هیچ عجله برای ورود به ایران با ما می گوید: هند

دهلی نو: هند روز پنجشنبه روشن ساخته است که در آینده آدرس ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر قبل از اینکه جمعیت زیادی در احمدآباد عظیم Motera ورزشگاه کریکت در فوریه 24 طراحی شده است که برای نفوذ آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری و یا سیاست داخلی وجود دارد و افزود که “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد بود که توسط سازمان خصوصی بدن به نام “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan برای samiti” (شهروندان Felicitation کمیته).

در این دو کشور نمی امضای یک قرارداد تجاری در هر زمان به زودی دهلی نو گفت: هند “نمی خواهید به عجله به یک معامله تجارت” و همچنین “نمی خواهید برای ایجاد مصنوعی مهلت” از آنجا که “درگیر مسائل پیچیده با بسیاری از تصمیم گیری های به طور بالقوه داشتن تاثیر واقعی در زندگی مردم و در دراز مدت عواقب اقتصادی”.

رئیس جمهور تهمت همراه با همسر Melania خواهد شد در یک دیدار دو روزه به هند در مارس 24-25 که در طی آن آنها خواهد شد زمین در احمدآباد در ظهر در فوریه 24, پس از دو ساعت توقف در آگره به یاد تاج محل قبل از غروب آفتاب که همان شب و سپس به دهلی نو بعد از آن شب.
روز بعد (25 فوریه) رئیس جمهور ایالات متحده برگزار خواهد شد مذاکرات با نخست وزیر نارندرا مودی زمانی که هند و آمریکا همکاری استراتژیک از جمله دفاع و امنیت و مبارزه با تروریسم و همچنین تجارت و انرژی بحث خواهد شد.

وحی توسط امور خارجی وزارت که “Namaste Tru-mp” رویداد سازمان یافته توسط “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan سام-iti” در فوریه 24 درو تیز واکنش از کنگره که خواستار اطلاعات بیشتر در مورد این فروم و هنگامی که آن را به حال دعوت رئیس جمهور تهمت برای این رویداد.

رد هر گونه حدس و گمان که Motera آدرس ورزشگاه شد سیاسی است که ممکن است electorally نفع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — است که بنا به گزارش eyeing گجراتی هندی آمریکایی رای گیری در آمریکا — تنها چند ماه قبل از آمریکا در ماه نوامبر انتخابات MEA سخنگوی Raveesh کومار گفت: “من فکر نمی کنم ما این آدرس مشترک توسط دو رهبر به عنوان به طور مستقیم در نظر گرفته شده برای نفوذ در سیاست داخلی آمریکا. حتی در گذشته چندین رهبران (از جمله) ما رئیس جمهور را نیز برگزار رویدادهای عمومی در هند حتی اگر در مقیاس بسیار کوچکتر.” آن را ممکن است به یاد می آورد که “پرونده مودی” تجمع در هوستون در آمریکا در سال گذشته بود که همچنین خطاب توسط رهبران دو کشور به حال منجر به جنجال بعد از مفسران احساس تهمت بود جذاب برای رای هندی-آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im