فن آوری های جدید اجازه می دهد تا صاحبان حیوان خانگی برای جاسوسی بر روی هر خر خر کردن و خرد دمپایی

در روز ماقبل تاریخ قبل از WiFi با سرعت بالا و خانه های هوشمند دستگاه های صاحبان سگ تا به حال برای باز کردن درب جلو برای کشف این که آیا خود را سگ اصحاب را صرف کرده بود بعد lounging بر روی نیمکت و یا خوردن آن.

در حال حاضر به لطف دوربین های رباتیک طراحی شده به طور خاص برای انسان برای از راه دور نظارت و برقراری ارتباط با سگ آنها دیگر به تعجب. هر خر خر کردن, چرت زدن و یا مخرب لحظه می تواند به تماشای زندگی می کنند در یک دستگاه تلفن همراه. سگ پدر و مادر حتی می توانید از راه دور راه اندازی رفتار میکند.

“این قطعا سرگرم کننده” گفت: Cristin Bratt یک کانتی فیرفکس (ویرجینیا) پارک مقام رسمی که به تماشای جکسون او بوستون تریر در اپل در پشت میز. “این یک مفهوم جدید برای خانواده ما به یک موجود زنده در خانه ما پس از نصب یک دوربین به ما صلح از ذهن است.”

Bratt که خانواده صاحب چندین هوشمند بلندگو surveils جکسون با یک Furbo سگ دوربین یک سیلندر دستگاه کمی بزرگتر از آمازون اکو است که یک طرفه دوربین دو راه سخنران و راه اندازی مکانیسم است که پرتاب نیش اندازه رفتار چند پا.

PetChatz یکی از چندین رقابت محصولات دارای دو طرفه دوربین است که اجازه می دهد تا سگ و سگ پدر و مادر برای دیدن هر یک از دیگر. در علاوه بر این به رفتار آن را کنار می گذارد آروماتراپی. و دستگاه های که هزینه بین $180 و 450 دلار تولید دیگران بزرگ برای تولید کنندگان خود را.

مصرف کنندگان صرف تقریبا 50 میلیون دلار در سگ دوربین های دیجیتال در سال 2018 با توجه به گراند مشاهده و پژوهش است. آمازون که مدیر عامل و موسس جف بزوس صاحب واشنگتن پست گفت: Furbo یکی از آن بالا به فروش خانه های هوشمند دستگاه های این گذشته جمعه سیاه و سایبر دوشنبه آخر هفته.

تبلیغات

دوربین فقط شکل آخرین تکنولوژی بشر به متقاطع به حیوان خانگی جهان است. در دهه گذشته صاحبان حیوان خانگی باید مجهز حیوانات خود را با فعالیت انتقالها swabbed لثه خود را به صورت DNA و خریداری مقدار زیادی از من-من-است که محصولات مانند iFetch پرتاب توپ.

چه رانندگی سگ دوربین فروش ؟

برای یک چیز, آن را اضطراب — برای سگ ها و انسان ها.

تا 17 درصد از سگ تجربه اضطراب جدایی و آن را زیبا.

“فرار تلاش سگ با اضطراب جدایی اغلب شدید و می تواند منجر به آسیب به خود و خانواده تخریب به خصوص در اطراف نقاط خروج مانند در و پنجره” با توجه به جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است. “هنگامی که نگهبان خانه برگشت سگ به عنوان هر چند آن سال بوده او را دیده خود مادر یا پدر!”

که دلیل اصلی Bratt با استفاده از یک Furbo. جکسون زیبا است اما زمانی که پدر و مادر خود و انسان خواهر و برادر برو AWOL برای بیش از حد طولانی می تواند به جنوب واقعی سریع. او یک بار خوردند پایین ژاکت حلق آویز بر روی یک صندلی تبدیل آشپزخانه به یک سرزمین عجایب زمستانی است. او شناخته شده برای پیدا کردن جعبه از رفتار و مصرف همه آنها را.

Bratt تلاش برای منصرف کردن جکسون از این رفتار با صحبت کردن با او sternly از طریق Furbo.

“به نظر می رسد به او را کمی گیج” Bratt گفت: هر چند ظاهر مرموز از صدای او منحرف او را به اندازه کافی به reframe فعالیت های خود را. معمولا.

تبلیغات

پس از آن وجود دارد صاحب سگ اضطراب.

“این تجربه ما از روز اول که متقابل وجود دارد اضطراب جدایی” گفت: لیزا Lavin, یک, مینه سوتا, دامپزشک و PetChatz مدیر عامل و موسس. “مردم درمان حیوانات خانگی خود را به عنوان بخشی از خانواده است. آنها پدر و مادر حیوان خانگی به خصوص سگ. بنابراین آن را مانند خود را ترک بچه ها در خانه. آنها نگرانی در مورد آنها. آنها بیشتر اضطراب جدایی از سگ یا گربه را می کند.”

Lavin نمی شود هذلولی. یک 2019 مطالعه در مجله “مرزهای رفتاری, علوم اعصاب” گزارش “هورمونی همگام” بین سگ و انسان در طول مدت طولانی از جدایی.

