بدون تعصب های جنسیتی در ارتش هند خوش آمدید حکم دادگاه: MM Naravane

فرمانده ارتش ژنرال M M Naravane در روز پنج شنبه گفت: نیروی شده است دفاع از برابری جنسیتی و دیوان عالی کشور به منظور اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران آن را مقدار زیادی از وضوح حرکت رو به جلو.

دیوان عالی کشور روز دوشنبه تا به حال کارگردانی که زنان افسران در ارتش اعطا می شود کمیسیون دائمی و فرمان ارسال مطلب.

“ارتش هند قائل است هر سرباز مبتنی بر دین و کاست و عقیده و یا حتی جنسیت. چشم انداز از ارتش هند بوده است و در طول مانند این است که چرا ما شروع به كاركرد زنان افسران به عنوان اوایل به عنوان در سال 1993” ژنرال Naravane به خبرنگاران گفت:.

ارتش هند گرفته شده است ابتکار عمل را به induct زنان در رتبه و فایل و دسته اول از 100نفر از سربازان تحت آموزش در Corps of Military Police مرکز و مدرسه, او گفت:.

“این تصمیم دادگاه عالی این است که یک خوش آمدید, به عنوان آن را به ارمغان می آورد حس وضوح و هدف به هزینه درآمد کافی استخدام افسران برای بهره وری بهتر از این سازمان است. من باید اطمینان دهم که همه در ارتش هند از جمله زنان افسران داده خواهد شد و فرصت های برابر برای کمک به ملت و همچنین پیشرفت در حرفه خود,” او گفت: نقطه این حکم به عنوان قادر می سازد.

حروف فرستاده شده به زنان افسران پرسیدن که آیا آنها ترجیح می دهند دائمی راه اندازی فرمانده ارتش گفت.

صحبت در مورد وضعیت در جامو و کشمیر Gen Naravane گفت: ترور حوادث اخیر با رکود و ارتش حفظ فشار بر گروه های تروریستی.

وجود ابعاد خارجی به کاهش تروریسم مرزی گفت: در مرجع مایل به ادامه Financial Action Task Force (FATF) عمومی.

پاکستان ممکن است مجبور به تجدید نظر در استراتژی که حتی چین متوجه آنها نمی توانند خود را با همه آب و همه زمان فرمانده ارتش گفت: در FATF عمومی.

یک زیر گروه ترور جهانی تامین مالی ناظر FATF در روز سه شنبه توصیه می شود در ادامه از پاکستان در “لیست خاکستری” برای شکست خود را به بررسی ترور بودجه.

وقتی پرسیده شد که در وضعیت سلامت تندرو Hurriyat, رهبر, سید علی شاه Geelani فرمانده ارتش تنها گفت: نیروهای امنیتی بشود تا به مراقبت از هر وضعیت.

در پیشنهاد ایجاد یک تئاتر فرمان به طور انحصاری برای J&K, او گفت: وجود خواهد داشت بحث مفصل قبل از هر چیز نهایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im