدپرس)

همانطور که از شنبه, دولت تا به حال 629 موارد عفونت با 81 نیاز به بستری شدن و 17 مرگ و میر—408 موارد عفونت و 11 مرگ و میر گزارش شده از Honolulu county تنهایی—با توجه به هاوایی وزارت بهداشت.

“ما که فوق العاده حفاظت در حال حاضر, اما ما نمی تواند ادامه دهد آن را برای همیشه لطفا برای. هنگامی که ما باز برای سفر به این بیماری می توان به معرفی دوباره و ما نیاز به آماده برای پاسخ سریع” دولت به وزارت بهداشت مدیر بروس اندرسون گفت.

کاهش در تعدادی از موارد مهمی است چرا که دولت و استان ها آغاز شده و به تدریج بازگشایی اقتصاد و محدود اماکن عمومی در حالی که هشدار مردم به حفظ اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن با استفاده از ماسک است.

“به عنوان کسب و کار بازگشایی, به عنوان افراد فعال تر و سفر آزادانه ما را ناچار دید افزایش موارد” گفت: پارک اضافه کرد که نگرانی اصلی برای دولت است افراد در سفر از هاوایی به سرزمین اصلی به خصوص برای CCP ویروس نقاط.

پارک گفت: برای حفاظت از جامعه مهم است که برای بازدید کنندگان و ساکنان به رعایت اجباری مسافر 14 روز self-قرنطينه. اقامت در خانه سفارشات و مسافر قرنطينه در حال حاضر تمدید شده است توسط رژیم صهیونیستی. Ige تا مارس 31.

Epoch Times Photo
خریداران در Costco فروشگاه خرید کاغذ توالت پس از هاوایی وزارت بهداشت توصیه ساکنان آنها باید به سهام تا در منابع بالقوه خطرات ناشی از رمان CCP ویروس در هونولولو, هاوایی, on Feb. 28 سال 2020. (حسن نیت ارائه میدهد از Duane Tanouye/فردا نیوز)

“سفر در ادامه به ایجاد خطر برای گسترش و دوباره از coronavirus. این خطر است که نه فقط مطرح شده توسط بازدید کنندگان. ساکنان می تواند در واقع در برخواهد داشت خطر بیشتری توسط ندانسته آلوده کردن دیگران” گفت: پارک.

“هنگامی که مردم برای سفر کاملا مناسب و لازم است دلایل (کار بهداشت و درمان و یا قابل توجه حوادث خانواده) می توانید آنها را سهوا به ارمغان بیاورد عفونت خانه.”

این اظهارات در زمانی که دولت اعلام کرد که آن را بازگشایی در سه مرحله. آلن Oshima, دولت بهبود اقتصادی و تابآوری navigator—منصوب توسط رژیم صهیونیستی. Ige—اعلام کرد در اواخر ماه آوریل که برای اولین بار تعداد موارد عفونت باید ایجاد ثبات در.

فاز دوم شامل خواهد شد به تدریج و پی در پی اجازه می دهد برخی از فعالیت ها و مرحله سوم را با هدف حمایت از کسب و کار و رشد کار گزارش هونولولو مدنی ضرب و شتم.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de