هیچ شواهدی از سود هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19 بيمار مطالعه نشان می دهد

محققان با بررسی اطلاعات از نزدیک به 15,000 COVID-19 بیماران هیچ مدرکی وجود ندارد که مصرف هیدروکسی کلروکین یا کلروکين را فراهم می کند هر گونه درمان, مزایا و ممکن است مربوط به افزایش خطر جدی عوارض قلبی یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست می گوید.

کلروکين — به طور معمول استفاده می شود برای درمان مالاریا — و مربوط به دارو هیدروکسی کلروکین است که اغلب مورد استفاده برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس یا آرتریت شده است موضوع خشمگین بحث در مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19 سوخت در بخش توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار تاییدیه از مواد مخدر شده که مبتنی بر شواهد علمی و مطرح شده زنگ هشدار میان کارشناسان پزشکی.

“این اولین مطالعه با مقیاس بزرگ برای پیدا کردن آماری قوی شواهدی وجود دارد که درمان با کلروکين یا هیدروکسی کلروکین می کند نه به نفع بیماران مبتلا COVID-19” دکتر Mandeep Mehra این مطالعه منجر نویسنده و مدیر پزشکی از بریگهام و بیمارستان زنان قلب و عروق مرکز در بوستون گفت: در انتشار اخبار در روز جمعه.

“به جای یافته های ما نشان می دهد ممکن است در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به مشکلات جدی قلبی و افزایش خطر مرگ است.”

Mehra و تیم خود را تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 96,000 بیماران بستری با آزمایشگاه تایید SARS-CoV-2 — کروناویروس که باعث COVID-19 — بیماری بین دسامبر 2019 و 2020 در کشورهای مختلف اما بیش از نیمی از موارد در شمال امریکا است.

آنها در مقایسه با نتایج نزدیک به 15,000 بیمارانی که تحت درمان با کلروکين یا هیدروکسی کلروکین — به تنهایی یا در ترکیب با آنتی بیوتیک ها — با بیش از 81,000 بیمارانی که تحت درمان قرار نگرفته با هر یک از کسانی که مواد مخدر.

محققان دریافتند که کسانی که در زمان کلروکين یا هیدروکسی کلروکین بودند احتمال بیشتری برای توسعه جدی آریتمی قلبی یا نامنظم بودن ضربان قلب.

آنها همچنین مشخص شد که در مورد یکی از 11 نفر که تا به حال نشده است با درمان یا کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در بیمارستان درگذشت نسبت به نرخ مرگ و میر حدود یک ششم برای کسانی که مواد مخدر.

محققان توصیه مطالعه بیشتر

با این حال محققان هشدار داد که به دلیل این بود که مشاهده و مطالعه یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده است که استاندارد طلا از تحقیقات پزشکی آنها می تواند حکومت نه از احتمال که عوامل دیگر که تا به حال نشده است اندازه گیری شد مسئول افزایش مرگ و میر.

به این دلیل که مواد مخدر را نشان داد اثرات ضد ویروس در مطالعات آزمایشگاهی کلروکين و هیدروکسی کلروکین هنوز هم ارزش مطالعه محققان اشاره کرد و گفت: نیاز به کارآزمایی بالینی ضروری است.

“کارآزمایی بالینی مورد نیاز خواهد بود قبل از هر گونه نتیجه گیری می توان با توجه به نفع و یا ضرر از این عوامل در COVID-19 بیماران مبتلا به” کاغذ گفت.

اما تا زمانی که نتایج حاصل از این آزمایشات ظهور کلروکين و هیدروکسی کلروکین نباید مورد استفاده در درمان COVID-19 بيمار محققان گفتند.

انتشار اخبار از لانست همچنین تاکید کرد که کلروکين و هیدروکسی کلروکین را “خوب مشخصات ایمنی” هنگامی که گرفته شده به عنوان تجویز شده برای مالاریا و بیماری های خود ایمنی — و که نتايج تحقيق “نیست بیماران باید مصرف این داروها اگر آنها تجویز می شوند برای تایید شرایط است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de