شهر نیویورک بزرگترین اتحادیه پلیس تماس برای پایان دادن به اجتماعی فاصله اجرای

نیویورک—به عنوان NYPD reevaluates سیاست های خود در اجرای, اجتماعی, فاصله, بزرگترین اتحادیه کارگری به نمایندگی از افسران خواستار آشکار برای پایان دادن به چنین اجرای.

شهر نیویورک پلیس خیرخواه انجمن (نیویورک PBA) گفته است که مبهم و اغلب پیام های مخلوط از مقامات شهرستان در حال خدشه دار کردن تصویر از افسران آنها به عنوان تلاش برای به اجرا درآوردن حکم خود. می آید پس از ظاهر آنلاین به تصویر می کشد یک افسر خشونت دستگیری مردی به اتهام نقض اجتماعی فاصله گرفته است. افسر در سوال این است که در حال حاضر تحت بررسی است.

جان Nuthall و ارتباطات و مدیر در نیویورک PBA گفت: وجود رشد واکنش در برابر اجرای قانون در جامعه است.

“ما در تلاش هستیم این است که افسر پلیس است که در حال ایجاد این اجرای استراتژی” او گفت: بار عصر. “کسانی که شکایت باید خطاب به رهبری از اداره پلیس در شهر است.”

اگر وجود دارد باید برای تقویت و ترویج اجتماعی فاصله دستورالعمل Nuthall پیشنهاد آن را نباید از افسران پلیس که تمرکز اصلی باید بر روی فعالیت های جنایی.

“در طول این همه گیر شما شاهد فشار فوق العاده ای بر هر جنبه ای از پارچه های اجتماعی,” او گفت:. “در حال حاضر اگر تمام منابع در حال منحرف اجتماعی فاصله اجرای ما در حال رفتن به قادر به اندازه کافی به اجرای اصلی ما امنیت عمومی ماموریت است.”

بیش از 1500 نفر از زندانیان آزاد شده اند از نیویورک زندان از تاریخ 16 مارس به گفته شهردار نیویورک از عدالت کیفری.

دفتر گفت: آنها اولویت “آزادی از کسانی که بیش از 50 سال سن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که مردم در بالاترین خطر از COVID-19 از جمله ایمنی خودرو, قلب و ریه, بیماری دیابت و سرطان است.”

Nuthall گفت: NYC PBA “به وضوح یک نگرانی است که این اقدامات با توجه به عدالت کیفری و عدم پشتیبانی از افسران پلیس, هسته ایمنی عمومی طرح های واقعا رفتن به یک اثر مخرب در شهر است.”

“ما در میانه یک بحران بهداشت عمومی و با هیچ کس دعوا است که” او گفت:. “وجود دارد احتمالا شهر دیگر کارکنان که بهتر مناسب [برای اجتماعی فاصله اجرای].”

نیویورک PBA جمهور Patrick J. Lynch در بیانیه ای گفت در مارس 4 که مسئولان شهرستان باید با توجه به اجرای قانون “هیچ چیز اما مبهم دستورالعمل ها و پیام های مخلوط, ترک پلیس در گوشه و کنار خیابان به دفع کردن برای خود.”

“اما در حال حاضر که اجتناب ناپذیر واکنش شدید وارد کرده است آنها یک بار دیگر پرتاب ما زیر اتوبوس,” او گفت:.

لینچ متهم سیاستمداران از “آبیاری کردن قوانین ما آزاد کردن مجرمان واقعی و دلسرد فعال اجرای کرایه گریز و کیفیت زندگی مسائل است.”

او اشاره کرد که مترو در حال حاضر “در هرج و مرج” و پرستاران در حال “شدن حمله کردند در راه خود را به بیمارستان های ما.”

بار عصر رسیده به NYPD نظر; سخنگوی اشاره به نظرات جدید شهردار شهر نیویورک, بیل د Blasio در مارس 5 پايه بلند كن بادي.

“من می خواهم به احتیاط آن است که هر زمان که مامور می پرسد کسی به مشاهده اجتماعی فاصله گرفتن و یا قرار دادن بر روی یک ماسک … پاسخ باید به دنبال آموزش از افسر و مردم باید درک کنند که” د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که هر حادثه است دقت نگاه.

“من همچنین می خواهم به مردم یادآوری کند که چه نیویورکی نیاز به انجام است احترام NYPD به عنوان به خوبی و احترام دستورالعمل و قطعا هرگز مبارزه با یک افسر NYPD,” او گفت:. “این قابل قبول نیست.”

به عنوان صاحبان کسب و کار در ایالات متحده دست به گریبان با معیشت خود را پاره پاره شدن دور با تعطیلی کسب و کار خود تگزاس فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد در مارس 7 که او تنظیم قوانین برای اطمینان حاصل شود که صاحبان کسب و کار نقض مستند اقدامات نه زندانی.

رستوران ها و کسب و کار تلقی می شود توسط مقامات “غیرضروری” در سراسر کشور شده اند آشکارا هجوم اقدامات آنها دست و پنجه نرم کردن با پس انداز خود را با رفتن به پایین تخلیه.

حرکت به انتشار یک سالن مالک در دالاس بود که در زندان به مدت 7 روز برای شکستن سفارشات نیز اعطا شده توسط تگزاس دیوان عالی کشور در مارس 7, با توجه به تگزاس تریبون.

“پرتاب تگزاسی در زندان که <url> را تعطیل از طریق هیچ تقصیر از خود اشتباه است” ابوت اعلام کرد در توییتر. “من بین بردن زندان برای نقض سفارش عطف به ماسبق به مارس 2, جانشین محلی سفارشات.

“جنایتکاران نباید منتشر می شود برای جلوگیری از COVID-19 فقط برای قرار دادن صاحبان کسب و کار را در خود جای.”

شلی لوتر دالاس صاحب سالن À la Mode, دریافت عظیم فوران پشتیبانی با GoFundMe ایجاد شده برای بالا بردن بیش از $500,000 همانطور که از نوشتن این.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de