شهر نیویورک بسته شدن مدارس بیش از همه گیر حداقل تا آوریل 20: شهردار

شهردار بیل د Blasio می گوید مدارس ممکن است بسته برای بقیه سال تحصیلی

شهر نیویورک را در مدارس دولتی شروع این هفته با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio, در این شهر بیشتر مخل اندازه گیری و در عین حال برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. مدارس در نزدیکی شهرستان Westchester و لانگ آیلند نیز توقیف.

د Blasio به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که مدرسه در این شهر بسته خواهد شد تا مارس 20 و احتمالا باقی مانده از سال تحصیلی. “ما را در اولین تلاش برای راه اندازی مجدد مدارس در روز شنبه, آوریل 20th,” او گفت:, و اضافه کرد که غذا و خدمات اجرا خواهد شد ظرف پنج روز.

“من باور دارم که حقایق متاسفانه به ما داده اند هیچ انتخاب دیگری” د Blasio اعلام کرد. “اما وجود دارد سه چیز است که ما در حال تلاش برای محافظت از. مهمتر از همه ما بهداشت عمومی سیستم ما سیستم بیمارستان ما درمانگاه در همه جا که مردم برای مراقبت از سلامت و دو چیز است که خوراک این سیستم ها سیستم حمل و نقل عمومی و البته مدارس ما.”

او افزود که مقامات را مجبور به آمده تا با جایگزین به عنوان پدر و مادر اغلب تکیه بر مدارس به عنوان یک کودک-مراقبت از تابع و برای مواد غذایی است.

“ما امیدواریم که بین آموزش از راه دور و سایت های تخصصی برای کودکان کارگران ضروری است که ما می تواند به اندازه کافی به حمایت از ما سیستم مراقبت های بهداشتی, اما آن را نمی خواهد بود آسان است,” او گفت:.

کومو گفت که مدارس دیگر خواهد بود توقیف در شهر نیویورک حومه.

“ما خواهد بود با بسته شدن مدارس در شهر نیویورک, Nassau, Suffolk و Westchester کشور است. که همه از downstate نیویورک” فرماندار به خبرنگاران گفت:.

Epoch Times Photo
قفسه قبلا پر از پاستا و کنسرو مواد غذایی دیده می شود خالی در یک معامله گر جو فروشگاه مواد غذایی در انسینیتاس کالیفرنیا در روز 12 مارس سال 2020 است. (Reuters/Mike بلیک)

فرماندار نمی گویند زمانی که شهر نیویورک مدارس خواهد دید از اضافه کردن آن اتفاق می افتد “در اوایل این هفته است.” و آنها باید “یک طرح در محل در 24 ساعت آینده برای مهد کودک برای کارگران ضروری و یک طرح را به مطمئن شوید که بچه های خود ادامه خواهد داد برای به دست آوردن وعده های غذایی آنها نیاز دارید” کومو گفت.

او توضیح داد که لازم است به منظور کاهش تراکم از مردم و جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از ووهان coronavirus.

برای مدارس در Westchester ناسائو و Suffolk شهرستان, مدرسه بسته به مدت دو هفته شروع دوشنبه, مارس 16 با توجه به فرماندار.

چندین ایالت در حال حاضر اعلام کرد تعطیلی مدارس بیش از coronavirus بیماری همه گیر. و شهرهایی مانند لس آنجلس, هوستون, سیاتل و واشنگتن دی سی انجام داده اند همان در روزهای اخیر.

“اما شما باید به پیش بینی و صحیح برای هر گونه عواقب منفی” کومو گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. “به خصوص مراقبت از کودکان نیاز ضروری کارگران—تمرکز بر مراقبت های بهداشتی کارگران و مطمئن شوید که کودکان دریافت وعده های غذایی خود را,” او اضافه شده است.

وجود دارد در حال حاضر 329 موارد از جمله پنج مرگ و میر در شهر نیویورک گفت: de Blasio.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im