نیک Sandmann وکلا می گویند آنها شکایت 5 اضافی شرکت های رسانه ای

کاوینگتن کاتولیک دانشجو نیک Sandmann خواهد شد و پرونده های حقوقی علیه پنج بیشتر رسانه ها در مورد ویروسی حادثه که در محل مارس برای رویداد زندگی در 2019.

خود را وکیل ثبت گزارش وضعیت ایالات متحده دادگاه منطقه در کاوینگتن بیان کرد که آنها به دنبال به پرونده شکایت علیه ABC, CBS, The New York Times, Rolling Stone و روزنامه اپراتور گانت قبل از مارس 9, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

“همه آینده متهمان ذکر شده در بالا منتشر کرده اند و یا چاپ اظهارات ناتان فیلیپس و دیگران که نیکلاس مسدود شده و یا در غیر این صورت محدود فیلیپس’ جنبش و نمی خواهد اجازه می دهد فیلیپس به عقب نشینی در بازار ملی در تاریخ 18 ژانویه 2019. نیکلاس ذخایر حق خود را برای شکایت در این دادگاه و یا هر گونه دیگر دادگاه در برابر هر گونه بالقوه دیگر متهم ذکر شده در بالا منوط به قابل اجرا اساسنامه محدودیت” گزارش خود گفت: WLWT و Fox19 گزارش شده است.

Sandmann ظ مناسب در برابر واشنگتن پست و سی ان ان و ان بی سی به دنبال 800 میلیون دلار. در ژانویه سی ان ان توافق به حل و فصل برای نامعلومی مجموع با توجه به Sandmann و وکلای او. یک قاضی فدرال در کنتاکی اخراج این پست طرح دعوی در دادگاه است اما بخشی از کت و شلوار ابقاء شد ماه بعد.

یک ویدئو نشان داد Sandmann و ناتان فیلیپس یک بومی آمریکایی و از فعالان و چهره به چهره پس از رویداد. Sandmann بود که با پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه موضوع رسانه های اجتماعی به تمسخر پس از خارج-از-متن قطعه از برخورد به اشتراک گذاشته شد یکهو آنلاین.

Nick Sandmann in crowd
نیک Sandmann پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه به نظر می رسد در ناتان فیلیپس یک بومی آمریکایی ضد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فعال در واشنگتن در ژانویه. 18 سال 2019. (بقا سازمان رسانه ای از طریق AP)

اولیه تصویری نشان داد که خود شناسایی Sandmann و فیلیپس بومی مردی بود که شرکت در یک جداگانه مارس.

این حادثه گشوده و پس از یک راهپیمایی برای زندگی ضد سقط جنین رویداد در واشنگتن به عنوان Sandmann و دیگر دانش آموزان از مذهبی مدرسه خصوصی در ایالت کنتاکی شد و در حال انتظار برای اتوبوس در نزدیکی بنای یادبود آبراهام لینکلن. آنها با نزدیک شدن چندین بومی آمریکا نیز که در مردمان بومی مارس در یادبود لینکلن در همان روز.

برخورد شد و به طور گسترده پوشش داده شده توسط رسانه ها که بسیاری از آنها در ابتدا با استفاده از کلیپ های ویدئویی کوتاه ساخته شده است که آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه دانشجویان شعار میدادند و تشویق در مسخره از یکی از این فعالان است.

دیگر فیلم نشان داد فیلیپس با نزدیک شدن دانش آموزان قبل از کوبیدن طبل خود در اینچ از Sandmann صورت که در پاسخ با لبخند. ویدئوها و عکس ها از Sandmann صورت رفت و ویروسی اغلب با کمی اضافه شده زمینه.

CBS, ABC, گانت نورد سنگ و نیویورک تایمز را نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پتر Svab کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de