فرماندار نیویورک اندرو کومو تغییرات مراحل انتخابات میان Coronavirus همه گیر

فرماندار اندرو کومو در روز شنبه امضا فرمان اجرایی ساخت تغییرات موقت به مراحل انتخابات در نیویورک در تلاش برای کمک به کاهش گسترش ووهان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 و فرد-به-فرد تماس بگیرید.

در نظم جدید, نامزد دادخواست روند متوقف خواهد شد موثر 5 p. m. 17 مارس برای ژوئن مقدماتی برای کنگره, دولت, مجلس سنا, دولت, مجلس و قضایی نژادها. منظور اجرایی نیز تغییر امضای مورد نیاز برای رای گیری از دسترسی به این معنی نامزد خواهد شد فقط نیاز به جمع آوری 30 درصد از قانونی آستانه.

این چرخه انتخابات نامزدها در حال اجرا برای کنگره نیز تنها نیاز 375 امضا به جای 1,250. وزارت امور خارجه سنا نامزد خواهد شد فقط نیاز به 300 امضا به جای 1000. برای مجلس کاندیدا خواهد شد فقط نیاز به 150 امضا به جای 500.

مهلت و روش نیز تغییر در جهت بهتر اجازه می دهد نیویورک به رای غایب برای ملکه قصبه رئیس جمهور ویژه انتخابات در مارس 24. جاری آخرین مهلت برای ثبت نام در رای گیری غایب خواهد بود در حال حاضر به تمدید مارس 23 روز قبل از انتخابات ویژه. غایب رای باید مهر باطله تمبر پست و یا تحویل حضوری تا روز انتخابات در مارس 24.

“کارشناسان بهداشت عمومی شده اند روشن است که یکی از رایج ترین راه های برقراری ارتباط COVID-19 مستقیم از طریق تماس فرد به فرد و ما در حال انجام همه چیز را در ما فوری قدرت به کاهش غیر ضروری تعاملات” کومو گفت: در این بیانیه است.

“این فرمان اجرایی تغییر روند انتخابات در راه است که هر دو محافظت از بهداشت عمومی و تضمین روند دموکراتیک باقی می ماند سالم و قوی بدون در نظر گرفتن مداوم و همه گیر.”

کومو نیز تصریح کرد در توییتر که سلامت و ایمنی عمومی از اهمیت فوق العاده و گفت: “ایمنی NYers اولویت ما است” و این که امضای این فرمان اجرایی که “اطمینان حاصل شود ما روند انتخابات می رود در حالی که حفاظت از سلامت عمومی است.”

نیویورک فرماندار اعلام می آید در میان نگرانی ها در مورد مبارزه به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور. روز شنبه مقامات گزارش مرگ برای اولین بار در کشور از این ویروس که سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

این بیمار که در بیمارستان در شهرستان دیر جمعه بود به عنوان یک زن 82 ساله که نیز تا به حال آمفیزم ریه بیماری است که باعث تنگی نفس می شود. مقامات گفت که او تا به حال یک “زمینه ای تنفسی, بیماری آمفیزم که او در بیمارستان بستری شده بود قبلا” قبل از بستن قرارداد جدید کروناویروس و همچنین عبور دور.

در مارس 15, مجلس سخنران کارل Heastie اعلام کرد که دو بروکلین بر اساس اعضای نیویورک مجمع چارلز بارون و راه و روش کمیته صندلی هلنه دادند باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیش از 500 نفر آسیب دیده اند و کوروناویروس در نیویورک در حالی که نزدیک به 20 درصد یا 117 نفر در بیمارستان بستری هستند. اما کومو به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که اعداد ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر است.

“بیشتر تست های ما را بیشتر از این تعداد خواهد رفت تا” کومو گفت. “هیچ کس معتقد است که وجود دارد تنها 500 مورد از coronavirus در نیویورک امروز. ما این باور وجود دارد هزاران نفر از مردم که coronavirus شاید ده ها هزار نفر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im