بیشتر پروازهای بین المللی ترک Luzon شروع مارس 20

AIR TRAVEL. Passengers queue at the Ninoy Aquino International Airport Terminal 3 in Pasay City on March 13, 2020. Photo by Inoue Jaena/Rappler

مسافرت هوایی. مسافران صف در Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی ترمینال 3 در Pasay City در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. عکس Inoue Jaena/Rappler

مانیل فیلیپین – فرودگاه در جزیره Luzon دیگر به کار گیرند خروجی پروازهای بین المللی شروع جمعه, مارس 20 به عنوان دولت فیلیپین اجرا “پیشرفته جامعه قرنطینه” که در اثر است که در مجموع مستند از جزیره است.

تحت قوانین توسط Inter-Agency نیروی کار (IATF) خروجی خارجی “باید اجازه سفر برای مدت 72 ساعت” از تاثیر قرنطینه. کل مستند آغاز شده و 12 am در سهشنبه, مارس 17.

اما فیلیپینی منع از ترک فیلیپین از طریق هر یک از فرودگاه بین المللی در Luzon در آغاز سه و یا به عنوان به زودی به عنوان قرنطینه اثر طول می کشد. (بخوانید: در Luzon قرنطینه DOJ می گوید مقاومت و نافرمانی اساس برای دستگیری)

وجود استثنا است ؟ تنها یونیفورم پرسنل حمل و نقل تجهیزات پزشکی افراد حامل آزمایشگاه نمونه و کسانی که در ماموریت های انسان دوستانه مجاز به سفر از طریق هوا.

ورودی مسافران پرواز و در عین حال می خواهد “مجاز حمل و نقل” موضوع را به قرنطینه روش اگر آنها می آیند از یک کشور با موجود مسافرت محدودیت های اعمال شده توسط IATF.

تنها فیلیپینی, همسران و فرزندان دارندگان ویزای اقامت دائم و دیپلمات های خارجی خواهد شد و اجازه ورود به فیلیپین از یک پرواز بین المللی.

این دولت فیلیپین در اوایل منع پروازهای داخلی از پرواز در داخل و خارج از Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی این کشور را دروازه اصلی به عنوان بخشی از محدودیت ها در زمین و هوا و دریا سفر می کند.

دوشنبه, مارس 16 رئیس رودریگو Duterte اعلام کرد به روز رسانی پروتکل قرنطینه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus موارد در کشور به عنوان اولیه مستند در مترو مانیل به نظر نمی رسد به کار.

وجود دارد و 142 مورد از coronavirus در فیلیپین که از روز دوشنبه 12 کشته و 3 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im