Newsom نشانه های اجرایی به منظور حفاظت از محرک بودجه از جمع بدهی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا فرمان اجرایی در دوشنبه حفاظت از اکثر کالیفرنیا دریافت فدرال و ایالتی یا محلی کمک های مالی دولت در پاسخ به CCP ویروس همه گیر از داشتن وجوه خود را هانه جمع بدهی.

“منظور اجرایی را انکار می کند توانایی برای جمع بدهی به چاشنی خود مراقبت در عمل دلار” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه. “اگر شما در حال جمع آوری بدهی و شما را چاشنی آن سهم کسانی که چک شما باید آنها را به من بدهید.”

Newsom گفت که منظور (pdf) است و عطف به ماسبق و موثر بلافاصله. استثنا وجود دارد برای افرادی که مدیون فرزند همسر یا قربانی حمایت—در این موارد چک می شود هانه او توضیح داد.

آمریکایی ها حق دارند به کمک مالی تا 1200 $بسته به درآمد به عنوان بخشی از یک بار پرداخت تحت 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که توسط کنگره تصویب در پایان ماه مارس.

به طور جداگانه Newsom اعلام کرد که 21 کالیفرنیا بزرگترین وام دانشجویی خدمات ارائه خواهد شد 90 روز تحمل در بدهی وام دانشجویی. این شامل بیش از 1.1 میلیون کالیفرنیا با بخش خصوصی برگزار شد وام های دانشجویی.

“کالیفرنیا در حال وضعیتی وخیم از تاثیر مالی COVID-19; به تازگی بیکار و کسانی که با بدهی وام دانشجویی در میان سخت ترین ضربه” Newsom در بیانیه ای گفت. “آخرین چیزی که آنها سزاوار است برای دیدن بیشتر پول نکردن به عنوان آنها سعی می کنید برای قرار دادن غذا روی میز و پرداخت اجاره و یا وام مسکن.”

هیچ هزینه دیرکرد یا جریمه صادر خواهد شد تحت توافق نامه اعتباری و نمرات را نمی خواهد نهفته است.

“این اقدامات کمک خواهد کرد که کسانی که در کالیفرنیا که در نهفته ترین توسط COVID-19 همه گیر” Newsom را در انتشار اخبار گفت.

آن را به عنوان پرجمعیت ترین ایالت در روز پنج شنبه ثبت آن مرگبارترین روز پس از CCP (دیروز) شیوع ویروس شروع به ضبط 115 مرگ و میر در 24 ساعت.

“دیروز بود مرگبارترین روز برای این ویروس در این کشور است. یک صد و پانزده انسان جان خود را از دست خانواده از هم پاشیده” Newsom گفت. “این یک یادآوری ما نه از جنگل است.”

فرماندار اشاره کرد که در آن 8.5 درصد افزایش در مقایسه با مرگ و میر ثبت شده در روز قبل و افزایش 5.6 درصد موارد مثبت در دولت است. وی افزود که تعدادی از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه و کسانی که در بیمارستان بستری با توجه به CCP ویروس تا به حال کاهش یافته است.

Newsom خواست کالیفرنیا به ادامه پایبندی به اجتماعی فاصله اقدامات این آخر هفته به عنوان آب و هوا گرم. او روز پنجشنبه گفت که دولت در سواحل خواهد بود غیر قابل مقاومت فریب به دولت 40 میلیون ساکنان شده اند تا حد زیادی محدود به خانه های خود را از اواسط ماه مارس.

“ما در حال رفتن به بسیار گرم آخر هفته. افراد مستعد ابتلا به می خواهید برای رفتن به سواحل و پارک ها و زمین های بازی و رفتن بر روی پیاده روی و من پیش بینی وجود خواهد داشت افزایش قابل توجهی در حجم” فرماندار گفت.

“اما من همچنین فکر می کنم اگر وجود دارد و مردم نیست تمرین فیزیکی, فاصله, من اعلام می شود دوباره این اعداد رفتن به بالا” Newsom گفت.

کالیفرنیا سواحل تحت یک درهم آمیخته از دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی که بدان معنی است که برخی از آنها باز مانده است در حالی که دیگران بسته شدند.

لس آنجلس بسته تمام سواحل آن—از جمله پارکینگ دوچرخه مسیرهای دوش و دستشویی—در طول CCP شیوع ویروس اما رهبران کشور های همسایه اورنج کانتی رای به نگه داشتن برخی از باز کردن.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de