نیوجرسی فرماندار می گوید مراسم فارغ التحصیلی بعید است که اتفاق می افتد این بهار

سالمندان دبیرستان در نیوجرسی باید در انتظار فارغ التحصیلی را به عنوان برنامه ریزی شده در پایان ماه مه یا ژوئن با توجه به ابهامات ایجاد شده توسط جریان همه گیر رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز سه شنبه گفت.

مورفی شک بازیگران در مراسم فارغ التحصیلی در طول یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او همچنین گسترش بهداشت عمومی اورژانس اقامت در خانه سفارش 30 روز به 7.

“من سعی می کنم به سبک اما من نمی قرار دادن هر گونه nonrefundable چک کردن خود را جشن در حال حاضر گفت:” مورفی وقتی پرسیده شد که اگر شده است وجود دارد هر گونه برنامه خاص از برگزاری و یا به تأخیر انداختن آن مراسم. “منظورم این است که آن را سخت به می گویند در غیر این صورت. من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من از ترس که من نیستم.”

“شما نمی تواند در برخورد با حقایق اگر من بگویم علنا در حال حاضر که شما باید احساس خوب در مورد اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن, فارغ التحصیلی, جشن,” او اضافه شده است. “من فقط شخصا آن را نمی بینیم. من امیدوارم که من اشتباه می کنم.”

Epoch Times Photo
مقامات پزشکی کمک یکی از سنت جوزف خانه سالمندان به هیئت مدیره یک اتوبوس پس از تعدادی از ساکنان آزمایش مثبت برای CCP ویروس در وودبریج, New Jersey در 25 مارس سال 2020 است. (استفان ارمیا/فردا نیوز)

سلامت و مقامات آموزش و پرورش گفت: هنوز معلوم نیست که شیوع این بیماری فروکش خواهد کرد به اندازه کافی برای بازگشت به محل کار و مدرسه ممکن است. این می آید به عنوان باغ دولت شاهد آن بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در یک روز و در روز سه شنبه مورفی اعلام 232 اضافی مرگ و میر آوردن ایالت مرگ و میر به 1,232.

اگر چه در این سال سالمندان دبیرستان بعید است که برای شرکت در مراسم فارغ التحصیلی با خانواده و دوستان آنها مجاز به تحصیلات تکمیلی بدون ملاقات با الزامات خاص.

به منظور کسب دیپلم دبیرستان, سالمندان را برای رسیدن به یک حداقل نمره در دولت ارزیابی آزمون. کسانی که عبور نمی کند آزمون نیاز به رفتن را از طریق یک نمونه کارها روند. مورفی چشم پوشی هر دو مورد نیاز برای این کلاس از سال 2020 به دلیل تعطیلی مدارس و لغو آن استاندارد آزمون است.

“این به این معنی است که 13,000 فعلی سالمندان دبیرستان که هنوز راضی ارزیابی دانش مورد نیاز دیگر برای ارائه یک نمونه درخواست تجدید نظر به منظور فارغ التحصیل گفت:” مورفی. “این منظور نیز waives استفاده از تست داده ها برای آموزش ارزیابی بود که امکان پذیر نیست به هر حال با توجه به این که ما باید لغو این سال استاندارد آزمون است.”

در ماه مارس نیوجرسی درخواست و دریافت تاییدیه از وزارت آموزش ایالات متحده به لغو فدرال موظف آزمون در زبان انگلیسی هنر و ریاضیات است که برنامه ریزی شده برای این ماه است. به گفته وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, تمام 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو به دنبال و دریافت ارزیابی چشم پوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im