نیوجرسی تحمیل ‘ماندن در خانه’ سفارش در میان CCP ویروس همه گیر

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد ایالت “ماندن در خانه” سفارش در روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش حزب کمونیست چین (CCP) ویروس.

مورفی امضا فرمان اجرایی (pdf) هدایت همه ساکنان به ماندن در خانه تا اطلاع ثانوی و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی ، این منظور نیز ممنوع تمام تجمعات از افراد مانند احزاب و جشن و یا دیگر رویدادهای اجتماعی. آن را نیز نیاز به افراد به عمل اجتماعی فاصله با اقامت حداقل شش فوت از هم جدا هر زمان که ممکن است به استثنای فوری اعضای خانواده caretakes, اعضای خانواده یا شریک رمانتیک.

سفارش خواهد اثر را روز شنبه در 9 p. m. و باقی خواهد ماند تا زمانی که لغو یا اصلاح شده توسط فرماندار.

“از ما تعهد خود را به هدایت می شود حقایق و هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از سلامت و ایمنی نیوجرسی نه میلیون ساکنان” مورفی در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم که این ویروس گسترش می یابد از طریق شخص به شخص تماس بگیرید و بهترین راه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر برای ما محدود تعاملات به تنها ضروری ترین اهداف است. این زمان برای همه ما را به گرد هم می آیند در یک ماموریت برای صاف منحنی’ و آهسته–و در نهایت توقف–گسترش coronavirus,” او گفت:.

این می آید پس از فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر اعلام کرد یک جهت مشابه در بعد از ظهر جمعه که اثر را روز شنبه در 5 p. m. و منقضی خواهد شد در 7 آوریل. به طور مشابه, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام ساکنان دولت به ماندن در خانه در روز پنج شنبه در حالی که ایالت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که همه غیر ضروری کارگران باید در خانه بماند.

نیوجرسی سفارش معاف افرادی که کار می کنند در بسیاری از خدمات ضروری از جمله فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه, پزشکی, فروشگاه های عرضه ایستگاه های گاز و فروشگاه رفاه بانک ها و laundromats.

این منظور نیز تاثیر نمی گذارد هر کسی مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی یا پزشکی و خدمات, عملیات, رسانه ها, دسترسی به خدمات ضروری برای کم درآمد ساکنان سازمان های اجرای قانون و یا عملیات دولت فدرال است.

کسب و کار و یا غیر انتفاعی نیز دستور داد به جای نیروی کار خود را در هر کجا که عملی برای telework و یا کار از خانه ترتیبات.

در ضمن منظور ادامه موجود ممنوعیت تفریحی و سرگرمی, کسب و کار مورد نیاز است که رستوران ها تنها می تواند با تحویل و takeout تنها و بخشنامه که همه pre-K, ابتدایی و متوسطه و همه موسسات آموزش عالی ملزم به توقف در فرد راهنما با توجه به این بیانیه.

وجود دارد حدود 8.8 میلیون نیوجرسی ساکنان 2019 داده ها از اداره آمار آمریکا.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 24,000 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده و 285 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

میمی Nguyen-Ly کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im