نیویورک مقامات پیش بینی Coronavirus اوج در 45 روز به عنوان موارد افزایش

نیویورک مقامات بهداشت عمومی بر این باورند که اوج coronavirus موارد در دولت اتفاق خواهد افتاد در 45 روز به عنوان بسیاری از 110,000 بیماران نیاز به تخت های بیمارستانی و 37,200 نیاز به تخت در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در بیمارستان.

مقامات اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه در حالی که گزارش افزایش موارد در دولت به 1,374 با 432 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. این ویروس که سرچشمه در چین سال گذشته بیش از آلوده 4,600 مردم در ایالات متحده است.

نیویورک است که اکثر موارد همراه با مرگ و میر 12. نوزده درصد از این بیماران بستری هستند. آزمایشات انجام شده بر روی 10,049 مردم است.

مقامات پیش بینی اوج از موارد 45 روز از در حال حاضر با استناد به داده ها از دو مدل گروه از آنها خواسته نگاهی به منحنی نیویورک وزارت امور خارجه کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker گفت. مقامات همچنین در نگاه و چه در کشورهای دیگر.

“در حال حاضر منحنی و راس است که در یک نقطه است که غیر قابل تحمل برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: باعث تلاش برای کاهش گسترش ویروس جدید و افزایش ظرفیت بیمارستان.

Epoch Times Photo
فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند به رسانه ها و تورهای یک تازه باز شده درایو را از طریق COVID-19 موبایل مرکز آزمون در نیو راشل نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

“شما لازم نیست به اندازه کافی تخت بیمارستان برای دیدار با نیازهای در سطح ایالت” کومو گفت.

دولت در حال حاضر 53,000 تخت بیمارستان و 3000 تخت ICU. اگر میزان بستری شدن بین 15 تا 19 درصد در دولت از 19.5 میلیون نفر و سپس تخت های بیشتر مورد نیاز است.

مقامات تخمین می زنند دولت را به 55,000 به 110,000 تخت بیمارستان و تا به 18,600 به 37,200 تخت ICU.

“مشکل واقعی این است ICU تخت دلیل است که آنچه که مردم در حال رفتن به نیاز. چرا که آنها در حال رفتن به در آمده بشدت بیمار است و آنها در حال رفتن به نیاز به انتوبه. و شما نمی توانید انجام دهید که بدون تخت ICU و شما نمی توانید انجام دهید که بدون دستگاه تنفس مصنوعی.”

یک راه برای افزایش تعداد تخت است شل شدن قوانین است که محدود کردن اعداد تحت شرایط عملیاتی نرمال.

Epoch Times Photo
یک کارگر می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او می ایستد در ورود به بروکلین بیمارستان مرکز اورژانس در بروکلین قصبه شهر نیویورک در مارس 16, 2020. (آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ)

سابق دولت رسمی مایکل Dowling زیر کومو را جهت برنامه ریزی شده بود برای دیدار با مدیران بیمارستان در روز بعد به آدرس پیش بینی افزایش بیماران.

“حداکثر تعداد زیادی از مردم شما می توانید خود را به جا بیمارستان؟” Dowling را بپرسید کومو گفت: قبل از پژوهنده در مورد چه تجهیزات و کارگران بیمارستان ها نیاز به افزایش ظرفیت.

کارگران اضافی می تواند کشیده شده از کارگران بازنشسته مانند سابق پزشکان و دانشجویان پزشکی که برای رفتن به این سایت اگر علاقه مند به کمک به.

دیگر تلاش است راه اندازی موقت بیمارستان امکانات کومو گفت: با کمک سازمان مدیریت اضطراری فدرال و سپاه مهندسان ارتش. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که او می خواهد برای اضافه کردن در مورد 8,200 تخت بیمارستان با تبدیل ساختمان از جمله ساختمان های بلا استفاده متعلق به شهرستان به امکانات پزشکی.

“ما در حال رفتن به نیاز گسترده پزشکی ظرفیت در یک مقیاس ما هرگز دیده می شود در شهر نیویورک قبل از” د Blasio گفت.

“ما در حال رفتن به طور مداوم در ساختمان از امکانات پزشکی و ایجاد آنها را به جایی که آنها هرگز قبل وجود داشته و مقاوم سازی امکانات است که باید چیزی برای انجام با مراقبت های بهداشتی,” او اضافه شده است. “ما آنها را تبدیل به بیمارستان ها به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم تجهیزات و پرسنل. ما را حفظ خواهد کرد ساختمان ظرفیت ما برای دیدار با تقاضا است.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de