هیچ ” من ” در ‘تیم’: Shaq سهام چگونه کوبه به دست آورده احترام خود را در یادبود

RIVALRY. Shaquille O'Neal tells the story of how Kobe Bryant gained his respect. Photo by Francis Specker/EPA-EFE

رقابت. شکیل اونیل می گوید داستان از چه Kobe Bryant احترام خود را به دست آورد. عکس توسط فرانسیس Specker/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

مانیل فیلیپین – کوبه و جی جی برایانت یادبود به سهم عادلانه خود را از خنده دار و اشک حرکات تند و سریع لحظات.

وجود دارد Michael Jordan شوخی در مورد اینکه در یکی دیگر از گریه مم اردن کمک ونسا برایانت کردن مرحله و البته برایانت بیوه خودش دادن بسیار شخصی و دست زدن به حساب او در اواخر ،

اما یک کوبه یادبود خواهد بود نه کامل بدون برخی از کلمات از بزرگترین هم تیمی-slash-رقیب شکیل اونیل که به نظر می رسد هرگز اجرا از داستان های خوب در مورد رابطه خود را.

در مقابل یک بسته بندی ستاره نکردم جمعیت در داخل مرکز استیپلز در لس آنجلس افسانه ای مرد بزرگ به ویژه بازگو روز Mamba احترام خود را به دست آورد.

“روز کوبه به دست آورده احترام من بود بچه ها شکایت [آنها] گفت:” Shaq کوبه را عبور توپ.’ به من گفت: “من صحبت کردن به او.’ من گفت: “کوبه وجود ندارد ‘من’ در ‘تیم’.'”

“او گفت:” من می دانم, اما وجود دارد یک ” من ” که در motherf*cker,'” اونیل گفت: در میان خنده و با صدای بلند به سلامتی از جمعیت است.

“بنابراین من رفت و برگشت و گفت: ریک [روباه] و “بزرگ شات’ Bob [Horry] و من گفت: “فقط دوباره بجای اول برگشتن او نه عبور از آن.”

در یک یادداشت جدی تر اونیل مشترک چگونه خود را برای رقابت در طول سال را در هر دو بازی خود را. او و برایانت ویژه feuded در اوایل 2000s, به نقطه ای که اونیل معامله شد دور به Miami Heat در سال 2005.

“اما بر خلاف دیگر رهبری duo, جان لنون و پل مک کارتنی که خلاق رقابت منجر به برخی از بزرگترین موسیقی در تمام دوران کوبه و من تحت فشار قرار دادند و یکدیگر را به بازی برخی از بزرگترین بسکتبال در تمام دوران” اونیل گفت.

“من افتخار می کنم که هیچ تیم دیگر انجام شده است آنچه در این سه-سنگ لیکرز انجام داده اند از آنجا که Shaq و کوبه لیکرز آن را انجام داد.”

“و گاهی اوقات مثل بچه نابالغ ما استدلال ما جنگیدند و ما bantered ما حمله به هر یک از دیگر با بدون مقدمه سخنان در این زمینه است. اشتباه نکنید حتی زمانی که مردمی فکر کردند که ما در شرایط بد زمانی که دوربین خاموش من و او خواهد پرتاب یک چشمک در هر یک از دیگر و می گویند بیایید به فریاد برخی از الاغ.”

و فریاد, کون, آنها به عنوان dynamic duo حک شده Hall of Fame-شایسته مشاغل برای هر یک از دیگر با ترکیب 9 NBA برای نشان دادن آن.

اگر چه اونیل است که در حال حاضر سمت چپ به تنهایی در آنچه قرار بود در نیمه دوم زندگی خود را آرام غول پیکر در زمان آرامش در این واقعیت است که او دوست خوب هنوز هم می توانید پس از نگاه خواهر زاده خود را Gigi در زندگی پس از مرگ.

“در حال حاضر من به راحتی در واقع به عنوان ما صحبت می کنند کوبه و جی جی در حال برگزاری در دست راه رفتن به نزدیکترین بسکتبال,” اونیل گفت. “کوبه خود را نشان می دهد جدید مارهای زهردار مناطق گرمسیر حرکت امروز و جی جی به زودی آنها را استاد. کوبه تو بهشت MVP. من شما را دوست دارم مرد من,” او گفت:.

اونیل افزود: “تا ما دوباره ملاقات کند. استراحت در صلح کوبه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im