هیچ بوسیدن عروس به عنوان سریلانکا آسانسور عروسی بان

تحت دستورالعمل های جدید وجود دارد باید بیش از 100 مهمان همه آنها باید اقامت یک متر از هم جدا و پوشیدن ماسک – از جمله زن و شوهر خوشحال

منتشر شده 11:00 PM, مارس 22 سال 2020

به روز شده در 11:00 PM, مارس 22 سال 2020

کلمبو – سریلانکا لغو ممنوعیت جمعه, مارس 22 در مراسم عروسی به عنوان بخشی از کاهش coronavirus محدودیت اما دامادی ممکن است عروس بوسه در میان.

کشور را به خوبی پاشنه بلند معمولا برگزاری جشن عروسی با هزاران نفر از مهمانان این جشن می توانید آخرین به روز و با خوردن و نوشیدن و رقص و آواز.

اما در دستورالعمل جدید وجود دارد باید بیش از 100 مهمان همه آنها باید اقامت یک متر از هم جدا و پوشیدن ماسک – از جمله زن و شوهر خوشحال.

“مهمان نباید اجازه داد به بوسه و آغوش گرفتن و یا لرزش دست گفت:” وزارت بهداشت آخرین قوانین دیده می شود توسط خبرگزاری فرانسه (AFP). “تبریک به یکدیگر باید انجام شود بدون هیچ گونه لمس کردن است.”

سریلانکا اعمال شده در سراسر کشور حکومت نظامی در 20 مارس که رد تجمعات از هر نوع اما محدودیت های اعمال شده کاسته در بسیاری از مناطق که در نظر گرفته نمی شوند در معرض خطر.

مذهبی و اجتماعات ممنوع باقی می ماند در حالی که تنها سوگوار خانواده مجاز در مجالس ترحیم.

پایتخت کلمبو و همسایه منطقه گمپها که در آن اصلی فرودگاه بین المللی واقع شده است باقی می ماند زیر 24 ساعت حکومت نظامی که وارد ماه سوم خود را در روز چهارشنبه.

این دفاتر شده اند مجاز به باز با کاهش کارکنان به انجام خدمات ضروری است.

سریلانکا گزارش شده 1,055 عفونت ویروس با 9 مرگ و میر پس از اولین مورد یافت شد در ژانویه 27. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de