نیویورک منجر Covid-19 مرگ و میر به عنوان 630 مردن در یک روز

در نیویورک در ایالت نیویورک ، کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده همچنان به رکورد بالاترین تعداد مرگ و میر روزانه از COVID-19 به عنوان سرسام آور تعداد 630 نفر در یک دوره 24 ساعته و فرماندار اندرو کومو گفت: شیوع بیماری در دولت می تواند در مورد اوج هفت روز است.

دولت تا به حال ثبت بالاترین واحد افزایش در تعداد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در یک روز بین آوریل 2 و 3 وقتی 562 نفر مردهاند یک فرد در حال مرگ از عفونت ویروسی تقریبا هر دو و نیم دقیقه.

در 24 ساعت پس از مارس 4, مرگ و میر رشد به 630, “تمام وقت را افزایش می دهد” تا به کل از 3,565 از 2,935 در صبح روز جمعه کومو گفت.

روزانه مرگ و میر در نیویورک همچنان به رشد در ثبت اعداد به عنوان دولت باقی مانده است و بسیاری نهفته در ما از coronavirus.

Coronavirus موارد در ایالت نیویورک در حال حاضر در 113,704 خارج از کشور تعداد کل 312,146. نیوجرسی دوم بیشتر تحت تاثیر دولت در ایالات متحده حدود 30000 COVID-19 موارد است.

شهر نیویورک به تنهایی 63,306 coronavirus بیماران از 57,169 قبلی 24 ساعت و 2,624 مرگ و میر.

کومو گفت: راس در دولت نقطه که در آن تعدادی از عفونت های روزانه با بازدید بالا نقطه است که هنوز هم در مورد 4-8 روز دور.

“ما شده اند صحبت کردن در مورد هدف قرار دادن که apex بالا نقطه از منحنی. من اسمش را نبرد از قله کوه. که به شماره یک نقطه تعامل, دشمن,” او گفت:.

“اما ما خواندن از پیش بینی این است که ما در جایی در هفت روز, محدوده, چهار, پنج, شش, هفت, هشت روز محدوده. هیچ کس نمی تواند به شما یک شماره خاص است که باعث می شود آن را بسیار خسته کننده به برنامه زمانی که آنها نمی تواند به شما یک شماره خاص و یا یک تاریخ خاص اما ما در این محدوده” کومو گفت.

“ما هنوز در راس. بخشی از من خواهد بود و در راس و فقط اجازه دهید آن را انجام دهد. اما بخشی از من است که می گوید این خوب است که ما نه در راس چون ما هنوز آماده نیست برای apex یا هنوز کار بر ظرفیت (بهداشت و درمان) سیستم” فرماندار گفت.

کومو ابراز خشم بیش از تامین کوتاه مدت ضروری و تجهیزات پزشکی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی برای کمک به آنها در مقابله با افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور و کشور است.

او گفت: تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس و چهره سپر در تامین کوتاه مدت هستند در نیویورک به عنوان آنها در سراسر کشور وجود دارد و نیاز برای شرکت ها به این مواد.

“این باور نکردنی است که در ایالت نیویورک در ایالات متحده آمریکا, ما نمی توانیم این مواد و این که ما همه خرید چین به تلاش برای گرفتن این مواد و همه ما در حال رقابت در برابر یکدیگر” او گفت.

کومو گفت: دولت 85,000 داوطلبان از جمله 22,000 از خارج از وزارت امور خارجه و او نیز با امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا دانشجویان پزشکی بودند که میله میله به تحصیلات تکمیلی برای شروع تمرین, مکمل دولت بهداشت و درمان ظرفیت های حرفه ای.

در فن او گفت: دولت دستور داده بود 17,000 اما به اندازه کافی وجود ندارد عرضه فدرال ذخایر برای پاسخگویی به این تقاضای رو به رشد در سراسر کشور.

“چین است قابل ملاحظه ای مخزن برای همه این سفارشات – پنکه PPE آن همه می رود به چین است که در دراز مدت ما را به کشف کردن که چرا ما زخم در این وضعیت که در آن ما اصلا ظرفیت تولید در این کشور,” او گفت: “نیویورک شده است خرید در چین است.”

دولت چین برای کمک به تسهیل اهدای 1000 هواکش است که وارد در فرودگاه JFK در این شهرستان گفت: به عنوان او تشکر کرد دولت چین Alibaba سر Jack Ma, جک, کارشناسی ارشد بنیاد Alibaba موسس و بنیانگذاران جو Tsai و چین سرکنسول هوانگ پینگ.
علاوه بر این ایالت اورگان را تحویل 140 هواکش به نیویورک است.

کومو را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی اجازه می دهد دولت به توزیع مجدد هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی از بیمارستان و بخش خصوصی شرکت ها و موسسات که در حال حاضر نمی به آنها نیاز دارید و نقل و انتقال تجهیزات به بیمارستان های دیگر با بالاترین نیاز دارید.
آن دسته از موسسات خواهد شد یا خود را یک یا پشت آنها خواهد پرداخت و برای آنها پرداخت می شود ونتیلاتور به طوری که آنها می توانید خرید جدید ونتيلاتور.
این 2,500-تخت تسهیلات در Javits مرکز کنوانسیون که قرار بود برای استفاده غیر COVID بیماران خواهد شد در حال حاضر استفاده می شود به عنوان COVID مثبت امکانات.

“دولت فدرال کارکنان است و دولت فدرال با تجهیز آن است. که یک معامله بزرگ است چرا که 2,500-تخت تسهیلات را برای از بین بردن مقدار زیادی از فشار بر downstate سیستم به عنوان یک تعداد قابل توجهی از تخت و تسهیلات است که انتقال را به سرعت و این چیزی است که ما در حال تمرکز بر روی” کومو گفت.

کومو تاکید کرد که او می خواهد همه گیر به پایان رسید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است به عنوان آن است که مصرف بی سابقه فشار در زندگی است.

“من می خواهم این را بیش از همه. آن را تنها در مدت 30 روز پس از اولین مورد است. آن را احساس می کند تمام عمر. من فکر می کنم همه ما احساس همان. این تنش این کشور این دولت در راه است که هیچ چیز دیگری دارای رک و پوست کنده در طول عمر من است. این تنش ها ما را در هر سطح.

اقتصاد تاکید شده است بافت اجتماعی تاکید شده است که سیستم های اجتماعی تاکید دارد و حمل و نقل تاکید شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de