نیویورک کلیسای جامع به عنوان بیمارستان صحرایی

کلیسای جامع کلیسای سنت جان الهی در منهتن خواهد خانه 9 کنترل آب و هوا پزشکی و چادر در آن 600-پا بلند شبستان و قنات crypt دین Clifton دانیل نیویورک تایمز گفت

منتشر شده 3:36 PM, مارس 07, 2020

به روز رسانی 3:36 PM, مارس 07, 2020

FIELD HOSPITAL. The Cathedral of St. John the Divine will house coronavirus patients soon. File image by Simon.Absonditus from Wikipedia.

بیمارستان صحرایی. کلیسای جامع سنت جان الهی خواهد خانه coronavirus بیماران به زودی. فایل تصویر توسط سیمون.Absonditus از ویکیپدیا.

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – گسترده کلیسای جامع در مرکز نیویورک در حال تبدیل به یک بیمارستان صحرایی در طول coronavirus همه گیر آن دین گفت: به عنوان ما در تلاش برای کنار آمدن با نصب بحران است.

کلیسای جامع کلیسای سنت جان الهی در منهتن خواهد خانه 9 کنترل آب و هوا پزشکی و چادر در آن 600-پا بلند شبستان و قنات crypt دین Clifton دانیل نیویورک تایمز گفت.

چادر خواهد بود قادر به نگه داشتن در مجموع حداقل 200 نفر در زیر شیشه پنجره ها از ساختمان که توصیف خود را به عنوان بزرگترین کلیسای جامع گوتیک در جهان است.

“در اوایل قرن کلیساهای شد و همیشه در این راه بود و در طاعون. بنابراین این است که خارج از تجربه در حال کلیسای جامع آن است که فقط به ما جدید” دانیل گفت.

کلیسای جامع انتخابات گفت: COVID-19 بیماران می تواند شروع به ورود در عرض یک هفته.

این بیمارستان صحرایی خواهد بود و کارکنان با پرسنل از کوه سینا Morningside بیمارستان واقع در کنار کلیسای جامع پیچیده است.

ما مرگ و میر از وقوع ضربه 10,000 روز دوشنبه و مقامات هشدار داده اند آمریکایی ها به بند بدتر در هفته های آینده.

بالتیمور مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز است که نگه داشتن چوب خط حساب کردن در حال اجرا از coronavirus اعداد و گفت: بیش از 368,000 ما موارد تاييد شده بود با 10,986 مرگ و میر در اواخر روز دوشنبه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im