Nirbhaya محکومین’ لحظه های آخر قبل از اعدام در Tihar زندان

Nirbhaya محکومین قرار داده نشده است تا مقاومت در حالی گرفته شده برای اجرای Vinay خراب شد: Tihar رسمی (Eds: به روز رسانی و تغییر مثل حلزون حرکت کردن)

دهلی نو Mar 20 (PTI) هیچ یک از این چهار مجرم در Nirbhaya مورد قرار داده تا هر گونه مقاومت در برابر زمانی که آنها گرفته اند به پای چوبه دار در روز جمعه اما Vinay Sharma شکست یک Tihar زندان رسمی گفت.

محکومین نیز نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از اضطراب در شب قبل از اعدام خود و صرف صبحانه در روز جمعه گفت.

موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) – محکوم به تجاوز و قتل 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز در سال 2012 – به دار آویخته شدند در 5.30 بعد از ظهر.

“چهار محکومین نشان داد هیچ نشانه ای از اضطراب شب گذشته و یا قرار داده تا هر گونه مقاومت در حالی که به پای چوبه دار حلق آویز. Vinay را شکست زمانی که او گرفته شده برای اجرای” این مقام گفت.

پیش بینی که مجرم ممکن است نشان می دهد برخی از مقاومت strongmen نگه داشته شده است در حالت آماده به کار است.

با توجه به رسمی, تنها شارما و موکش سینگ شام پنج شنبه شب.

“Vinay و Mukesh به حال شام خود را به درستی در زمان (پنجشنبه شب). این غذا متشکل roti, dal, برنج و سبزی. Akshay تا به حال چای در شب اما نه شام. تمام چهار مجرم نیست باید صبحانه (روز جمعه)” او گفت:.

محکومین نیز نه یک حمام و یا تغییر لباس قبل از آنها گرفته شد به پای چوبه دار او اضافه شده است.

قبل از چهار به دار آویخته شدند این مقام گفت: آنها شناسایی شده توسط سرپرست زندان و حکم مرگ خوانده شد در حضور منطقه دادرس و مقامات دیگر است.

پس از مرگ نهایی حکم صادر شده توسط دادگاه دهلی در اوایل این ماه همه محکومین به جز Akshay Kumar ملاقات خانواده خود را. موکش سینگ خانواده آخرین ملاقات او حدود 12 ظهر روز پنج شنبه. جلسه به طول انجامید 30 دقیقه است.

با توجه به رسمی, چهار مردان خواسته شد اگر آنها می خواستند برای آماده خواهد شد قبل از اعدام, اما آنها خودداری کرد.

همه آنها را نقل مکان کرد به جداسازی سلول ها پس از اولین حکم مرگ در مورد صادر شده توسط دادگاه. این سلولها در حال محافظت شده توسط چهار-پنج پرسنل امنیتی, او گفت:, و اضافه کرد که تمام مراحل طبق زندان کتابچه راهنمای کاربر دنبال شد برای اعدام.

چهار مجرم اعلام شد مرده توسط یک دکتر نیم ساعت پس از آنها به دار آویخته شدند مدیر کل Tihar زندان Sandeep Goel گفته بود پیش از آن.

اجساد بودند تحویل به محکومین’ خانواده پس از, پس از مرگ در دین Dayal Upadhyay بیمارستان. تمام وسایل خود را نیز تحویل به خانواده خود را.

جلاد Pawan انجام وظیفه خود بسیار کارآمد از بستن طناب به اجرای آنها گفت:.

ساعت قبل از اجرای حکم Gupta تا به حال با نزدیک شدن دادگاه عالی به چالش رد دوم خود رحمت دادخواست توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind.

دادگاه در یک اقدام بی سابقه در اواخر شب جلسه آغاز شد که در 2.30 صبح به طول انجامید و یک ساعت را رد کرد و تقاضای خود را هموار راه را برای اعدام.

آن نیز حاضر به تصویب هر جهت اجازه می دهد Gupta and Akshay سینگ برای دیدار با اعضای خانواده خود را قبل از آنها فرستاده شده بودند به پای چوبه دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de