در حالی که بازار کار ایالات متحده قوی باقی می ماند به طور کلی و دوباره بیش از حد انتظارات در ماه فوریه در نیویورک گزارش داد یک افزایش شدید در تعداد زیادی از شهروندان به دنبال بیمه بیکاری در این هفته به مغازه ها و رستوران ها و رسانه های خرده فروشی بسته در تلاش برای جلوگیری از CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

نیویورک امور خارجه وزارت کار گزارش داد که سرور خود را تا به حال تجربه “افزایش حجم بیکاری بیمه ادعا می کند” باعث سیستم را به سقوط. در بیانیه ای به نیویورک تایمز سخنگوی دیانا کوهن گفت که این سازمان دریافت کرده بود 8,758 تماس با ظهر روز دوشنبه بیش از سه برابر آنچه که آن را دریافت کرده بود قبلی دوشنبه.

“ما شاهد افزایش حجم است که قابل مقایسه با 9/11 اما اشتباه نکنید هر کسی حق این منافع در حال رفتن به دریافت آنها را در موقع گفت:” کوهن با توجه به این بیانیه.

در حالی که بسیاری از افزایش تعداد مدعیان بیکاری ممکن است با توجه به کسب و کار پوسته پوسته شدن و یا خاموش کردن عملیات این ارقام نیز ممکن است تحت تاثیر قرار گرفته توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو حرکت در روز شنبه به صرف طبیعی هفت روز دوره انتظار برای بیمه بیکاری برای افرادی که از کار با توجه به این ویروس همه گیر. این به معنای اندازه گیری است که متقاضیان از یک هفته تمام شد و واجد شرایط درخواست در روز شنبه با خطوط تلفن طبعا هنگامی که آنها باز در صبح روز دوشنبه.

همچنین ممکن است که بسیاری از نیویورکی که آرزو به درخواست بیمه بیکاری به سادگی غذای کومو را “ماندن در خانه متوقف کردن گسترش پیام” با استفاده از آنلاین و از طریق تلفن به جای شخص در محلی خود را حرفه ای مرکز. این گزینه نیز از بین رفت روز دوشنبه به عنوان نیویورک, وزارت کار اعلام کرد که همه در شخص قرار ملاقات مراکز حرفه ای در سراسر ایالت نیویورک شده بود لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

اشتغال و ارقام قوی باقی می ماند

کسب و کار ادامه داد: استخدام apace در ماه فوریه با آمار حقوق و دستمزد و اشتغال افزایش 273,000 برای قرار دادن اقتصاد در یک موقعیت قوی به عنوان CCP ویروس را شکست. با توجه به اداره آمار نیروی کار و دستمزد به رشد خود ادامه داد و در ماه فوریه در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافته و به 50 سال اخیر بیش از 3.5 درصد نرخ بیکاری رسیدن به 66 سال گذشته 3.4 درصد است.

با توجه به دفتر “قابل توجه سود کار خود را رخ داده است در مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی, خدمات مواد غذایی و آشامیدنی اماکن دولتی و ساخت و ساز و خدمات فنی و حرفه ای و فعالیت های مالی.”

با توجه به آزادی مطبوعات از نیویورک وزارت کار در بخش خصوصی کار اعداد در ایالت نیویورک رشد 30,500 یا 0.4 درصد در ماه ژانویه یک رکورد ماهانه. ایالت نرخ بیکاری نیز کاهش یافته است از 3.9 درصد به 3.8 درصد در ماه ژانویه نیز یک رکورد جدید ماهانه کم است.

افزایش اشتغال بخش غیرکشاورزی از 273,000 شغل در سراسر ایالات متحده در ماه گذشته نیز ممکن است شده اند با توجه به خیلی خفیف آب و هوا در ماه فوریه بود که یک مزیت به آب و هوا حساس صنایع. ساخت و ساز اضافه شده 42,000 شغل در ماه گذشته در بالای 49,000 اضافه شده در ژانویه. اما, مارس payman در حمل و نقل و انبارداری بخش کاهش یافته و از 4000 شغل در ماه فوریه است.

با توجه به کاخ سفید: “با توجه به پایین تاریخی نرخ بیکاری تسریع رشد کار در این نقطه بازیابی را نشان می دهد اقتصاد آمریکا قوی و مقاوم در برابر شوک. آن را بسیار دشوار است برای ایجاد شغل بعد از آن در توسعه اقتصادی به عنوان ادامه کار رشد در این سطح بالا نیاز به آوردن کارگران فعال بازار کار را به حاشیه.”

وزیر کار یوجین Scalia در بیانیه ای گفت: “در این زمینه در حال حاضر قوی اقتصاد در توصیف رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه کار رشد از ژانویه تا فوریه نشانه قوی ترین دو ماه ابتدای سال از این دولت. نرخ بیکاری کاهش یافته و ماه گذشته به 3.5 درصد پایین ترین سطح در 50 سال باقی مانده است یا در زیر 4 درصد برای دو سال. نرخ بیکاری برای زنان نیز کاهش یافت و مطابق با پایین ترین نرخ از سال 1953.”

