نیویورک خواستار بازنشسته پزشکی کارگران برای پیوستن به مبارزه علیه COVID-19

به عنوان سریع-پخش COVID-19 شیوع تهدید به پایمال کردن منابع مراقبت های بهداشتی, نیویورک, مقامات خواستار بازنشسته خدمات بهداشت حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان پرستاری و پزشکی کارکنان مدرسه و دانش آموزان برای پیوستن به تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

هر دو شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio و ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد این طرح در اواخر جمعه.

“خود را با کمک ایالت نیویورک در حال کار برای حفاظت از ساکنان و تقویت نظام سلامت. ما به دنبال واجد شرایط سلامت, سلامت روان و مرتبط با حرفه ای که علاقه مند به حمایت از دولت پاسخ” ایالت نیویورک COVID-19 پاسخ سایت متحده است.

“ایالت نیویورک-گواهی بهداشت و درمان کارگران می توانند ثبت نام به پشتیبانی از امکانات بهداشت و درمان در طی این زمان به چالش کشیدن می گوید:” شهر نیویورک سایت اعلام درایو.

این اطلاعیه پس از ایلینوی و ایالت نیویورک پیوست کالیفرنیا روز جمعه در سفارش همه ساکنان را به ماندن در خانه های خود را مگر اینکه آنها را به دلیل ضروری به بیرون رفتن محدود کردن جنبش از بیش از 70 میلیون آمریکایی در گسترده ترین اقدامات انجام شده هنوز در ایالات متحده شامل CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را (CCP) coverup و سوء مدیریت از شیوع سوخت گسترش آن در سراسر چین و در سراسر جهان است.

Epoch Times Photo
یک کارگر با پوشیدن یک ماسک و لباس محافظ كشتن صندلی در میان شیوع کروناویروس در استانبول ترکیه در 21 مارس سال 2020 است. (AP Photo/Emrah Gurel)

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 280,000 موارد تایید شده در سراسر جهان که از صبح روز 21 مارس با حدود 19,624 از آنها از ایالات متحده است.

جهانی تعداد موارد تایید شده است به طور گسترده ای به عنوان دست کم گرفت چرا که از زیر-گزارش از سرزمین اصلی چین است.

“ما می خواهیم شما!’

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در زمان هر دو به توییتر اعلام کرد که مراقبت های بهداشتی افزایش داوطلبان مورد نیاز برای مبارزه با شیوع.

“پزشکان و پرستاران و دستیاران پزشک: ما می خواهیم شما! این که آیا شما در حال فعال یا بازنشسته شهرستان خود را به شما نیاز دارد در خط مقدم مبارزه با کروناویروس” de Blasio در توییتر نوشت.

یک وب سایت راه اندازی شده است برای مردم برای پیدا کردن چگونه آنها می تواند کمک کند.

کومو به طور مشابه به نام برای بازنشسته متخصصان مراقبت های بهداشتی برای پیوستن به یک نیروی رزرو و آماده برای کمک به با تلاش. او همچنین خواسته دانش آموزان و کارکنان پزشکی و پرستاری مدارس به ثبت نام.

“با تخت های بیشتر شما نیاز به کارکنان بیشتر, بنابراین ما در حال رفتن به مدارس پرستاری, پزشکی, مدارس, درخواست بازنشسته پزشکان و پرستاران به بازگشت به سطح” کومو گفت.

وجود دارد یک جداگانه ایالت نیویورک وب سایت که در آن مردم می توانند ثبت نام کنند.

توییت بودند ملاقات با پاسخ های مختلف از جمله از کسانی که ابراز تمایل به توجه به تماس به کمک طلب کردن به کسانی که مورد سوال که آیا تجهیزات حفاظت شخصی و کمبود خواهد با قرار دادن داوطلبان در معرض خطر به کسانی که به گفته آنها تا به حال از این ظرفیت برای ارائه منابع و حتی “دوختن عمل جراحی ماسک.”

این COVID-19 شیوع ضعف خدمات پزشکی در مرکزی چین در شهر ووهان در اوایل این سال و در حال حاضر هل دادن آنها را به حد در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

ITALY-HEALTH-VIRUS
پزشکی کارگران در لباس کشش یک بیمار تحت مراقبت های ویژه به تازگی ساخته شده کلمبوس Covid 2 موقت بیمارستان برای مبارزه با کروناویروس جدید عفونت در Gemelli بیمارستان در رم در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. (Andreas سلرو /خبرگزاری گتی ایماژ)

ایتالیا صعودی مورد تعداد نا امید مقامات بهداشتی. اظهارات مقامات در اوایل در شیوع را مطرح کرده و امیدوار است که عفونت های جدید ممکن است به زودی شروع به رها کردن. اما روز جمعه گزارش مسئولین بیشتر رکورد را افزایش می دهد, با 5,986 موارد جدید و 627 جدید مرگ و میر. این کشور که بزرگترین در اروپا شیوع در حال حاضر حداقل 47,021 موارد و 4,032 مرده است.

ترس از مشابه شیوع پویایی در ایالات متحده سوخت گام های فوق العاده ای برای محدود کردن آمریکایی ها بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس. هدف اصلی این جنبش محدودیت های اجتماعی و فاصله تلاش است برای پهن کردن منحنی آستین دست برای کاهش و افزایش شدید در عفونت های طراحی شده توسط آن را بیش از یک دوره طولانی تر و جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غیرمنتظره بودن و خرید زمان برای توسعه درمان و واکسن.

“ما می دانیم که موثر ترین راه برای کاهش گسترش این ویروس است که از طریق اجتماعی فاصله و تراکم کاهش اقدامات” کومو گفت: در بیانیه ای اعلام “ایالت نیویورک در مکث” فرمان اجرایی که فرماندار به امضا رسید و می رود که به اثر در 8 بعد از ظهر یکشنبه.

آن حکم 100 درصد از نیروی کار را به ماندن در خانه به استثنای خدمات ضروری و ممنوعیت به طور موقت غیر ضروری را جمع آوری افراد با هر اندازه.

او تایید کرد 2,950 اضافی COVID-19 نفر در ایالت نیویورک آوردن ایالت مجموع به 7,102 و موارد جدید در 23 شهرستان است.

کومو نیز تصویب ماتیلدا قانون برای اضافه کردن حفاظت اضافی به نیویورک سن 70 سال و بالاتر.

“نه این است و نه زندگی را به طور معمول” کومو گفت: به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 200 با حداقل 35 در دولت خود را. “آن را قبول و آن را درک و مقابله با آن است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de