Nirbhaya محکوم Vinay Sharma موی سر در برابر دیوار

دهلی نو: Vinay شارما یکی از چهار مرگ-ردیف زندانیان در Nirbhaya مورد در پنجشنبه نزدیک یک دهلی دادگاه با درخواست به درمان در شرق دهلی موسسه رفتارهای انسانی و علوم متفقین برای بیماری های روانی و جنون و اسکیزوفرنی.

دهلی دادگاه به دنبال پاسخ از Tihar مقامات زندان.

جلسه اضافی قاضی Dharmender رعنا به کارگردانی مقامات زندان به فایل پاسخ خود را در درخواست توسط Vinay Kumar Sharma در روز شنبه.

قبلا Vinay مجروح شده بود خود را با کوبیدن سر خود را در برابر یک دیوار سلول خود در Tihar زندان است. به گفته مقامات زندان این ولایت در زندان شماره 3 در بعد از ظهر یکشنبه و او برخی از جراحات جزئی و تحت درمان قرار گرفت در داخل زندان محل.

به گفته مقامات زندان, Vinay تا به حال به طور خلاصه به خوردن را متوقف.

“او تحریک پذیر در طبیعت و اعمال متفاوت از سه تن دیگر از محکومان. طبیعت او این است که متفاوت از دیگر سه” گفتند.

“شارما آسیب در داخل سلول خود را پس از او ضرب دیده است سر خود را در برابر یک دیوار در بعد از ظهر یکشنبه. در حالی که او در آن پرسنل امنیتی او را دیدم او را متوقف کند و به نام پزشکان” یک مقام ارشد زندان های رسمی گفت.

یک دادگاه دهلی روز دوشنبه دستور داد که Mukesh کومار سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay Kumar Sharma (26) و آکشی کومار (31) چهار مجرم در Nirbhaya تجاوز گروهی و قتل مورد دار آویخته شد در 6.00 هستم در مارس 3.

دادگاه مطلع شد که Vinay بود در اعتصاب غذا در Tihar زندان اما او بعد از شکست اعتصاب. آن را کارگردانی زندان سرپرست به مراقبت های مناسب از Vinay طبق قانون.

Vinay وکیل گفته بود دادگاه که محکوم شد, تجاوز در زندان و آسیب به سر, و اضافه کرد که او درد و رنج از حاد بیماری روانی و از این رو این حکم نمی تواند انجام شود.

دادگاه را رد کرد و زمین از “بیماری روانی” و گفت که این موضوع مطرح شد قبل از دادگاه راس و آن را رد کرد و این درخواست بر اساس گزارش های ارائه شده توسط پزشکان که گفت: محکوم شد “روانی به خوبی تنظیم شده” و “وضعیت عمومی درخواست پایدار است.”

با توجه به منابع تاریخ اعدام نزدیک شدن سلامت روانی از چهار مجرم است که به طور منظم بررسی توسط پزشکان است. همه آنها در حال نگهداری در زندان شماره 3 در سلول های جدا و آنها در حال نظارت دور ساعت ارشد زندان رسمی گفت.

حکم مرگ بودند قبلا صادر شده در ژانویه 7 و اعدام شد و بعد از آن به تعویق افتاده دو بار در ژانویه 17 و 31 ژانویه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im