جدید مکزیک فرماندار می گوید کلانترها باید اجرا سرخ پرچم تفنگ لایحه یا استعفا

جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام امضا و به قانون قرمز پرچم تفنگ لایحه در فوریه. 25 که اجازه خواهد داد که دولت منطقه دادگاه به دستور موقت تسلیم سلاح گرم از افرادی که ممکن است یک خطر برای خود و یا دیگران است.

“افراطی خطر اسلحه منظور حفاظت قانون” اجازه می دهد دادگاه بخش به درخواست ماموران پلیس با دریافت اطلاعات از اعضای خانواده یا دوستان برای قرار دادن به اثر یک “افراطی خطر ابتلا به منظور حفاظت (ERPO).” چنین ERPO را قادر به از بین بردن سلاح های گرم از این فرد در اختیار داشتن برای یک دوره بیش از یک سال مگر اینکه تمدید کرد.

اما پس از یک درخواست برای یک ERPO فرد داده خواهد شد اخطار کتبی و یک فرصت برای شنیده می شود در این موضوع با توجه به قوانین که می آید را به اثر در اواسط ماه مه و جدید مکزیک 18 دولت به تصویب یک قانون است.

پس از امضای این لایحه به صورت قانون در این هفته گریشام در بیانیه ای گفت که آن را “تا به حال قدرت برای عبور از این اندازه گیری از آنجا که همه ما تشخیص: به اندازه کافی به اندازه کافی است و ما باید از این قدرت برای تغییر پویا از خشونت اسلحه در جوامع ما است.”

“امروز ما در حال ایستاده تا ما را قبول نمی کند وضعیت موجود ما را قبول نمی کند خطر ناشی از خطرناک مسلح افرادی که دارای بیان تمایل خود را به علت آسیب. این قانون است که معقول و متعادل است. خوب است اندازه گیری ایمنی عمومی. اگر آن را موجب صرفه جویی حتی یک زندگی, و آن را به ما انجام داده اند خوب در اینجا کار می کنند.”

این لایحه مواجه شده است و مخالفت تعدادی از مقامات مجری قانون در کشور از جمله مکزیک جدید کلانتر انجمن رئیس جمهور تونی مک که در فوریه. 23 با انتشار بیانیه ای گفت که “modern پرچم قرمز قوانین انکار مسئول تفنگ صاحب اطلاع و یا فرصتی برای دفاع از خود در برابر اولیه مصادره شود.”

نشان می دهد او ممکن است اجرای لایحه او ادامه داد: “یک قاضی ممکن است صدور حکم پس از یک بلامنازع شنوایی. در برخی از ایالتها فرد به دنبال این منظور برگزار می شود به نسبتا کم بار اثبات و بدون عواقب واقعی از اتهامات کاذب. شهروندان حق دارند به حمل سلاح و ما نمی توانیم دور زدن که درست زمانی که آنها مرتکب جرم شده است و یا حتی متهم به ارتکاب یکی است.”

اما گریشام به خبرنگاران گفت: در حالی که امضای این قانون که اجرای قانون رهبران “نمی-اجرا” و کسانی که “واقعا قصد انجام این کار آنها باید استعفا به عنوان یک مامور اجرای قانون و رهبر در جامعه” سی ان ان گزارش داد.

در ضمن Anamaria دال داوطلب رهبر جدید مکزیک فصل تفنگ کنترل گروه حمایت از مادران تقاضا اقدام تحسین امضای قانون جدید و گفت که او سپاسگزار به گریشام و “همه تفنگ حس قهرمانان در مجلس برای گوش دادن به جدید مکزیکی ها و مبارزه برای نگه داشتن خانواده های ما و جوامع امن است.”

دیگر مقامات اجرای قانون از جمله آزتک رئیس پلیس مایک التیام حمایت امضای یادآوری یک حادثه که در آن یک فرد مسلح کشته شدن دو دانش آموز در آزتک دبیرستان در دسامبر 2017.

“دو تا از قهرمانان درگذشت آن روز وحشتناک مرگ” التیام گفت. “من هرگز آن را فراموش کرده ام و من هرگز متوقف خواهد شد هل دادن برای ایمنی از فرزندان ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im