نیویورک می گذرد ویروس ‘نقطه اوج’ به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران دشمنی

HOMELESS. A homeless person asks for help on Woodward Avenue in Highland Park, Michigan on March 30, 2020. Photo by Jeff Kowalsky/AFP

بی خانمان. یک فرد بی خانمان می پرسد برای کمک در وودوارد خیابان در کوهستانی پارک در مارس 30, سال 2020 است. عکس از جف Kowalsky/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – نیویورک کانون آمریکا coronavirus عفونت به نظر می رسد به تصویب اوج شیوع این بیماری در چهار شنبه, مارس 19 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با دولت فرمانداران بر پایان دادن به مستندات.

ایالات متحده تا کنون ثبت بیش از 746,000 coronavirus موارد و 40000 مرگ و میر به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری است.

نیویورک برن فشار از ویروس که به کشته شدن بیش از 18000 نفر در دولت به یک دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. (بخوانید: Coronavirus: چرا بسیاری از فوت در نیویورک؟)

“ما از گذشته نقطه بالا و تمام موارد در این نقطه است که ما در تبار” دولت فرماندار اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اینکه آیا یا نه این نزول همچنان ادامه دارد بستگی دارد به آنچه که ما انجام می دهیم اما در حال حاضر ما در فرود.”

او اضافه کرد که “این هیچ وقت به از خود راضی و آن را هیچ وقت به متکبر.”

نیویورک را بهبود داده در آمد که در جریان جنگ سیاسی بین تهمت و دولت دیگر فرمانداران بدتر دوباره با ویروس تست نرخ در حال ظهور به عنوان تمرکز. (بخوانید: آزمون هر مورد مشکوک به’ از coronavirus – که)

کارشناسان می گویند آزمایش های گسترده بسیار مهم است به امن بازگشایی اقتصاد اما برخی از فرمانداران دولت گفت: تست ظرفیت کاهش یافت و بسیار پایین تر از سطح مورد نیاز برای جلوگیری از جرقه های جدید شیوع ویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته فاکس نیوز یکشنبه که هر خارجه آمریکا تا به حال توانایی به انجام این کار به اندازه کافی تست “را به حرکت به مرحله یک.”

“فاز یک” به پایان می رسد stay-at-home محدودیت برای افراد سالم و اجازه می دهد تا رستوران, سینما, سالن های ورزشی مکان های پرستش و ورزشگاه را دوباره باز با فاصله فیزیکی.

اما ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم تحت فشار قرار دادند پشت در جمهوریخواه دولت ادعا می کند که وجود دارد به اندازه کافی تست و گفت: “این فقط توهم.”

گرچن Whitmer فرماندار میشیگان گفت: “ما می تواند دو برابر یا حتی سه برابر تعداد تست هایی که ما در حال اجرای روزانه اگر ما تا به حال سواب و معرف.” او به نام برای بیشتر دولت فدرال کمک کند.

“حق با من در تست. فرمانداران باید قادر به مرحله و دریافت کار انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

‘توهم’

با ده ها هزار نفر مرده نبرد خطوط کشیده شده پیش از انتخابات نوامبر و مغلوب ساختن پیشی جستن – اعلام کرد که خود را “یک جنگ به رئیس جمهور” در طول همه گیر است – به دنبال کاهش آسیب به شانس خود را از برگزاری بر روی دفتر.

ضد قفل تظاهرات در چندین شهر ایالات متحده در روزهای اخیر به خود جلب حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن که در توییتهایی به نام “آزادی” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا – تمام کشورهای دموکراتیک با فرمانداران – از اقامت در خانه سفارشات.

“رئيس جمهور ما بدیهی شده است قادر به ارائه در آزمون. در حال حاضر او را انتخاب کرده اند به تمرکز بر اعتراضات” نرتهم گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

جی Inslee فرماندار ایالت واشنگتن نیز یک دموکرات رفت و هنوز هم بیشتر: “به رئیس جمهور آمریکا برای تشویق مردم به نقض قانون…خطرناک است.”

خواه فرماندار مریلند لری هوگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق معترضان که اعتصاب استعماری-عصر خانه ملت در آناپولیس یک روز زودتر بود “مفید نیست.”

“برای تشویق مردم به رفتن در اعتراض به برنامه است که شما فقط ساخته شده توصیه شده در روز پنج شنبه آن را فقط معنا ندارد,” هوگان که صندلی های ملی فرمانداران انجمن سی ان ان گفت.

کومو این هفته اعلام کرد که ایالت نیویورک را shutdown – که سفارشات ساکنان به ماندن در خانه جز به ورزش و یا انجام کسب و کار ضروری – تمدید شده است تا زمانی که ممکن است 15.

در فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis اجازه بازگشایی برخی از سواحل به عنوان این آخر هفته.

اگر چه مه کفن منطقه اطراف دولت در جکسنویل بیچ کسانی که معلوم شد “نگه داشتن فاصله خود را” از هر یک از دیگر کاپیتان بانک غنی از نپتون ساحل اقیانوس نجات گفت.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را واقعا می شود آفتابی و گرم” بانک ها گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im