شهر نیویورک اعلام جدید تست ابزار در برابر رمان Coronavirus

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و شهر را در کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot با صدور بیانیه مشترک در فوریه. 29 و گفت که این شهرستان قادر خواهد بود برای تست نمونه از رمان ویروس coronavirus رفتن به جلو.

“امروز FDA [غذا و دارو اداره] تایید برنامه ما برای توسعه خود ما تست برای coronavirus” د Blasio گفت.

شهردار افزود: مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) فرستاده جدید تست کیت معنی است که شهر نیویورک خواهد بود قادر به تایید نتایج از تست “در یک ماده از ساعت نه روز” در هفته آینده.

“تشخیص سریع حیاتی برای متوقف کردن گسترش ویروس و این توسعه کمک خواهد کرد که کارشناسان انجام کار خود را به حفاظت از نیویورکی” د Blasio گفت.

Barbot اظهار داشت: “پس از آزمون در دسترس خواهد به طور قابل توجهی کاهش می دهد مقدار از زمان ما باید صبر کنید و بدانید که آیا کسی این ویروس است که باعث COVID-19.”

او افزود که این “مشارکت قوی” با ایالت نیویورک بهداشت آزمایشگاه ساخته شده است که جدید آزمایش امکان پذیر است.

همچنین در فوریه. 29 FDA صادر سیاست جدید اجازه می دهد برخی از آزمایشگاه ها در ایالات متحده برای توسعه تست های تشخیصی برای این ویروس قبل از FDA کامل آن بررسی های اضطراری خود را با استفاده از مجوز (امارات) درخواست.

“تحت این سیاست ما انتظار داریم برخی از آزمایشگاه که توسعه اعتبار آزمون از coronavirus خواهد شروع به استفاده از آنها را حق دور قبل از FDA نقد و بررسی گفت:” جف Shuren مدیر مرکز FDA را برای دستگاه ها و سلامت رادیولوژیک.

FDA کمیسر Stephen M. هان گفت: سیاست اعتصاب “تعادل” در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس.

“ما ادامه خواهد داد برای کمک به اطمینان حاصل شود علم صدا قبل از تست بالینی و پیگیری با بحرانی بررسی مستقل از FDA در حالی که به سرعت در حال گسترش تست قابلیت در آمریکا” هان گفت.

در روز شنبه در ایالت نیویورک فرماندار Andrew M. کومو نیز اعلام کرد که دولت coronavirus تست شده و تایید شده توسط FDA و آزمون آغاز خواهد شد حق دور در Wadsworth آزمایشگاه در آلبانی.

“این تصویب خواهد تسریع زمان انتظار و بهبود نیویورک توانایی به طور موثر مدیریت Coronavirus وضعیت آن را به عنوان گستراند” کومو گفت.

وجود دارد حداقل 70 مورد شناخته شده از coronavirus در ایالات متحده آمریکا با یک مرگ و میر. هیچ کدام وجود دارد شناسایی شده در ایالت نیویورک است.

تنها مرگ گزارش شده در ایالت واشنگتن. مرد در 50s حال اساسی شرایط بهداشتی ساخته شده است که او را یک “خطر بالا” بیمار از ویروس. واشنگتن با اعلام وضعیت اضطراری بیش از مرگ به عنوان مرد تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخ کشور شناخته شده ویروس شیوع و تا به حال در تماس با ویروس شناخته شده حامل.

همچنین در روز شنبه, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی اعلام کرد که این شهرستان در هشتمین فرد را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس.

از هشت نفر آزمایش 7 ساکنان شهر نیویورک است.

در خارج از شهر نیویورک 21 نفر باید آزمایش منفی برای coronavirus در نیویورک به عنوان Feb. 29.

دنبال فرانک در توییتر: @HwaiDer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im