NJ پلیس: با پوشیدن ماسک ممکن است کمک به راننده توفنده ماشین

پلیس نیوجرسی در آوریل 24 گفت: راننده ای که از هوش رفت و سقوط کرد ماشین خود را به یک قطب قدرت ممکن است انجام داده اند بنابراین با توجه به “بیش از حد پوشیدن” از یک N95 ماسک.

در بیانیه ای در Facebook به لینکلن پارک پلیس گفت که در حالی که آن را نمی دانم “با 100% یقین” که پوشیدن طولانی مدت از N95 ماسک عاملی به این حادثه “ما نمی دانیم که قرار است با پوشیدن یک N95 ماسک داخل خودرو برای چند ساعت و در نهایت تصویب در حالی که عامل وسیله نقلیه است.”

در آوریل 23, Lincoln, پارک پلیس گفت: آن را در پاسخ به یک تنهاست سرنشینان خودرو تنها وسیله نقلیه موتوری تصادف. عکس های از تصادف های ارسال شده در LPPD Facebook صفحه نشان داد یک خودرو که در پاکسازی از منطقه پس از توفنده سر به قطب های چوبی. مقامات مشخص نیست محل دقیق که در آن تصادف رخ داده است و نه شناسایی راننده از خودرو.

“تصادف اعتقاد بر این است که منجر به از راننده پوشیدن یک N95 ماسک برای چند ساعت و پس از عبور از پشت فرمان با توجه به ناکافی اکسیژن مصرف/بیش از حد دی اکسید کربن مصرف” LPPD گفت که راننده گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن آنها را به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات و انتظار می رود به بهبود می یابند.

مقامات همچنین اشاره کرد که “هیچ چیز کشف شده در صحنه تصادف است که نشان می دهد راننده تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر” اما “این است که قطعا ممکن است که برخی دیگر از دلایل پزشکی می تواند کمک به راننده در حال عبور کردن است.”

با توجه به پاسخ قاطع به این حادثه و اولیه خود را پست LPPD به دنبال روشن کردن این اصل گزارش در نسخه اصلاح شده که در آن گفته است که “تلاش برای علت عمومی زنگ و یا نشان می دهد پوشیدن یک N95 ماسک نا امن است” اما “در بسیاری از موارد استفاده از این نوع ماسک در حالی که عامل وسیله نقلیه با دیگر کارکنان غیر ضروری است.”

“نیوجرسی ساکنان باید کاملا همچنان به دنبال دستورالعمل در مورد پوشش صورت در جای خود قرار داده و توسط فرماندار ما. آن را به عنوان مربوط به این حادثه خاص ما تکرار است که افسران پلیس هستند و نه پزشکان و نمی دانم سابقه پزشکی هر فرد ما روبرو می شوند:” آنها گفت.

LPPD خواست رانندگان و عموم مردم را به ادامه به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش CCP virus باعث می شود که بیماری COVID-19 اما گفت: “آنها لازم نیست هنگامی که خارج از منزل اجتماعی فاصله می تواند حفظ شود و به خصوص لازم در هنگام رانندگی یک وسیله نقلیه با هیچ اضافی اشغال.”
غذا و داروی آمریکا (FDA) را توصیه نمی کند که عموم مردم می پوشند N95 ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19 به عنوان این است که “بحرانی منابع است که باید همچنان محفوظ است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی دیگر اولین پاسخ دهندگان.”

این اشاره می کند که کسانی که رنج می برند از بیماری های مزمن تنفسی و قلبی و یا دیگر شرایط پزشکی که تنفس را مشکل نیز باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از استفاده از یک N95 ماسک به دلیل N95 ماسک می توانید آن را مشکل تر برای پوشنده لباس برای نفس کشیدن.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند با پوشیدن چهره پارچه پوشش در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است. اما پوشش صورت نباید پوشیده شده توسط کودکان با سن کمتر از دو و یا توسط هر کسی که دارای مشکل در تنفس است که در ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف ماسک را بدون کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de