حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA گفته است که اتباع خارجی که به چین رفت یا پس از تاریخ 15 ژانویه را نمی خواهد اجازه ورود به هند است.

“خارجی ها که به چین بوده و یا بعد از ژانویه 15 سال 2020 هستند اجازه ورود به هند از هر گونه هوا و زمین و یا بندر از جمله هند-نپال هند و بوتان هند و بنگلادش و یا هند و میانمار مرزهای زمینی” اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) گفت: در یک دایره.

تصمیم می آید زمانی که تلفات ناشی از شیوع رمان coronavirus رز به 813 در چین در روز یکشنبه.

بخشنامه صادر شده در شنبه همچنین تصریح کرد که همه ویزاها و همچنین e-ویزای صادر شده برای اتباع چینی قبل از 5 فوریه به حالت تعلیق درآمده با اثر فوری.

“هیچ چینی ملی و همچنین دیگر خارجی ها در حال حاضر در چین مجاز به سفر به هند موجود به طور منظم (برچسب) ویزا یا e-ویزا که آنها را نگه دارید (صادر شده قبل از Feb 05, 2020). در مورد دلایل قانع کننده ای برای سفر به هند چنین افرادی ممکن است در تماس با سفارت در پکن و یا کنسولگری در شانگهای و گوانگژو برای ویزا” دایره ای گفت.

اما محدودیت های ویزا قابل اجرا نیست به aircrew که ممکن است یا اتباع چینی و یا خارجی دیگر ملیت های آینده از چین است.

در میان افزایش پنومونی ترساندن ناشی از شیوع ویروس نیلی و هوایی هند را به طور موقت به حالت تعلیق عملیات پرواز در اطراف.
این مرگ و میر به علت 2019-nCoV — یک ویروس مرگبار است که آثار منشاء آن در غذاهای دریایی و محلی بازار ووهان سرمایه از استان هوبی در مرکز چین پیشی گرفته است تلفات از شیوع بیماری سارس از 2002-3.

پنومونی ویروسی ناشی از شدت مسری است و ویروس کشنده آغاز شده و در اواسط دسامبر است و به حدود 23 کشور در سراسر جهان از جمله هنگ کنگ و سنگاپور و تایلند و ژاپن و هند و ایالات متحده است.

بسیاری از کشورها نیز محدود شهروندان خود را از سفر به سرزمین اصلی چین و همچنین راه اندازی اردوگاه های بهداشتی در فرودگاه ها به صفحه ورود مسافران از شرق کشور آسیایی در پی شیوع پنومونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im