نیویورک تنظیم شده است و در زمینه اتهامات عنوان شده علیه National Rifle Association (NRA) ادعا که سازمان تا به حال نقض متعدد دولت قوانین بیمه و فریب اعضای خود را از طریق آن بازاریابی است.

نیویورک گروه خدمات مالی (DFS) اعلام کرد که در آن خدمت کرده بود بیانیه ای از اتهامات عنوان شده علیه gun rights association, متهم آنها را از اقدام به عنوان یک بدون مجوز بیمه تولید شده توسط حمایت و بازاریابی بیمه محصولات مانند NRA “حمل گارد” و درگیر شدن در “ناعادلانه و فریبنده” شیوه های بازاریابی است که “فریب” اعضای آن است.

حمل گارد برنامه بود که توزیع توسط کارگزار بیمه Lockton شد نورد در سال 2017 و به سرعت جلب توجه دولت تنظیم کننده.

NRA اتهامات را رد کرده است و گفت که این عمل مناسب در تمام زمانها.

“NRA نه تعهد فروش یا اداره بیمه هر برنامه دوره. در عوض مانند شماری دیگر گروه پیوسته NRA تکیه بر بیمه-کارشناسان صنعت برای نظارت بر بازار و محصولات طراحی شده برای اعضای آن” William A. آبجو III مشاور به NRA گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “کانون وکلای نیویورک و زیستگاه برای بشریت باید برنامه های مشابه. هیچ کدام از این گروه های دیگر قرار داده شده اند توسط DFS—چون امروز اعلام کرد که در مورد سیاست نه حمایت از مصرف کنندگان.”

آبجو اضافه شده: “NRA معتقد است از آن شده است به طور خاص برای تضعیف تفنگ-حقوق مدنی در نیویورک است. مصمم NRA را برای مبارزه با آن ماموریت و میلیون ها نفر از اعضای وفادار.”

در سال 2016 NRA کار با Lockton برای ایجاد حمل گارد برنامه بیمه با توجه به تنظیم کننده. این برنامه به بازار عرضه شد و به فروش می رسد در سراسر ایالات متحده و بین 1 آوریل 2017 Nov. 17, 2017 حدود 680 سیاست های صادر شده به نیویورک ساکنان.

یک DFS تحقیقات در سال 2018 نشان داد که حمل گارد برنامه تا به حال ارائه بیمه مسئولیت غیرقانونی به صاحبان اسلحه “برای اعمال خاصی از تخلف عمدی” و “نادرست” ارائه پوشش بیمه برای “دفاع جنایی برای هر عمل خود دفاع تحت پوشش بیمه صاحبان اسلحه و اقامت اعضای خانواده که ممکن است متهم به جرایم مربوط به اسلحه گرم.” Lockton موافقت به پرداخت 7 میلیون دلار جریمه در زمان خدمت به عنوان مدیر برنامه بیمه.

NRA در حال حاضر متهم به حمایت از برنامه های بیمه و بازاریابی آنها را به اعضای خود را از طریق وب سایت و ایمیل با وجود برگزاری بیمه تولید مجوز از DFS با توجه به بیانیه ای از اتهامات (pdf). تنظیم کننده گفت: در بازگشت برای بازاریابی گروه دریافت “جبران خسارت های قابل توجهی” از جمله حق امتیاز است که بر اساس یک درصد از بیمه های پرداخت شده توسط اعضای آن است.

این DFS متحده که به منظور شرکت در فروش و بازاریابی محصولات بیمه اشخاص نیاز به مجوز توسط تنظیم کننده.

تنظیم کننده مدعی است که NRA نقض کرده دولت قوانین بیمه به دلیل حمل گارد برنامه ارائه شده “برای پوشش ضرر و زیان و هزینه های مربوط به پس از هدفمند با استفاده از یک اسلحه گرم از جمله هزینه های دفاعی در یک تعقیب کیفری” است که نمی تواند بیمه تحت نیویورک ،

تنظیم کننده نیز متهم به این گروه از بد نمایش دادن به اعضای آن است که بیمه محصولات فروخته شد در پایین ترین هزینه ممکن است که در واقع این گروه بود و گرفتن حق امتیاز قابل توجهی در زمان بیش از بیش از 20 درصد از حق بیمه پرداخت می شود, با توجه به بیانیه ای از اتهامات عنوان شده علیه.

این اتهامات نه محدود به حمل گارد برنامه DFS گفت. تنظیم کننده مدعی است که NRA همچنین ارائه دیگر محصولات بیمه بدون مجوز قدمت آن به 2000 از جمله پوشش برای سلاح گرم مدرسان تفنگ جمع, تفنگ, باشگاه, تفنگ, نشان می دهد, فدرال اسلحه نمایندگی مجاز و فروش و دیگر جنبه های مربوط به سلاح های گرم و همچنین به عنوان زندگی و اموال ارائه شده برای اعضای خود است.

اتهامات ادعا می کنند که در مجموع NRA شرکت در ارائه بیش از 28,000 چنین سیاست هایی به نیویورک بود و “غیرقانونی” دریافت حق امتیاز حدود 1.8 میلیون دلار بین سال 2000 تا سال 2018 در سیاست های دولت است.

این DFS است که به دنبال جریمه و داروهای دیگر در عمل خود را. جلسه برنامه ریزی شده است برای مه 6.

NRA شکایت DFS و فرماندار اندرو کومو در سال 2018 را متهم کرده که آنها را از درگیر شدن در یک “لیست سیاه کمپین” است که با هدف متوقف کردن بانک ها و کسب و کار را از انجام کسب و کار با اسلحه گروه حقوق. یک قاضی فدرال را رد کرد و بخشی از کت و شلوار اما مجاز مورد برای زنده ماندن در متمم اول قانون اساسی زمینه. NRA ادعا کرد که دولت تا به حال آن نقض متمم اول قانون اساسی حقوق زمانی که مقامات دولتی سعی در خنک گروه سیاسی در سخنرانی که کومو با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که او قرار بود به طور مستقیم DFS به اصرار شرکت به بررسی روابط خود را با NRA و دیگر تفنگ های حقوق. سپس سرپرست از DFS, ماریا Vullo حمایت فرماندار با صدور “هدايت نامه” (pdf).

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de