نیوجرسی به انتشار بیش از 1000 زندانی بیش ویروس جدید

صدها نفر از زندانیان منتشر می شود صبح روز سه شنبه توسط مقامات زندان در نیوجرسی از جمله زندانیان که محکوم به عنوان یک شرط از مشروط شدن.

زندانیان که احکام ناشی از محکومیت در دادگاه شهرداری نیز منتشر شده تحت یک سفارش (pdf) از قاضی استوارت Rabner رئیس دادگستری نیوجرسی دیوان عالی کشور است.

منظور ساخته شده بود پس از دولت دادستان عمومی مدافعان و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در نیوجرسی با چکش کردن یک توافق با هدف کاهش تعداد زندانیان در زندان شهرستان برای کاهش گسترش COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

زندانیان باید آزاد شوند بعد از ساعت 6 صبح روز سه شنبه با برخی استثنائات Rabner دستور داد.

زندانیان محکوم به عنوان یک شرط از مشروط شدن ممکن است نیاز به دوباره وارد زندان در برخی از نقطه در حالی که زندانیان در گروه دیگر خواهد شد که بقیه جملات خود را به حالت تعلیق تا زمانی که نظم بیشتر توسط دادگاه.

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal امضا توافق همراه با مدافع نیوجرسی یوسف Krakora الکساندر شالوم از آیتالله سیستانی و Mercer County دادستان آنجلو Onofri تازگی نام رئیس جمهور از دادستان شهرستان Association of New Jersey.

Epoch Times Photo
NJ حمل و نقل اتوبوس منتظر رسند مردم به رفت و آمد در محل ارز, New Jersey در 23 مارس سال 2020 است. (Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ)

تا 1000 زندانیان منتشر خواهد شد ACLU گفت.

“نیوجرسی نشان داده است انعطاف پذیری و تمایل به حل مشکلات با هم و هر New Jerseyan باید از این توافقنامه است. بی سابقه بار تماس برای تجدید نظر به صورت طبیعی از انجام کارها و در این مورد به این معنی آزاد کردن افرادی که در برخواهد داشت خطر کمی به جوامع خود را برای خاطر سلامت عمومی و عزت از افرادی که زندانی هستند,” آمل سینها, مدیر اجرایی گروه نیوجرسی فصل در بیانیه ای گفت:.

Krakora گفت: در نامه ای به Rabner در 19 مارس که این ویروس را به شهرستان زندان و وقتی که اتفاق افتاده است “سلامت و رفاه زندانیان و زندان اعضای هیات خواهد بود فوق العاده ای در خطر است.

“از این رو وقت بر سیستم عدالت کیفری را کاهش دهیم زندان شهرستان جمعیت تا حد امکان بدون به خطر انداختن امنیت عمومی” او اضافه شده است.

Grewal منصوب در سال 2017 توسط لیبریا فیل مورفی در بیانیه ای گفت: برمارس 20 است که در زمان اضطراری برای بهداشت عمومی ممکن است آن را “امن تر به طور موقت انتشار این افراد به خانه های خود نسبت به نگه داشتن آنها را بازداشت در زندان شهرستان است.”

او گفت که او مشغول به کار بود با دادستان Krakora و دیگران به “شناسایی راه حل های مناسب تعادل عمومی ایمنی و بهداشت عمومی و حقوق قربانیان جرم و جنایت.”

در بیانیه ای پس از توافق ساخته شده در مکان های عمومی, Grewal گفت: “زندان می تواند رشد بیماری بنابراین ما باید جسورانه و در مراحل شدید.”

کشورهای دیگر نیز منتشر زندانیان از جمله کالیفرنیا و ایالت مین است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im