نیویورک مترو آزمون میکروب کشی اشعه ماوراء بنفش نور به کشتن COVID-19

نیویورک حمل و نقل راه اندازی کرده است یک ویروس متلاشیکننده خلبان است که با استفاده از نوع خاصی از میکروب کشی اشعه فرابنفش برای ضد عفونی کردن این شهر و مترو و اتوبوس.

خواستار آن “دیگری تهاجمی گام” در حفظ نیویورک مترو منطقه سیستم حمل و نقل پاک و ایمن با حمل و نقل متروپولیتن (MTA) دانشگاه کلمبیا و دنور مبتنی بر راه اندازی PURO پیوست و نیروهای خود را برای توسعه یک کوچک اشعه ماوراء بنفش-C (UVC) لامپ است که قابل حمل و ثابت برای کشتن میکروب ها است.

“آن شناخته شده است برای بیش از 100 سال است که اشعه ماوراء بنفش نور فوق العاده کارآمد در قتل هر دو ویروس ها و باکتری ها گفت:” دیوید برنر مدیر مرکز تحقیقات رادیولوژی در دانشگاه کلمبیا و مشاور در پروژه های در جریان در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

این هفته برنر گزارش اول-تا کنون نشان داده آزمون UVC کارآمد کشتن CCP (دیروز) ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است.

“نور UV استفاده می شود که در این زمان یک شبه مترو و اتوبوس ضد عفونی برنامه بسیار کارآمد در کشتن ویروس است که مسئول COVID-19,” برنر گفت: در آزادی مطبوعات.

Epoch Times Photo
تظاهرات از اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی تکنولوژی در تعمیر و نگهداری تاسیسات در شهر نیویورک در مارس 19 سال 2020 است. (Marc A. هرمان/MTA New York City Transit)

MTA رئیس نوآوری افسر علامت Boland گفت: در پايه بلند كن بادي است که فاز اول شامل تمیز کردن ایستگاه های مترو و قطار و اتوبوس با 150 دستگاه های قابل حمل که در آن MTA را صرف در مورد $1 میلیون نفر است.

فاز دو را گسترش خلبان شامل MetroNorth و لانگ آیلند راه آهن قطار رفت و آمد.

“ما در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت وقتی که می آید به ترویج و حفاظت از عمومی هیت” گفت: MTA رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل پاتریک Foye در رونمایی از MTA جدیدترین ویروس-مبارزه با فن آوری است.

“MTA در حال راه اندازی اولین اشعه ماوراء بنفش خلبان ثابت به کشتن COVID-19,” او گفت: “این خبر بزرگ است.”

به عنوان بخشی از proof-of-concept MTA استفاده دانشگاه کلمبیا را مهار آزمایشگاه ایمنی زیستی در سه سطح برای تست چگونه به طور موثر تست لامپ UVC کشتن COVID-19.

Epoch Times Photo
تظاهرات از اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی تکنولوژی در تعمیر و نگهداری تاسیسات در شهر نیویورک در مارس 19 سال 2020 است. (Marc A. هرمان/MTA New York City Transit)

“آنچه ما در حال انجام در اینجا این است که کاهش سطح ویروس در مترو و در نتیجه کاهش خطر ابتلا به کسی ابتلا به COVID-19 در مترو,” او اضافه شده است.

آزمایشگاه را جدید تر انجام آزمایشات قبل از تهیه پیش نویس یک نشریه به صورت peer-review.

“من نمی خواهم برای گمراه کردن کسی به فکر این است که یک درمان تمام. هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام شود اما این مهم و امیدوار کننده جدید توسعه” Foye گفت: در پايه بلند كن بادي.

“در این زمان قطعیت نیویورکی نیاز به احساس امنیت و اعتماد به نفس به سرمایه گذاری دوباره به زندگی عادی” گفت: Webb لارنس از بنیانگذاران PURO, و اضافه کرد که این شرکت “بسیار افتخار به بخشی از MTA را رویکرد چند لایه” به ایمنی رفت و آمد.

“این بحران ایجاد فرصت برای در آوردن فن آوری های جدید برای حل یک بار-در-یک-نسل چالش” MTA ارشد نوآوری مسئول اضافه شده است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de