یک قانون است که اجازه می دهد مهاجران بدون وضعیت قانونی برای به دست آوردن حرفه ای و شغلی مجوز تصویب شده است در نیوجرسی مقننه دولت و فرستاده به رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی میز.

این لایحه که به تصویب نیوجرسی مجمع پس از به دست آوردن حمایت هر دو حزب در سنا در حال رفتن به حذف حضور قانونی به عنوان یک پیش نیاز برای هر کسی برای استفاده حرفه ای و شغلی مجوز در دولت است. اگر گذشت مهاجران غیر قانونی ساکن در نیوجرسی قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز به عنوان طولانی به عنوان آنها در دیدار با تمام نیازهای دیگر.

دموکرات, مجلس, Gary Schaer یکی از این لایحه را حامیان مالی گفت: از بین بردن موانع قانونی وضعیت مهاجرت کمک خواهد کرد که نشانی از کمبود مراقبت های بهداشتی و کارگران ضروری میان همه گیر. “ما مهاجر جامعه شده است ضروری در طول این بحران” او گفت:, گزارش NorthJersey.com. “با بلند کردن این مانع ما می توانیم استفاده از توانایی های هر ساکن.”

مخالفان این لایحه استدلال کرد که چنین اقدامی را تشویق مهاجران غیر قانونی به رقابت برای شغل برابر حقوقی شهروندان و منجر به حتی بیشتر مهاجرت غیر قانونی.

“ما باید قواعد و قوانین در این کشور و اگر شما می آیند به کشور غیر قانونی هستند و شما در نقض قانون من فکر نمی کنم ما باید شما اعطای مجوز گفت:” جمهوری خواه مجلس هارولد Wirths که رای دادند و هیچ در این لایحه است.

“اجازه می دهد کسانی که در این کشور به طور غیر قانونی به شغلی یا مجوز حرفه ای طول می کشد مشاغل دور از شهروندان آمریکایی و مهاجران قانونی” فدراسیون برای مهاجرت اصلاحات, یک سازمان غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از مهاجرت محدودیت در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.3 میلیون بیکار افراد در نیوجرسی که رنج می برند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستندات. ارائه شغلی و یا مجوز حرفه ای به کسانی که در این کشور به طور غیر قانونی incentivizes بیشتر مهاجرت های غیر قانونی.”

با توجه به نیوجرسی بخش مصرف کننده امور ده ها تن از حرفه ها و مشاغل در کشور دارای مجوز هستند از جمله حسابداران آرایشگران دادگاه در جمع خبرنگاران زیبایی پزشکان و دندانپزشکان و مهندسین و بازرسان خانه پرستاران optometrists داروسازان, لوله کش, روانشناسان, اولین وبزرگترین املاک و مستغلات اجتماعی کارگران و دامپزشکان.

در حالی که فدرال قانون منع کارفرمایان از استخدام مهاجران غیر قانونی وجود ندارد و قانون منع کسی که زندگی در این کشور به طور غیر قانونی از شروع یک کسب و کار و یا تبدیل شدن به یک پیمانکار مستقل. چنین شخصی می تواند اجرا شود به طور کامل قانونی کسب و کار با یک شماره شناسایی کارفرما می تواند به دست آمده و پس از اخذ شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان که نیاز به هیچ سند دیگر از یک گواهی تولد و یا یک مقام خارجی ID.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de