شهر نیویورک شهردار سفارشات رستوران ها و کافه و تئاتر بسته Coronavirus

نیویورک—شهرستان که هرگز به خواب خواهد شد در نظر گرفتن یک استراحت از عمل است.

شهردار بیل د Blasio روز یکشنبه گفت که او سفارش این شهر مشهور تئاتر, کافه فیلم و خانه های بسته در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

هر رستوران فروش مواد غذایی تنها قادر خواهد بود به انجام این کار از طریق تحویل و یا از, با توجه به شهردار.

“این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق این تعاملات نیویورکی را در رستوران ها و کافه ها و مکان های که در آن ما نشستن نزدیک به هم” د Blasio گفت. “ما باید برای شکستن این چرخه.”

شهردار گفت: این یک تصمیم او به آرامی.

“این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر” او گفت:. “اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در چگونه کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به درخواست برای اطلاعات بیشتر در این فرمان اجرایی که د Blasio برنامه ای برای اعلام در روز دوشنبه.

بیش از 50 ، 000 رستوران در نیویورک شد و انتظار می رود به شاتر سه شنبه در ساعت 9 صبح با توجه به انجمن ملی رستوران, رستوران ها حساب برای بیش از $51 میلیارد دلار درآمد سالانه و بیش از 800,000 کارکنان.

“ما از طریق این اما تا زمانی که ما انجام می دهیم ما باید هر چه فداکاری های لازم برای کمک به همکار ما نیویورکی” د Blasio گفت.

قبل از اینکه کلمه ای از شهردار به منظور بیرون آمد یک پلیس نیویورک رزمناو دیده می شد در روستای شرق محله یک ستون شب این شهر زندگی صحنه گفتن مراجعان از کافه ها و رستوران ها برای پراکنده کردن و رفتن به خانه. چند کسب و کار بسته تا مغازه در مدت کوتاهی پس از آن.

توسط للا د Kretser

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de