Nirav مودی remanded به بازداشت استرداد دادگاه از مارس 11 در انگلستان دادگاه

لندن: فراری تاجر الماس Nirav مودی مبارزه با استرداد به هند به اتهام بیش از نزدیک به 2 میلیارد دلار پنجاب بانک ملی (PNB) تقلب و پولشویی مورد بود در روز سه شنبه remanded در بازداشت تا 11 مارس زمانی که او پنج روز محاکمه برگزار خواهد شد را در یک بخش-کنترل از راه دور تنظیم می باشد.

49 سال است که تسلیم در Wandsworth زندان در جنوب غرب لندن پس از دستگیری او در سال گذشته به نظر می رسد قبل از بریتانیا دادگاه از طریق videolink. او تنها خود را به تایید نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد, در طول این جلسه که در محل در وست مینستر دادستانی دادگاه در لندن از طریق تله کنفرانس با توجه به COVID-19 مربوط به اجتماعی فاصله روش در محل در سراسر انگلستان دادگاه.

منطقه قاضی ساموئل Goozee که ریاست آن بر مورد مدیریت جلسه با بیان برخی از رزرو در مورد استرداد جلسه رفتن پیش رو در ماه آینده به عنوان برنامه ریزی شده در حال حاضر تحت مستند. اما این توافق بین همه احزاب که از یک محاکمه اجرا از دادگاه CVP یا مشترک پلت فرم در حال مشاهده را در طول وکلا-شنوایی تنها در 7 مه پیش از جلسه نهایی.

“برخی از زندانها در حال تولید زندانی در فرد پس از من خواهد مستقیم Wandsworth زندان به تولید مودی در فرد به صورت آزمایشی از آوریل 11. اگر که عملی مشارکت خود را توسط لینک زنده باقی می ماند backstop,” قاضی Goozee به این نتیجه رسیدند.

توافق شد که تعداد محدودی از نمایندگان قانونی خواهد بود در حال حاضر از لحاظ جسمی در دادگاه برای محاکمه به عنوان شاهد به شواهد خود را از طریق videolink. مودی خواهد بود قادر به مشاهده رسیدگی یا از حوض اگر مقامات زندان به یک توافق فیزیکی انتقال یا از طریق قوه قضائیه مشترک مشاهده سیستم از Wandsworth زندان است.

پنج-بعد از شنیدن 11 May مربوط به دولت هند استرداد درخواست شده توسط دولت بریتانیا در سال گذشته است. مورد ثبت شده است توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و اجرای مدیریت (ED) و مربوط به تقلب در مقیاس بزرگ بر یک PSU طریق جعلی اخذ نامه از درک (LoUs) و شویی از درآمد حاصل از آن تقلب است.

دو اتهام دیگر از “باعث از بین رفتن شواهد” و ارعاب شاهدان و یا “جنایی ارعاب به علت مرگ” اضافه شد توسط بانک مرکزی و تایید شده در اوایل این سال است.

“11 مارس استرداد شنوایی پیش رفتن و درخواست های جدید (دو اضافی جرائم بخشی از نوبت به پرونده) شده است پیوست اما برخورد خواهد شد با در جداگانه بعد از شنیدن احتمالا در ماه ژوئیه گفت:” تاج دادستان خدمات (CPS) ظاهر می شود از طرف مقامات هند است.

قاضی Goozee مجموعه 4 مارس به عنوان مهلت برای اسکلت استدلال پیش نویس اتهامات و هر گونه شواهد بیشتر به ارائه شده در این مورد. در اشاره به “ثروت از شواهد مستند متکی در مورد” او به دنبال توافق پیش از محاکمه خواندن لیست پایان این هفته است.

بسیاری از موارد قانونی در انگلستان گنجانیده شده اند videolink و تلفنی گزینه های که در آن ممکن است با همه جدید هیئت منصفه دادگاه به حالت تعلیق در میان اجتماعی فاصله قوانین در جای خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او دستگیر شد و در 19 مارس 2019 در استرداد حکم اعدام توسط اسکاتلندیارد به اتهام کلاهبرداری و پول شویی ارمغان دولت هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im