“رابطه بین انسان و سگ اهلی (Canis familiaris) دستخوش هزاران سال از مشترک تکاملی تاریخ به احتمال زیاد ضربه زدن به مشابه neurobiological بسترهای برای دلبستگی” این مطالعه گفت. “این جای تعجب نیست که اهلی سگ قادر به استنباط بشر تسهيلگر پاسخ.”

به خصوص در millennials.

“آیا ما کسانی هستند که بچه ها را ندارید اما همه ما سگ که ما مثل بچه ها پرسید:” Andrea Sosias, 28, یک معلم در Gaithersburg, Maryland.

بله.

“ما در حال دیدن این زیادی” Lavin گفت. “بنابراین حیوانات خانگی در حال تبدیل شدن به حتی بزرگتر بخشی از خانواده ما زندگی می کند.”

Alex and Andrea Sosias with dogs Amino, left, and Lola at home in Gaithersburg, Md. (Evelyn Hockstein / Photo for The Washington Post)
الکس و آندریا Sosias با سگ آمینه چپ و لولا در خانه در Gaithersburg, Md. (ساناز Hockstein / عکس برای واشنگتن پست)

Sosias ایستاده بود و در آشپزخانه از محل سکونت خود با شوهرش, الکس, 29, قدرت مربی و دو enormous, سگ, لولا و آمینه بودند که رقابت برای جلب توجه با حریص خرناس و بوسه. در گوشه ای در نزدیکی یک سینی جدول مشروب یک PetChatz نصب شده بود در برابر دیوار.

آندریا و استفاده از آن برای بررسی در روی لولا و آمینه زمانی که آنها به خانه است. به عنوان به زودی به عنوان دستگاه ضربه که مادر یا پدر است تحت فشار یک دکمه بر روی گوشی های هوشمند برنامه برای بررسی در لولا و آمینه رفتن مسابقه به PetChatz.

“من حدس می زنم آنها مانند سگ پاولوف را” الکس گفت.

بله.

در خانه های قبلی یک شهری که سگ نگهداری می شدند عمدتا crated. پس از انتقال به محل سکونت یکی از دوستان خریداری آنها PetChatz به عنوان یک هدیه و آن را به آنها به راحتی اجازه می دهد سعی کنید لولا و آمینه به پرسه زدن رایگان هنگامی که آنها به خانه است.

“این یک محوری انتقال برای آنها پذیرش نداشتن به crated” الکس گفت.

بیشتر بخوانید داستان کسب و کار

“و آن را محل جدید” Andrea پاسخ داد. “آنها بسیار مضطرب بودن در اینجا به دلیل آنها تا به حال تنها زندگی می کردند خانه شهری.”

آمینه خواهد سرعت. هر سر و صدا از او می ترسم.

“با PetChatz ما می تواند بررسی کنید در آنها را ببینید اگر آنها خوب” Andrea گفت.

الکس می گوید: “من صادقانه فکر می کنم مقدار زیادی از آن است که آنها متوجه نیستند که نادیده گرفته می شود.”

تبلیغات

نه تنها لولا و آمینه نمی شود نادیده گرفت, اما آنها سگ های دیگر و تحت نظارت در حال تبدیل شدن به ستاره در رسانه های اجتماعی با سگ-دوربین صاحبان ارسال فیلم های خنده دار از حیوانات خود را بالا رفتن از میز آشپزخانه, مرتب کردن بالش در حال اجرا در محافل بیرون پریدن از بليبنس و تعقیب دم خود را (گاهی اوقات برای ساعت).

و چون سگ پدر و مادر می توانید دستگاه های خود را به اطلاع آنها هنگامی که خود را سگ پارس میکند اندرو Bleiman, Furbo مدیر کل گفت: شرکت خود دستگاه بود هشدار پدر و مادر به آتش سوزی و منازل به قصد سرقت.

“اگر شما یک سگ است که پوست زیادی است و شما در حال گرفتن یک دسته از هشدار در مورد پوست شما ممکن است بخواهید برای بررسی که از” Bleiman گفت. “آن را تقریبا مانند یک تکنولوژی پیشرفت برای یک سگ را هدف اصلی.”

بله.

PetChatz معرفی کرده است بازی های تعاملی است که سگ می توانید با صاحبان خود را به سادگی با فشار دادن یک سگ پنجه به شکل دکمه متصل به دوربین است. Lavin گفت: سگ ها با انگیزه های مواد غذایی بسیار با انگیزه بازیکنان است.

این شرکت همچنین در حال کار برای یکپارچه سازی دوربین های دیگر خانه هوشمند دستگاه به طوری که مثلا اگر سگ زنگوله زنگ هوشمند درب را باز کنید به طوری که آنها می توانید اجازه دهید خود را.

“و سپس ما می خواهد رکورد همه چیز” Bleiman گفت.

روز ممکن است به زودی هنگامی که سگ می تواند پوست خود را لیست پخش موسیقی.

Spotify در راه اندازی یک سایت اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد لیست پخش برای حیوانات خود را بر اساس خلق و خوی و شخصیت. هدف: “یک pawfect algorithmically تولید لیست پخش.”

آن را دریافت ؟

Pawfect.

Amino, left, and Lola relax at home. (Evelyn Hockstein / Photo for The Washington Post)
آمینه چپ و لولا استراحت در خانه است. (ساناز Hockstein / عکس برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im