NEW AMBASSADOR. In this file photo taken on August 20, 2019 Dame Karen Pierce, Permanent British representative to the United Nations speaks during a United Nations Security Council meeting, at the United Nations in New York. File photo by Johannes Eisele/AFP

سفیر جدید. در این فایل عکس گرفته شده در 20 اوت سال 2019 خانم کارن Pierce, دائمی, انگلیسی, نماینده سازمان ملل در سخنرانی در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت در سازمان ملل متحد در نیویورک است. فایل عکس توسط یوهانس Eisele/AFP

LONDON, United Kingdom – بریتانیا منصوب آن زمان فرستاده سازمان ملل به آینده سفیر ایالات متحده در روز جمعه, فوریه 7, پس از لندن قبلی بالا دیپلمات در واشنگتن استعفا داد و بیش نظرات در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خیابان داونینگ گفت: کارن پیرس را جایگزین کیم Darroch که ترک بیش از درز دیپلماتیک کابل که در آن او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “بی منطق” و گفت که کاخ سفید شد “منحصر به فرد ناکارآمد است.”

انتصاب شده است کاملا به تماشای برای پر کردن خلاء ناشی Darroch خروج در ماه جولای سال گذشته به عنوان بریتانیا و ایالات متحده آماده شدن برای مذاکرات بیش از یک پست-Brexit معامله تجارت.

پیرس یک دیپلمات حرفه ای است که قبلا خدمت در واشنگتن به عنوان دبیر خصوصی به سفیر بریتانیا بین سال های 1992 و 1996 اولین زنی است که به نگه داشتن پست.

وزیر امور خارجه Dominic Raab به نام او را “برجسته دیپلمات” و گفت: این ملاقات را در یک زمان از “فرصت بزرگ” برای نزدیک تاریخی ملت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که آمار در Darroch در تماس تلفنی با “بسیار احمقانه مرد” گزارش شده است به یک فن از پیرس پس از تماس با او و “fab” با توجه به ایمیل های روزانه.

اما او هنوز هم باید برای حرکت روی حیله و تزویر سری از spats که به تازگی طور به اصطلاح “رابطه خاص است.”

اصلی استخوان مشاجره بوده بریتانیا تصمیم به اجازه شرکت چینی Huawei دسترسی محدود به اجرای جدید بریتانیا 5G شبکه در برابر تهمت خواسته آن منع می شود به طور کامل.

رئیس جمهور ایالات متحده گزارش شده است بار مالی به “apoplectic” در روزهای اخیر در تماس تلفنی با نخست وزیر بوریس جانسون, اگر چه یک خیابان داونینگ گفت: با توجه به Agence France-Presse که آنها را به رسمیت نمی شناسد که گزارش.

دیگر ردیف باید فوران بیش از آمریکا در امتناع از استرداد همسر یک دیپلمات می خواستم برای بازجویی بیش از یک تصادف رانندگی مرگبار و ایران که مغلوب ساختن پیشی جستن را رها کرده است.

پیرس, 60, گفت که او “افتخار به خواسته شده است به نمایندگی از بریتانیا در ایالات متحده” و با بازی کردن اختلافات اخیر.

“من فکر می کنم آن است که انگلستان تنها مهم ترین رابطه” او اضافه کرد: “وجود یک پیوند عمیق بین بریتانیا و آمریکا ساخته شده است در بسیاری از ستون.”

در بیانیه او وعده داده شده به “تقویت و حتی بیشتر تعمیق روابط میان دو کشور و مردم است.”

پیرس که ستایش شده است برای او مستقیم صحبت شده است بریتانیا فرستاده سازمان ملل متحد در نیویورک از ماه مارس 2018 – دوباره اولین زن در آن نقش دارد.

او در خدمت نقش های مختلف در وزارت امور خارجه بریتانیا در لندن و ظاهرا تحت تاثیر قرار نخست وزیر جانسون زمانی که او وزیر امور خارجه, the Daily Mail گفت.

پیرس از لنکشایر در شمال غربی انگلستان نیز بریتانیا در افغانستان از سال 2015 تا 2016. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im