هیچ جریمه برای منقضی شده امارات متحده عربی ویزای

دبی, امارات متحده عربی مقیم دارندگان ویزای امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) که رشته شده اند در خارج از کشور پس از تعلیق از تمام پرواز های ورودی و خروجی در نهایت می تواند بلند آه امداد به عنوان آنها را معاف از جریمه – حداقل برای 3 ماه آینده.

به گفته سرگرد ژنرال محمد احمد آل ماری مدیر کل اداره اقامت و خارجی امور دبی گفت که یک تلویزیون محلی نشان می دهد در چهار شنبه, آوریل 1 که کردند بر یک امارات متحده عربی تصمیم دولت صادر شده این هفته است.

“همه مردم در برگزاری هر نوع درهم ویزا و یا اقامت خواهد بود معاف از هر گونه جریمه برای یک تجدید دوره 3 ماه است. دارندگان امارات متحده عربی اقامت (who) در حال خروج از کشور هستند و بخشی از این تصمیم صادر شده توسط ما عاقلانه رهبری” محلی روزانه ایسنا به نقل از آل ماری عنوان کرد و گفت در طول مصاحبه با تلویزیون دبی.

ارشد مهاجرت مقام افزود: “وجود دارد انواع مختلف ویزای اقامت و همه معاف در حال حاضر به عنوان از آوریل 1. آنها همچنین معاف از هر گونه مجازات های مالی متحمل شده تحت شرایط فعلی است.”

“این حرکت بخشی از یک سری از پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه برای محدود کردن پیامدهای منفی از شیوع کروناویروس در بخش های مختلف در کشور است. این تصمیم با هدف تسهیل روش برای شهروندان و ساکنان و بازدید کنندگان خود را برای اطمینان از سلامت و ایمنی و حمایت از پیشرفت کار و تداوم کار دولت در نهادهای مختلف و بخش های” آل ماری بود بیشتر گفت: به نقل از.

امارات متحده عربی به حالت تعلیق پرواز همه در 19 مارس به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در کشور است. به عنوان یک نتیجه ویزای اقامت دارندگان بودند که در مرخصی و یا در سفر کسب و کار در خارج از کشور بودند سرگردان بودند.

در آوریل 1, وزارت بهداشت درمان و پیشگیری (MoHAP) اعلام کرد که 150 مورد جدید از رمان coronavirus تایید شده است در امارات متحده عربی آوردن مجموع تعداد 814.

آن را بزرگترین واحد-روز افزایش عفونت پس از این شماره آغاز شده به شدت افزایش می دهد در ماه مارس است.

حدود 13 بيماران فیلیپینی 3 از آنها را بازیافت. وجود دارد حدود 750,000 فیلیپینی در امارات متحده عربی.

MoHAP همچنین نشان داد که دو COVID-19 بیماران فوت کرده اند – آسیایی و ملی و شورای همکاری خلیج فارس ملی در سن 62 و 78 بود. هر دو تا به حال بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی. تعداد کل مرگ و میر در حال حاضر رسیده 8. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de