نیویورک ‘تاسیسات’ مترو توقف 24 ساعته خدمات

LAST STOP. A New York City police officer stands by after clearing a subway car of passengers at the last stop at the Coney Island station in Brooklyn, New York on May 6, 2020. Photo by Corey Sipkin/AFP

آخرین توقف. یک افسر پلیس شهر نیویورک می ایستد پس از پاکسازی یک ماشین مترو از مسافران در آخرین توقف در جزیره ادم ساده لوح ایستگاه در بروکلین نیویورک در آوریل 6 سال 2020 است. عکس کوری Sipkin/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – برای اولین بار پس از سال 1904 در نیویورک مشهور مترو متوقف آن همه شب آنجا شیوع کروناویروس به ارمغان می آورد “شهری که هرگز نمی خوابد” را به زانو در.

این تعطیلی از 1 صبح تا 5 صبح با هدف از بین بردن آثار بالقوه کشنده ویروس از مترو را 6,500 واگن – با استفاده از هر روش تمیز کردن از پایه ضد عفونی کننده به لامپ ماوراء بنفش.

مقامات می گویند که شرایط در نیویورک – کانون گیر با بیش از 19,000 تایید و یا احتمال مرگ و میر – به آرامی در حال بهبود است اما آن را بیش از حد به زودی برای استراحت سلول اقدامات است.

برای Gary دنیس نیویورک راهنمای تور در شهر خود 424 ایستگاه های مترو و خاکستری واگن – clunky و با صدای بلند اما به عنوان نمادین به عنوان مجسمه آزادی یا زرد روشن تاکسی – دولت از سیستم حمل و نقل است که یک دماسنج برای سلامت شهر.

دنیس 59 ساله زندگی می کند که در منهتن در بالای سمت غرب گفت: این شهر تصمیم به شاتر خدمات شبانه چپ او را “ناراحت است.”

“این است که 24 ساعته در شهر” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “این طراحی نشده بود خالی از آن طراحی شده بود و شلوغ.”

“بدون مترو این شهر می میرند.”

شهردار بیل د Blasio همچنین در توصیف این مجموعه آموزش سیستم که مارها را از طریق شهرستان به عنوان یک “راه نجات” است که نگه می دارد نیویورک 8.6 میلیون نفر chugging.

پس از همه گیر آمار شهرستان ridership کرد بیش از 90% با توجه به حمل و نقل متروپولیتن است که مدیریت شبکه به کمتر از 500,000 مسافر در روز است.

به طور معمول برخی از 5.5 میلیون نفر را هر روز.

با بسیاری از کارگران یقه سفید با ورود به اتاق از خانه, اکثر سواران در حال حاضر “ضروری” کارگران – برخی از 800000 نفر از کارکنان بیمارستان ها, سوپر مارکت ها, تعمیر پرسنل و تحویل کارگران بسیاری از آنها سیاه و سفید و یا لاتین برخی از مهاجران مستند نشده. (بخوانید: نیویورک برنامه چگونه برای بازگشت به کسب و کار در میان همه گیر)

و جنجال رشد کرده است بیش از افراد بی خانمان به دنبال سرپناه شبانه در قطار. شهر امید بسته خواهد شد و آنها را تشویق به پیدا کردن جایگزین پناهگاه اما بسیاری از گروه های مدافع هشدار داده اند آن را بدتر خواهد شد بی خانمان بحران است.

‘لوله ناقل این ویروس’

شاهد خالی از سکنه ایستگاه های مترو برگ خواهد راموس یک لوله کش و نوکر و ماتم از دست دادن “فرهنگ در ایستگاه.”

“شما را ملاقات بسیاری از استعداد های پایین در اینجا” 33 ساله گفت: در اتحادیه ایستگاه میدان یکی از شبکه بزرگترین.

اما همه گیر تبدیل کرده زیرزمینی را به “لوله ناقل این ویروس” در کلمات هادی Sujatha Gidla که قرارداد COVID-19 بیماری است.

در یک داغدار نامه سرگشاده منتشر شده در این هفته در نیویورک تایمز, Gidla تقبیح اقدامات احتیاطی گرفته شده برای محافظت از MTA کارگران به عنوان بیش از حد کمی دیر گفت: “ضروری” کارکنان تحت درمان قرار گرفتند به عنوان “مصرفی.”

با توجه به MTA رئیس جمهور پاتریک Foye و 109 50000 کارگران کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

سیستم مترو – مقدار زیادی از آن را ویران Superstorm سندی در سال 2012 – در حال حاضر تحت هزینه بازسازی یک پروژه تلقی فوری پس از سالها غفلت.

در حال حاضر برآورد کارشناسان سازمان حمل و نقل می تواند از دست دادن $4-8 میلیارد با توجه به همه گیر.

هر دو شهر و ایالت نیویورک دیده می شود درآمدهای مالیاتی در سقوط آزاد به عنوان اقتصاد اصطبل و بیکاری soars – و چند انتظار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به ترحم در سیستم حمل و نقل از شهرستان خانه خود را.

“بودجه چالش بزرگ خواهد بود” گفت: بروس Schaller سابق معاون commissionner برای ترافیک و برنامه ریزی در شهر حمل و نقل گروه.

“این بسیار دلهره آور است.”

اما حمل و نقل عمومی و مشاور نیست شک مترو را آب و طوفان است.

در 1970s شبکه حمل و نقل در وخیم بیماری موجب ویرانی با جرم و جنایت است. اما Schaller می گوید این شهرستان است که به دور از این وضعیت زمانی که شهر “به عنوان یک کل بود به شدت بیمار.”

امروز سوال این است که “نه در مورد دراز مدت حیات” برای مترو اما در مورد گرفتن از طریق این بیماری همه گیر است.

و در حال ظهور حیاتی است با توجه به Schaller: “با این فرض اساسی در نیویورک است که شما باید جرم حمل و نقل.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de