نیویورک بیمارستان تخلیه سبقت گرفتن جدید پذیرش برای 4th مستقیم بعد

بیمارستان در ایالت نیویورک مرخص بیشتر COVID-19 بيمار نسبت به آنها اضافه شده اند به مدت چهار روز در یک ردیف با توجه به آخرین داده ها از دولت در سخت ترین ضربه CCP ویروس همه گیر.

بیمارستان ها در دولت مرخص 1,709 COVID-19 بيمار در مارس 4, در حالی که اعتراف به 574 بیماران. تعداد روزانه ترشحات نیز پیشی روزانه پذیرش در این سه روز قبل, دولت, داده ها را نشان می دهد.

“تخلیه رای دادن به راه تا که خبر بزرگ” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ” در مارس 5.

نیویورک شده است و ایالات متحده در کانون برای حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. در حالی که شهر نیویورک به عهده فشار از شیوع, شده است وجود دارد افزایش شیفت به لانگ آیلند است که در حال حاضر حساب برای 22 درصد از دولت COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

تعداد مرگ و میر روزانه در ایالت نیویورک از COVID-19 کاهش یافته است برای اولین بار در آوریل 4, هنگامی که 594 نفر از 630 مرگ و میر روز قبل با مجموع 4,159 مردم در حال مرگ از بیماری در سطح ایالت.

“آنچه که اهمیت آن ؟ آن را خیلی زود به بگویید” کومو گفت.

فرماندار دستور دولت غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه حداقل تا 15 آوریل است. ارشاد نیز در جای خود از کاخ سفید که خواسته های غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه تا مارس 30.

ایالت نیویورک گزارش شده مرگ و میر بیشتر از CCP ویروس از آینده نه سخت ترین ضربه متحده ترکیب شده است. کومو بارها ذکر بینی که برآورد دولت کمتر تخت بیمارستان از مورد نیاز خواهد بود زمانی که شیوع اوج خود می رسد.

“Coronavirus واقعا باطل و موثر در چه این ویروس می کند. آن را موثر قاتل” کومو گفت.

دولت فدرال در جهت کاخ سفید coronavirus نیروی کار است با عجله پرسنل و تجهیزات و منابع به عنوان مقامات بریس برای امکان وجود دارد که دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی غرق می شود.

دولت ارسال 1,000 پزشکان و پرستاران و تکنسین های تنفسی در مارس 5, کومو گفت. کاخ سفید نیز مستقر 1000 تخت بیمارستان کشتی و کارگردانی مقاوم سازی از Javits مرکز کنوانسیون به طور موقت COVID-19 بیمارستان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 4 گفت: آمریکایی ها برای آماده شدن برای مرگبارترین دو هفته از CCP شیوع ویروس. مدل های استفاده شده توسط کاخ سفید برآورد که 100000 به 240,000 مردم ممکن است مرد از این بیماری همه گیر در زمان آن را خاموش است.

کاخ سفید همچنین در مارس 4, خواست آمریکایی ها باید فوق العاده هوشیار در مورد زیر فدرال و محلی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و سفارشات در هفته آینده از جمله در صورت امکان محدود کردن کارهای ضروری مانند سفر به سوپر مارکت ها و داروخانه ها.

“بعد از دو هفته فوق العاده مهم” کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت. “این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی نه رفتن به داروخانه اما انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن خانواده خود و دوستان خود را امن است.”

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de