نیویورکی می توانید بازیگران غایب رای کومو می گوید: به عنوان متحده تاخیر انتخابات

کومو اعلام کرد تمام نیروهای جدید می تواند رای غایب در ژوئن مقدماتی به کشورهای دیگر تاخیر انتخابات

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) اعلام کرد در مارس 8 که نیویورکی ها اجازه داده می شود به بازیگران غیابی در ماه ژوئن شرکت کنند ، کشورهای دیگر گفتند که تاخیر در انتخابات در پاسخ به CCP ویروس همه گیر.

یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا صفحه اصلی آرا خواهد بود صادر imminently گفت: ملیسا DeRosa یک دستیار به کومو. اجازه می دهد آن را غیابی به بازیگران برای دولت اولیه در ژوئن 23.

“همه نیویورکی ها قادر خواهد بود به رای غایب در ژوئن 23, مقدماتی.” کومو در توییتر نوشت چهارشنبه. “نیویورکی نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و وظیفه مدنی خود.”

DeRosa گفت: این تصمیم به اجازه می دهد نیویورکی به بازیگران غیابی ساخته شده بود به عنوان خطر پیمانکاری COVID-19 بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus واجد شرایط برای اندازه گیری تحت ایالت نیویورک اساسی است.

“ما می گویند رای گیری غایب است یک گزینه است. وجود بیماری موقت ارائه آن را شامل می شود خطر ابتلا COVID-19,” کومو به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی در روز چهارشنبه. “و من فکر می کنم ما خواهد شد صبر کنید و ببینید که رویکرد ما به عنوان نزدیک در مورد اینکه آیا یا نه نظر سنجی باید باز باشد.”

کومو گفت که او نگران این خطر برای بهداشت عمومی اگر مردم به صف برای رای دادن فرد در مراکز رای دهی.

“در رای گیری من دیده می شود خطوط از مردم در تلویزیون رای گیری در کشورهای دیگر. این کاملا مزخرف” کومو گفت. “خدا آنها را برکت دهد برای داشتن چنین سعی و کوشش خود را برای عمران وظیفه است که آنها را به ایستادن بر روی یک خط برای رای دادن. اما مردم نباید به آن انتخاب است.”

دولت اولیه بود که قبلا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 28 اما به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 شیوع.

حداقل یک دوجین از کشورهای دیگر در سراسر ایالات متحده به تعویق افتاد مقدماتی خود را به دلیل CCP ویروس از جمله نیوجرسی دولت که اعلام کرد تغییر زمان آن مسابقه این هفته.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی چهارشنبه اعلام کرد دولت این است که به تعویق انداختن اولیه آن به جولای 7 از ژوئن 2, با استناد به نگرانی های بیش از CCP شیوع ویروس. دولت یکی از مهمترین و به شدت تحت تاثیر با بیش از 1500 مرگ و میر.

“ما می خواهیم برای حفظ این امکان وجود دارد که بهبود در وضعیت سلامت اجازه خواهد داد که برای فرد در رای گیری و تاخیر اولیه توسط پنج هفته افزایش احتمال که” مورفی گفت. “اگر عدم است که ما در نهایت مجبور به حرکت به یک ایالت همه رای-با-پست الکترونیکی انتخابات … ما باید مطمئن شوید که سیستم های ما قادر به تحمل آن است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد از رای گیری توسط ایمیل و گفت: این هموار راه را برای رای دهندگان بالقوه تقلب. اما عملا هیچ شواهد مستقل بوده و قادر به بازگشت به بالا ادعا می کند.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن” تهمت توییتی چهارشنبه.”پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

او گفت: مصاحبه غیابی معمولا “کار خوبی برای جمهوری خواهان.”

“رای غایب هستند یک راه عالی برای رای برای بسیاری از شهروندان ارشد نظامی و دیگر افرادی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات,” او اضافه شده است. “این رای بسیار متفاوت از 100% پست الکترونیکی-در رای گیری که توسط “رسیده برای تقلب” و نباید اجازه داده شود!”

در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری تقریبا 57.2 میلیون آمریکایی بازیگران غیابی—به نمایندگی از 40 درصد از کل آراء ریخته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de