نیویورک ساکن فنگ چن بازداشت شده بود روز شنبه پس از آنکه مقامات او را گرفتار سرقت محرک چک از صندوق های پستی در بروکلین منطقه است.

یک شکایت کیفری علیه این 31 سال از بروکلین در روز چهارشنبه و او را به اتهام سرقت از ایمیل پس از افسران بهبود نه اقتصادی پرداخت (EIP)—بهتر شناخته شده به عنوان محرک چک—از چن.

با توجه به بیانیه منتشر شده از سوی دفتر دادستان منطقه شرق نیویورک به سرقت رفته محرک چک بالغ بر بیش از 12000 دلار.

“برای بسیاری از خانواده ها این محرک چک تاسیسات در این زمان دشوار است و هر کسی که تلاش می کند به کاهش است که راه نجات را به صورت کامل وزن از قانون” اظهار داشت: آمریکا وکیل Richard P. _tenor.

چن ساخته شده ظاهر اولیه خود از طریق ویدئو کنفرانس بعد از ظهر چهارشنبه در بیانیه ای به عنوان خوانده شده. اگر محکوم به او مواجه است حداکثر پنج سال زندان محکوم شد.

“این دفتر را به شدت تعقیب همه کسانی که به دنبال استفاده از بهداشت عمومی بحران” _tenor گفت.

ماموران اداره پلیس نیویورک کشف چن ساعات اولیه روز سه شنبه به دنبال در داخل مجموعه های پزشکی bin در یک بسته پزشکی در غروب آفتاب پارک با توجه به این بیانیه.

NYPD در ادامه به رعایت چن که صبح پس از ترک دفتر پزشکی و رفت سمت در نزدیکی ساختمان های مسکونی که در آن او سپس به بررسی ایمیل چپ در درب. او ادامه داد: برای راه رفتن به دردار منطقه دوم ساختمان مسکونی و چپ حمل آنچه در ظاهر به ایمیل.

هنگامی که چن متوجه شدم او در حال تماشا بود توسط پلیس او به سرعت پرتاب ایمیل در پیاده رو. افسران خارج شد وسیله نقلیه خود را دستگیر چن و بهبود نه EIP چک با مجموع بیش از $12,000 همراه با دیگر سرقت الکترونیکی از جمله کارت های اعتباری متعدد چک و افتتاح پاکت و نامه های بلبرینگ و نام و آدرس ایمیل افراد مختلف.

“این COVID-19 بحران قرار داده است فوق العاده استرس در جوامع محروم در سراسر این کشور” اظهار داشت: آمریکا و پستی خدمات بازرس بازرس-در-شارژ Philip R. Bartlett.

“تاثیر اقتصادی پرداخت و در بسیاری از موارد تاسیسات مورد نیاز این افراد را به شناور باقی می ماند در طول این بحران است. زمانی که آقای چن به سرقت برده این بررسی او از سرقت از دریافت کنندگان این بودجه مورد نیاز. پستی بازرسان و شرکای اجرای قانون باید تحمل برای سرقت از پست الکترونیکی به خصوص در طول این بی سابقه بار.”

stimulus check
بیش از نیمی از افراد واجد شرایط آمریکایی ها دریافت کرده اند خود محرک پرداخت پس از آنها آغاز شده و در حال ارسال به خارج در اوایل این ماه اما دهها میلیون نفر از مردم هنوز در انتظار برای پول نقد خود را. (سرویس مخفی آمریکا/ایسنا سیم)

NYPD کمیسر درموت F. شیا گفت که این گروه را به رسمیت می شناسد خوبی چه CCP (دیروز) شیوع ویروس ارائه فرصت برای انواع مخرب جرم کلاهبرداری است.

“در این مورد من تحسین ما هشدار کارآگاهان فدرال و همکاران برای قطع اتهام طرح به قربانی نیویورکی با سرقت ایمیل مهم و محرک پول به منظور کمک به آنها در طول این بحران بی سابقه” شیا گفت.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de