“یقه آبی رونق ادامه داد: در ماه فوریه” Scalia افزود: “با بخش خصوصی دستمزد رشد 3 درصد در سال بیش از سال و تولید و عدم نظارت کارگران دستمزد افزایش یافته است و حتی سریع تر از مديران. فوریه علائم 19 ماه متوالی است که رشد دستمزدها در و یا بالاتر از 3 درصد است.”

اما تازه ترین گزارش ها هنوز ضبط اثر CCP ویروس که شروع به گسترش در ایالات متحده در اواخر فوریه.

“متاسفانه این کار شماره ها مطمئن شوید که برای تحت الشعاع قرار, پاسخ به گسترش coronavirus” اقتصاددان مایکل هیکس از توپ دانشگاه ایالتی نیویورک تایمز گفت. “عرضه شوک از قرنطینه کارخانه در آسیا هفته دور از معطل ماندن ایالات متحده کارخانه ها و سمت تقاضا تاثیر بر, گردشگری, مسافرت, خوردن و نوشیدن موسسات در حال حاضر در سراسر جهان است.” هیکس گفت: او معتقد مارس شغل گزارش خواهد شد به مراتب کمتر خوش بینانه است.

رئیس فدرال جروم پاول در بیانیه ای گفت (pdf) در 15 مارس که اقدامات ضروری برای حاوی شیوع کروناویروس “خواهد شد با این حال طبعا تلفات در فعالیت های اقتصادی در کوتاه مدت است.”

فدرال رزرو نرخ بهره را نزدیک به صفر قبل از بازارهای مالی باز این هفته در تلاش برای دفع بدترین ویروس تاثیری در اقتصاد است.

منجر اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد را در دفتر نیویورک نانسی Vanden هوتن رویترز گفت که او معتقد است که “این تنها یک ماده از زمان قبل از خرید اینترنتی از coronavirus شروع به نشان می دهد تا در افزایش اخراج فعالیت است.”

اقدامات لازم برای کاهش بیکاری

وزارت کار ایالات متحده نقل مکان کرد و در روز پنج شنبه به اعطای متحده انعطاف پذیری لازم برای اصلاح قوانین خود را به عنوان لازم است به ارائه کمک های بیکاری برای محدود کردن اثرات ویروس. متحده می تواند پرداخت مزایای بیکاری در مورد ویروس های مربوط به طور موقت از بیکاری به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در قرنطینه قرار داده شده و کسانی که مجبور به ترک شغل خود را به دلیل خطر عفونت و یا برای مراقبت از اعضای خانواده است.

“دولت با استفاده از تمام ابزارهای موجود برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در آمریکا و کمک به کارگران که ممکن است تحت تاثیر” گفت: Scalia, در بیانیه ای. “تحت هدایت صادر امروز متحده باید اطمینان بیشتر در مورد شرایطی که در آن آنها مجاز به گسترش مزایای بیمه بیکاری به آمریکایی ها که استخدام شده است مختل coronavirus.”

خرده فروشی و رستوران ها ضربه سخت

با توجه به بلومبرگ پا ترافیک به رسانه های خرده فروشی کاهش یافته است تقریبا یک سوم هفته گذشته به عنوان اندازه گیری توسط محل-اطلاعات متخصصان Prodco تجزیه و تحلیل ترافیک.

خرده فروشان در حال حاضر احتمالا شاهد کاهش بیشتر در سراسر ایالات متحده و بسیاری از رسانه های عمده از جمله نایک, رالف لورن, اپل, و, Abercrombie & Fitch تصمیم گرفته اند به طور موقت خود را به فروشگاه های ایالات متحده تا پایان ماه مارس.

خرید نیز تمایل نسبت به اقلام ضروری از جمله مواد غذایی, محصولات بهداشتی و مطابق با اصول بهداشتی مواد و دور از لباس ترک پوشاک رسانه های خاص احساس خرج کردن.

اما مثبت اخبار اشتغال نیز یافت می شود این هفته با آمازون اعلام 100,000 شغل جدید برای تحقق افزایش سفارش کتاب با بیشتر مصرف کنندگان انتخاب برای خرید آنلاین در هفته های اخیر.

آمازون همچنین اعلام کرد افزایش دستمزد برای سفارش و تحویل کارکنان گفت: در یک بیانیه گفت: “ما در حال باز کردن 100,000 جدید کامل و موقعیت های پاره وقت در سراسر ایالات متحده در ما تحقق مراکز و شبکه های تحویل برای پاسخگویی به افزایش تقاضا از مردم با تکیه بر آمازون خدمات در طول این زمان استرس زا به خصوص کسانی که بیشتر در معرض بودن ،

“ما همچنین می دانیم که بسیاری از مردم شده اند و از لحاظ اقتصادی نهفته به عنوان شغل در مناطق مانند هتلداری و رستوران و سفر از دست داده و یا furloughed به عنوان بخشی از این بحران است. ما می خواهیم کسانی که مردم بدانند ما آنها را در تیم ما تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب.”

نیویورک امور خارجه وزارت کار نیز توییتی بود که به دنبال “بلافاصله به استخدام 59 ساعتی ارشد امنیت شغلی کارمندان ما در آلبانی و اندیکت دفاتر برای کمک به فرآیند بیمه بیکاری ادعا می کند.”

تام Ozimek کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de