میلیاردر ارز سفته بازان جورج سوروس می گوید او قصد دارد به صرف 1 میلیارد دلار را در بر داشت یک دانشگاه جهانی برای مبارزه با تغییر آب و هوا و رو به رشد ناسیونالیسم در جهان دو چیز او ادعا می کند در یک سخنرانی اخیر هستند “تهدید بقای تمدن ما است.”

برجسته حامی مالی از فعالان چپ در ایالات متحده و یک عامل عمده حزب دموکرات های 89 ساله, مجارستانی-متولد سرمایه خود را اعلام کرد بلند پروازانه طرح جدید Jan. 23 سالانه globalist جمع نخبگان و رهبران کسب و کار شناخته شده به عنوان مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. سوروس یک منتقد صریح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این پروژه به نام جامعه باز شبکه دانشگاه (OSUN) را “ادغام آموزش و پژوهش در سراسر موسسات آموزش عالی در سراسر جهان” در حالی که ارائه دوره های آموزشی و رشته های مشترک برنامه ها و آوردن دانشجویان و استادان از کشورهای مختلف با هم از طریق حضوری و آنلاین بحث با توجه به سوروس را بشردوستانه سازمان, Open Society Foundations (OSF). سوروس امیدوار است که دیگران نیز کمک به این تلاش.

OSF رئیس جمهور است پاتریک Gaspard بود که پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما در کاخ سفید مدیر سیاسی. قبل از این که او معاون اجرایی رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) محلی 1199 در نیویورک است.

OSUN است که به ارائه یک پلت فرم بین المللی برای آموزش و پژوهش و راه اندازی خواهد شد توسط یک همکاری از سوروس-تاسیس دانشگاه اروپای مرکزی (CEU) و کالج بارد از Annandale-On-Hudson, New York. CEU و بارد را در کار با آموزش از راه دور متمرکز دانشگاه ایالتی آریزونا و دیگر مدارس مانند دانشگاه آمریکایی آسیای مرکزی در قرقیزستان و برک در دانشگاه بنگلادش.

لئون Botstein رئیس جمهور از کالج بارد تبدیل خواهد شد صدراعظم از OSUN.

به عنوان از مطبوعات زمان OSF سخنگوی لورا Silber نشده بود در پاسخ به درخواست بار عصر برای نظر.

محافظه کار فعال و محقق تینا ترنت سابق نامزد گرجستان مجمع عمومی گفت: بار عصر که سوروس اعلام بخشی از برنامه های بلند مدت برای پیشبرد سیاست رادیکال خود را.

“سوروس استراتژی همواره به کمک طلب کردن دانشگاه ها به عنوان اسب های تروجان خود را در سراسر جهان جنگهای صلیبی به تضعیف حقوق شهروندان به تعریف و دفاع از خود و منافع ملی” ترنت گفت.

“در اروپا تاسیس کرد CEU به عنوان پایگاه خود را از عملیات, بودجه های آن محققان دانشکده و دانشجویان به منظور پتو قاره با حیوان خانگی خود را جاه طلبی: یک دولت جهانی اجرا شده توسط غیرمنتخب بوروکرات های کشیده شده از اصطبل از انتخاب دانشگاهیان گفت:” ترنت سابق علمی.

سوروس گفت: در داووس “بهترین امید ما نهفته در دسترسی به آموزش با کیفیت به طور خاص آموزش و پرورش است که تقویت استقلال فردی پرورش تفکر انتقادی و تاکید بر آزادی علمی.”

“به نظر من جامعه باز شبکه دانشگاه به عنوان مهم ترین و پایدار پروژه از زندگی من است و من باید می خواهم برای دیدن این اجرا در حالی که من هنوز هم در اطراف” سوروس گفت.

با توجه به OSF سوروس اهدا کرده است بیش از 32 میلیارد دلار بیش از 30 سال گذشته “به آموزش و پرورش و عدالت اجتماعی باعث می شود.”

در سوئیس سخنرانی سوروس مشخص مناجات از نگرانی هایی است که OSUN می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آدرس ارائه شده و تند تند انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ناسیونالیسم و “دشمن بزرگ از جامعه باز” آیا صعودی, او گفت:. این باعث شده است که در میان چیزهای دیگر برای مبارزه با تروریسم در اروپا که از او به عنوان “مضر هر دو به بریتانیا و اتحادیه اروپا” و همچنین به ناسیونالیسم هندو در هند و به ظهور سیاستمدار ایتالیایی ماتئو Salvini او به نام “خواهد بود-دیکتاتور ایتالیا.”

سوروس توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “یک مرد باهم و نهایی عاشق که می خواهد جهان را به دور از او.” او همچنین با حمله به رئیس جمهور حامیان در ایالات متحده را متهم کرده که آنها را از خرید به “خود را جایگزین واقعیت” که “او تبدیل شده است خودشیفتگی یک بیماری بدخیم.”

سوروس نمایش در جمهوری خلق چین را در حال تحول بوده است در سال های اخیر است.

در سال 2010 او گفت: “امروز چین نه تنها قوی تر اقتصاد اما در واقع عملکرد بهتر دولت از ایالات متحده است.”

اما در داووس در این سال او ابراز نگرانی در مورد که در کشور اشاره کرد که چین سیاست های اقتصادی خود را از دست داده و انعطاف پذیری و نوآوری.

سوروس همچنین هشدار داد استفاده از “هوش مصنوعی برای رسیدن به کنترل کل.”

اجرای کامل اجتماعی سیستم اعتباری “را به وجود نوع جدیدی از سیستم استبدادی و نوع جدیدی از انسان است که حاضر به تسلیم شدن شخصی خود را در استقلال به منظور اقامت در خارج از مشکل. یک بار از دست, شخصی, استقلال دشوار خواهد بود برای بازیابی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de