جدید مکزیک مسائل مربوط به اقامت-در-خانه به منظور محدود کردن COVID-19 گسترش

جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام اعلام کرد روز دوشنبه که تمام ساکنان نیومکزیکو باید در خانه بماند و گفت که رویکرد این است که “تنها راه برای کاهش سرعت گسترش COVID-19.”

بهداشت عمومی به منظور موثر خواهد بود در روز سه شنبه در ساعت 8 صبح به وقت محلی و گذشته حداقل تا مارس 10.

Lujan گریشام گفت که ساکنان باید برای جلوگیری از تجمعات و اجتناب از چهره به چهره به عنوان آنجا که ممکن است و عمل اجتماعی فاصله.

“همه جدید مکزیکی دستور به ماندن در خانه به جز گردش ضروری برای سلامت ایمنی و رفاه” Lujan گریشام نوشت و در آن اعلام کرد.

“آن ضروری و مهم است که جدید مکزیکی درک: شما باید در خانه بمانند. Don’t panic—اما هیچ وقت برای کسب و کار به عنوان معمول است. این است که زندگی و مرگ و مهم ترین چیز متوسط جدید مکزیک می توانید انجام دهید برای کمک به در حال حاضر است در خانه بماند,” او اضافه شده است.

“همه کسب و کار به جز کسانی که ضروری به بهداشت ، ایمنی و رفاه خواهد بود دستور داد بسته شده است. جامعه ما باید همچنان به کار گیرند—اما در بسیار محدود راه است.”

ضروری خدمات شامل خدمات بهداشتی فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و آب و برق, مراقبت از کودک, ضروری برای کارگران, بانک ها و اتحادیه های اعتباری پناهگاه اضطراری خدمات و زیرساخت های عملیات.

“در حال حاضر هر زمان که شما خانه خود را ترک, شما در حال قرار دادن خود, خانواده و جامعه خود را در معرض خطر” Lujan گریشام گفت: با توجه به بیانیه ای.

“همانطور که ما منتظر دولت فدرال برای دریافت متحده کمک ما نیاز به گسترش ظرفیت و تست مواد و کمک های مالی, اقامت خانه یک اقدام همه ما به صورت جداگانه و به عنوان یک گروه می تواند به کنترل,” او اضافه شده است. “لطفا در خانه بمانند. کمک به حفاظت از, New Mexico.”

این منظور نیز محدود تجمعات از پنج یا بیشتر مردم در فضاهای باز.

“آیا منظور این معنی شما می توانید راه رفتن سگ خود را ؟ هیچ. آیا شما نمی توانید برای تنه زدن? هیچ” فرماندار گفت. “اما شما نمی باید آن چیزهایی که در یک گروه—و شما باید خانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

حداقل 12 ایالت دیگر صادر مشابه stay-at-home سفارشات.

کسب و کار است که نقض این منظور می تواند از دست دادن مجوز خود را به کار گیرند و در صورت مدنی یا کیفری مجازات با توجه به جدید مکزیک وزارت بهداشت.

“جدید مکزیکی ها که مایل به گزارش یک تخلف به زودی قادر خواهد بود به تماس غیر اضطراری COVID-19 دولت خط 1-833-551-0518” بیانیه می خواند.

جدید مکزیکی ها که تجربه تب و سرفه و یا تنگی نفس—مشکوک به علائم COVID-19—باید دکتر خود تماس بگیرید و یا بهداشت دولت خط تلفن در 1-855-600-3453.

تست و سفر راهنمای جدید مکزیکی ها را می توان در اینجا یافت نشد.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de