جدید مستند دستورالعمل های ساده: چه مجاز چه مجازات

دهلی نو: تازه دستورالعمل صادر شده توسط دولت در روز چهارشنبه برای اجرای فاز دوم coronavirus مستند با اتحادیه وزارت محرومیت همه نوع از حمل و نقل عمومی و منع باز کردن مکان های عمومی ممکن است تا 3.

تف کردن در عمومی ساخته شده است یک مجازات جرم و ممنوعیت سفت و سخت اجرا در فروش مشروب gutka تنباکو و غیره. جدید وزارت امور دستورالعمل آمده است که یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور مستند تا آوریل 3.

در حالی که اینتر در امور بین منطقه جنبش مردم در مترو, اتوبوس خدمات ممنوع خواهد شد تا آوریل 3 به دولت اجازه داده عملکرد واحدهای صنعتی واقع در مناطق روستایی از مارس 20 با رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

موسسات آموزشی مربیگری مراکز داخلی و بین المللی مسافرت هوایی و قطار و خدمات را نیز به حالت تعلیق باقی می ماند تا این زمان آن را گفت.

اماکن عمومی مانند سینما سالن ها و مراکز خرید مجتمع سالن مجتمع ورزشی و استخرهای شنا و بارها نیز بسته می شود تا آوریل 3.

اجتماعی, سیاسی, ورزشی, مذهبی, توابع, اماکن مذهبی, اماکن عبادت باید بسته به صورت عمومی تا مارس 3, آن را گفت.

بزرگراه ‘dhaba,’ کامیون تعمیر و مغازه های مراکز تماس برای دولت فعالیت باقی می ماند باز از آوریل 20: مغازه های کشاورزی و ماشین آلات و قطعات یدکی به آن آن زنجیره تامین, تعمیرات, ‘Custom استخدام مراکز مرتبط با ماشین آلات مزرعه باقی می ماند باز از مارس 20.

از مارس 20 فعالیت های مجاز عبارتند از: کشاورزی, باغبانی فعالیت کشاورزان و کارگران مزرعه در زمینه تامین محصولات کشاورزی, ‘Mandis’.

واحدهای تولید کننده مواد مخدر, دارو, تجهیزات پزشکی, ساخت و ساز از زیرساخت های پزشکی از جمله تولید آمبولانس را باز باقی می ماند از مارس 20.

دولت مرکزی ساخته شده است که با پوشیدن ماسک اجباری در اماکن عمومی در سراسر کشور است.

فروشگاه های مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات مغازه/ چرخ دستی های شیر غرفه مرغ و گوشت و ماهی مغازه را باز باقی می ماند در طول مستند.

خدمات ارائه شده توسط خود اشتغالی, برق, آن, تعمیرات, لوله کش, موتور, مکانیک, نجار به اجازه از مارس 20.

این معافیت داده شده از مارس 20 قابل اجرا خواهد بود در COVID-19 نقاط/ مهار مناطق و دولت/ UT دولت نباید رقیق دستورالعمل در هر صورت اما ممکن است اعمال اقدامات سختگیرانه تر به عنوان در هر محلی مورد نیاز است.

صنایع فعال در مناطق روستایی به مجاز برای اجرا از مارس 20 با سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

تولید و واحدهای صنعتی با کنترل دسترسی در SEZs صادرات واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی شهرستان مجاز به تابع از مارس 20.

صفحه اصلی وزارت مجاز گفت: صنایع باید ترتیبات برای اقامت کارگران در محل خود و یا ساختمان های مجاور با رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

خانه گفت: وزارت, دفاع, شبه نظامی, بهداشت و رفاه خانواده, مدیریت بحران, NIC, FCI NCC نهرو Yuva Kendra و دفاتر آداب و رسوم را تابع بدون هیچ گونه محدودیت.

دیگر وزارتخانه ها و ادارات برای عملکرد با “100 درصد حضور” با معاون وزیر و بالاتر از رتبه افسران.

“باقی مانده افسران و کارکنان برای حضور در تا 33 درصد به عنوان در هر مورد نیاز ،

دستورالعمل گفت: به منظور کاهش مشکلات به انتخاب فعالیت های اضافی اجازه خواهد داشت که به اثر از مارس 20.

“این فعالیت های اضافی خواهد بود operationalised توسط آمریکا و UTs و منطقه مدیران بر اساس انطباق دقیق به دستورالعمل های موجود در مستند اقدامات” آن را گفت.

ملت گسترده ای مستند است که برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 370 نفر و آلوده بیش از 11,000 در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de