نیوجرسی گزارش بالاترین تک-ویروس روز تلفات

‘ما در هر فلات گفت: فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در جلسه روز شنبه که دولت دچار 275 اضافی CCP ویروس-مرگ و میر ناشی از بالاترین تک-بعد سنبله در COVID-19 مرگ و میر.

این به ارمغان می آورد نیوجرسی تعداد کل مرگ و میر ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus به 1,504.

مورفی گفت: وجود 3,088 موارد جدید چهارشنبه یک قطره از روز سه شنبه شمارش 3,361 موارد بالا بردن امیدوار است که پس از هدف قرار دادن یک قله شماره جدید روزانه عفونت را به طور پیوسته قرار می گیرند.

“حتی اگر رای ما افزایش و کاهش است که آن را سخت به استدلال می کنند آن را نه در طول هفته گذشته ما دو واقعیت است که ما نمی تواند فرار. یکی آن است که هنوز هم در حال افزایش” مورفی گفت. “پس با تمام احترام به این مفهوم است که ما در بر داشت برخی از فلات ما در هر فلات.”

Epoch Times Photo
نیوجرسی فرماندار فیل مورفی تورهای اورژانس بیمارستان صحرایی آماده بودن در Meadowlands نمایشگاه مرکز در سیکوکس, New Jersey در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. (مایکل مانکوسو-استخر/گتی ایماژ)

مورفی در روز سه شنبه اعلام کرد که بسته شدن از حالت پارک ها و جنگل ها گفت: برای حرکت به معنای پهن کردن منحنی با اشاره به پیش بینی افزایش اوج و سقوط COVID-19 موارد است.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال مورفی گفت: کاهش تعداد روزانه موارد دلیلی برای خوش بینی اما خواهان حمایت دولت فدرال برای مبارزه با شیوع.

مورفی گفت: در چهار جلسه او خواهد بود سفت اجتماعی فاصله مورد نیاز, سفارش خرده فروشان از جمله فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم مجاز به عمل به محدودیت مشتریان و اطمینان حاصل شود که مشتریان و کارکنان سایش پوشش صورت و به طور منظم پاکسازی محوطه.

نیوجرسی بوده است-آمار توسط ویروس با آن تعداد موارد دوم تنها به نیویورک نقطه داغ COVID-19 بیماری CCP ویروس باعث می شود. منطقه متروپولیتن نیویورک که شامل شمال نیوجرسی و لانگ آیلند و پایین کانکتیکات حساب برای حدود نیمی از تمام ویروس مرگ و میر در ایالات متحده است.

Epoch Times Photo
امدادگران با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی حمل و نقل بیمار در میان COVID-19 شیوع در بوستون ماساچوست در 7 آوریل سال 2020 است. (ایسنا/برایان اسنایدر)

مورفی و دیگر مقامات در چهار شنبه تور جدید 550 تخت بیمارستان صحرایی در ادیسون در نیوجرسی کنوانسیون و نمایشگاه مرکز.

فرماندار گفت: این بیمارستان در حال بحرانی به عنوان دولت جنگ دو خط: تلاش برای “شکستن کمر” از ویروس ” و “ساخت” بیمارستان ظرفیت.

“این بزرگ کوانتومی مراحل را برای ما در نظر ظرفیت” مورفی گفت. “بنابراین من با تشکر از همه در ارتباط با این. به این معنی بیش از شما می دانید.”

برای بسیاری از مردم COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de