نیویورک و 3 کشورهای دیگر سفارش بسته شدن مغازه های آرایشگاه ناخن سالن مغازه های خال کوبی

همه باربر مغازه ها, سالن مو, خال کوبی مغازه ها و خدمات مشابه هستند که نیاز به بستن در چهار ایالت از جمله نیویورک.

“این طور موقت تعطیل هستند آسان نخواهد بود اما آنها لازم است برای حفاظت از بهداشت عمومی” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

نیوجرسی و پنسیلوانیا و کنتیکت نیز الزامی بسته شدن فروشگاه های موثر شنبه در 8 بعد از ظهر کومو گفت.

او به نظر می رسد نهایی فرماندار از چهار به اعلام تعطیلی میان گسترش CCP virus باعث می شود که به طور بالقوه مرگبار COVID-19 بیماری است.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور بسته شدن همه کسب و کار “هستند که زندگی پایدار” پیش از آن در هفته.

Epoch Times Photo
نشانه اعلام ضد عفونی کننده تولید در ورود به هشت اوکس مزرعه رسومات در طرابلس پنسیلوانیا در 19 مارس سال 2020 است. (براندن ایستوود/خبرگزاری گتی ایماژ)

“در حال حاضر همه غیر-زندگی-تداوم کسب و کار در سراسر پنسیلوانیا باید بسته شود. اجرای اقدامات در برابر کسب و کار است که نمی نزدیک آغاز خواهد شد شنبه,” گرگ گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

یک لیست از کسب و کار ملاقات با معیارهای منتشر شد توسط گرگ ، صنایع که مجاز به باز بماند عبارتند از کشاورزی و تولید مواد غذایی و بسیاری از عمده فروشان.

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه الزامی بسته شدن ناخن سالن باربر مغازه ها و سالن مو در میان کسب و کارهای دیگر موثر در 8 بعد از ظهر روز جمعه.

ارائه خدمات توسط آرایشگران آرایشگری و cosmeticians ناخن تکنسین electrologists, estheticians مژه, تکنسین و تاتو و سوراخ کردن ارائه دهندگان خدمات ممنوع است در تمام تنظیمات عمومی از جمله, اما نه محدود به, آرایشگری, زیبایی, مغازه ها, سالن های آرایش ناخن سالن و چشمه های معدنی کیوسک و خالکوبی یا سوراخ کردن بدن موسسات با توجه به لمانت را سفارش (pdf).

“این تصمیم گیری های دشوار است که همه به معنای قرار دادن بهداشت عمومی اول” او در بیانیه ای گفت.

Epoch Times Photo
دو زبانه ماریا Sanislo (R) توضیح می دهد که گوگل Chromebook به یک خانواده در کاترین مورفی مدرسه ابتدایی در 17 مارس سال 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات. استمفورد مدارس بسته در هفته گذشته برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 و دانش آموزان در حال حاضر “آموزش از راه دور” از خانه. (جان مور/گتی ایماژ)

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی میگوید که تمام مراقبت های شخصی کسب و کار است که نمی تواند پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل نیاز به پایین.

“ما تهاجمی به عنوان هر دولت آمریکا در این مراحل است که ما گرفته شده است” مورفی به خبرنگاران گفت: “اما ما این حق را برای دوباره مراحل است که ما گرفته اند و به حداقل ارزیابی اینکه آیا ما باید با برداشتن گام های بیشتر.”

نیویورک دارای بالاترین مورد تعداد در کشور با 5,711 موارد تایید شده که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. سی و هشت نفر در کشور فوت کرده اند از COVID-19.

نیوجرسی است 742 تایید موارد از جمله نه مرگ و میر; پنسیلوانیا است 206 تایید موارد از جمله مرگ و کانکتیکات است 159 موارد از جمله سه مرگ و میر.

Epoch Times Photo
یک زن می پوشد یک ماسک در ایستگاه مترو میدان تایمز نیویورک در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (Chung من هو/The Epoch Times)

برخی از افراد بهبود از بیماری در ایالات متحده است. که شامل بیش از 100 در نیویورک کومو گفت: در این هفته.

بیش از 14000 نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 در کشور و در سراسر کشور تعداد مرگ در حال حاضر بالاتر از 205 با بیشترین مرگ و میر در ایالت واشنگتن.

CCP ویروس در درجه اول گسترش بین افرادی که در تماس نزدیک از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

مردم همچنین می توانید قرارداد این بیماری با لمس کردن سطوح آلوده و سپس دست زدن به چشم و دهان و یا بینی.

کارشناسان توصیه می کنند اغلب شستن دست و اجتناب از افراد بیمار و به طور منظم تمیز کردن سطوح و اشیاء.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net