خاطرات خوب, اما هیچ معامله تجارت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هند

FLOWERS. US President Donald Trump sprays rose petals to pay tribute at Raj Ghat, the memorial for Indian independence icon Mahatma Gandhi, in New Delhi on February 25, 2020. Photo by Mandel Ngan/AFP

گل. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسپری گلبرگ رز برای ادای احترام در راج گردنه های یادبود برای استقلال هند آیکون مهاتما گاندی در دهلی نو در فوریه 25 سال 2020 است. عکس توسط مندل فا نگن/AFP

دهلی نو – رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق چهار شنبه, مارس 25 به اعتصاب یک معامله تجاری با هند در پایان یک دیدار بزرگ بر روی عکس فرصت اما کوتاه در ماده و تحت الشعاع قرار توسط شورش.

آمریکا و هند روابط تجاری را بدتر کرده اند در سال های اخیر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” با هدف کاهش کسری بودجه به برخورد با “را در هند” سرود نارندرا نخست وزیر.

صحبت کردن در پایان یک تور کوتاه که او را دیدم نگه داشتن دست در تاج محل با بانوی اول Melania و آدرس یک تظاهرات تهمت فقط گفت که آنها تا به حال ساخته شده “پیشرفت فوق العاده ای” نسبت به توافق. (بخوانید: ستایش تشویق جمعیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هند متحرک عشق)

“ایالات متحده به درمان نسبتا و هند می داند که” او گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که “اگر یک معامله اتفاق می افتد با هند آن را نسبت به پایان سال است.”

در حالی که جزئی نسبت به او در نبرد با چین مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل تعرفه های هندی فولاد و آلومینیوم و به حالت تعلیق وظیفه-دسترسی رایگان برای برخی کالاها در تلاش برای کاهش 25 میلیارد دلار کسری تراز تجاری ایالات متحده با سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد است.

تحت فشار به تحویل پیش از ماه نوامبر خود گشتند نبرد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشرده برای دسترسی بیشتر به گسترده بازار هند از 1.3 میلیارد نفر برای ما لبنی تولید کنندگان و سازندگان کالاهای پزشکی.

اما در دومین مبارزه به آتش رکود اقتصاد مانع تورم و گسترش کسری بودجه در پاسخ به آنها با تعرفه های بالاتر بر ما کالا از جمله 600 میلیون دلار ارزش کالیفرنیا بادام.

چشم در چین

ورود در دوشنبه 24 فوریه تهمت هند مورد ستایش قرار داد و آن را “فوق العاده موفق” اما “بسیار دشوار” مودی در این تجمع حدود 100 ، 000 نفر در داخل بزرگترین ورزشگاه کریکت در مودی صفحه اصلی ایالت گجرات.

هیاهو از “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد پاداش برای یک “پرونده مودی” اغراق در هوستون در سال گذشته زمانی که رهبران دو کشور برگزار شد دست و مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با هند رهبر به الویس پریسلی.

این جفت ارز را اعلام کرد 3 میلیارد دلار در دفاع معاملات از جمله برای فروش نیروی دریایی هلیکوپتر اثبات خود را تعمیق اتحاد استراتژیک برای مقابله با چین در منطقه است.

اما در پشت bonhomie آنها باقی می ماند و دور از هم در یک معامله تجاری بین به بزرگترین اقتصاد جهان و دوم پرجمعیت ترین کشور بی باک زودتر حدس و گمان ممکن است جزئی سازش که باید دیده هند کاهش تعرفه های هارلی دیویدسون موتور سیکلت و موارد دیگر.

“هارلی دیویدسون به پرداخت تعرفه های فوق العاده ای که آنها از ارسال موتور سیکلت در اینجا. زمانی که هند به فروش می رساند موتور سیکلت به ما وجود دارد این است که عملا هیچ تعرفه…که ناعادلانه” مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت.

“من می خواهم متقابل آن را به متقابل” او گفت:.

خشونت های فرقه ای

مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف کوتاه علنا ابراز ناخرسندی مورد جدید قانون تابعیت که نگرانی از خارج از کشور از جمله در واشنگتن در مورد جهت هند تحت مودی.

“ما از صحبت کردن در مورد آزادی مذهبی. و من می گویند که نخست وزیر بود و باور نکردنی. آنچه او به من گفت این بود که او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

منتقدان می گویند این قانون به شکل بخشی از یک طرح به remould سکولار هند به عنوان یک هندو کشور – مودی چیزی را انکار می کند – و اخیر آن عبور برانگیخته هفته از تظاهرات و خشونت از جمله در دهلی نو در روز دوشنبه و سه شنبه.

یک بن بست بین حامیان و مخالفان قانون انحطاط را به در حال اجرا در میدان جنگ در جنگهای بین هندوها و مسلمانان در شمال شرقی حاشیه megacity از 20 میلیون نفر ترک حداقل 13 کشته و 150 مجروح شدند.

مسئولین با گاز اشک آور و نارنجک دود ارسال در شبه نظامی نیروهای امنیتی و بستن مدارس و ممنوعیت تجمع بیش از 4 نفر در مناطق آسیب دیده. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im