جدید COVID-19 شیوع بیماری در میان بزرگسالان جوان در کانادا جرقه نگرانی در مورد میله, رستوران ها

آخرین:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان بزرگ “عود” از coronavirus موارد اما اختلافات بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا و تفاوت با دموکرات ها مطرح شده تازه چالش های جدید فدرال بسته کمک های ایالات متحده وخیم تر شدن بحران و امداد اورژانس در مورد به پایان می رسد.

به عنوان اولین دور از ایالات متحده فدرال coronavirus امداد منقضی سیاسی مخاطرات ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد آمریکا در حال بالا و افزایش پیش از انتخابات ماه نوامبر.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان باید کمتر از دو هفته به چکش های جدید بسته امداد قبل از افزایش مزایای بیکاری اجرا برای دهها میلیون نفر از کارگران آمریکایی ساخته شده بیکاری توسط coronavirus بیماری همه گیر.

کنگره تا کنون متعهد 3 تریلیون دلار آمریکا به بحران است. در بیش از 12 هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا آخرین لایحه به قانون تعداد متحده coronavirus موارد بیش از سه برابر شده و به بیش از 3.7 میلیون نفر است. این ویروس به کشته شدن بیش از 140 ، 000 نفر در ایالات متحده است. هر دو چهره می شود.

سازمان دیده بان | تغییر تفکر مورد نیاز کارگران دور ماندن زمانی که بیمار:

مردم باید قادر به تماس در بیمار و دسترسی آزمایش به منظور جلوگیری از رشد کنترل نشده دیده می شود در ابتدای شیوع کروناویروس می گوید: اپیدمیولوژی دکتر کریستوفر Labos. 7:51

دولت آمریکا اطلاعات منتشر شده جمعه, در ضمن نشان می دهد گزارش coronavirus موارد بسیار دست کم گرفتن تعداد واقعی از عفونت و انعکاس نتایج حاصل از یک کوچکتر مطالعه در ماه گذشته.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, مطالعه می گوید: درست COVID-19 میزان بیش از 10 برابر بالاتر از موارد گزارش شده در بسیاری از مناطق ایالات متحده از اواخر مارس تا اوایل آوریل. آن است که بر اساس COVID-19 آنتی بادی آزمایش های انجام شده در روال نمونه خون در 16000 نفر در 10 ایالات متحده در منطقه است.

این مطالعه به احتمال زیاد تشخیص عفونت در افرادی که ممکن است هیچ علائم یا تنها بیماری خفیف و کسی که هرگز coronavirus آزمون. نرخ ابتلا به عفونت شد و از شش برابر بالاتر از موارد گزارش شده در کانکتیکات به 24 برابر بیشتر در میسوری.

سازمان دیده بان | فاز 3 واکسن دادگاه پیگیری خواهد شد در دراز مدت سلامت بیماران:

شرکت دارویی AstraZeneca و دانشمندان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان در حال دیدن نشانه های اولیه از موفقیت در اولین محاکمه انسان برای COVID-19 واکسن. فاز 1 از محاکمه تا به حال بیش از 1 ، 000 شرکت کنندگان بین سنین 18 و 55. 8:42

تعداد موارد در حال حاضر خونتان در نقاط در سراسر ایالات متحده تاکید بر این سیستم پزشکی آمریکا در روح و روان و اقتصاد است.

در فلوریدا که در آن نزدیک به 9,500 مردم در بیمارستان بستری شد و از دوشنبه فقط 18 درصد از آن مراقبت های ويژه در دسترس بودند.

آریزونا گفت: بستری شدن در بیمارستان شد و در پایین ترین سطح در بیش از دو هفته در حالی که تعداد زیادی از مردم در فن و در بخش مراقبت های ویژه نیز کاهش یافته است.

یک درایو از طریق coronavirus مرکز آزمون نشان داده شده است در عمل در اینگلوود کالیفرنیا در جولای 20. (مایک بلیک/فردا نیوز)

در تگزاس مقامات بهداشتی در هوستون شد و با احتیاط خوش بینانه به عنوان تعداد زیادی از مردم نیاز به بستری شدن “به نظر می رسد مخروطی کردن کمی.” اما مرگ و میر در دومین دولت افزایش یافت و بالاتر از 4000 و مقامات در مرز منطقه از شهرستان استار, که در آن یک تیم از نیروی دریایی پزشکان فرستاده شد برای کمک به تنها بیمارستان گفت: آنها با توجه به ایجاد یک کمیته اخلاق به بحث در مورد سهمیه بندی بیمارستان منابع است.

“این برای تلفن های موبایل سرد و من نفرت را به فکر می کنم که ما حتی باید آن را انجام دهد اما ما نیاز به حداقل در نظر بگیرید که چه شانس یک بیمار از بازمانده” شهرستان قاضی الوی ورا گفت.

ایالات متحده و میر ناشی از COVID-19 افزایش یافت و برای دومین هفته متوالی به بیش از 5,200 مردم در هفته پایان ژوئیه 19 تا پنج درصد از قبلی هفت روز خبر و تحلیل یافت.

این کشور گزارش داد بیش از 460,000 جدید کروناویروس موارد در هفته گذشته نزدیک به 15 درصد از هفته قبل با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از COVID پیگیری پروژه داوطلب اجرا تلاش برای ردیابی شیوع.

دولت نه تنها در صورت فشار بر منابع پزشکی اما مجبور به قرض گرفتن میلیاردها دلار و بریده بریده هزینه های furloughing کارگران تاخیر در پروژه های ساخت و برش مدرسه کمک های اولیه و حتی بسته شدن بزرگراه بقیه مناطق.

خریداران دیده می شود با پوشیدن ماسک در روز دوشنبه در حالی که خرید در فروشگاه وال مارت در برادفورد, Pa. شرکت ماسک سیاست به اثر رفت در سراسر کشور حتی برای حوزه های قضایی که در آن رهبران سیاسی را برقرار نیست یک ماسک مورد نیاز است. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

پس از به سختی ذکر این بیماری همه گیر در نزدیک به یک ساعته آدرس در موضوعات مختلف در هفته گذشته در کاخ سفید نشانه ای بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید coronavirus جلسه اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

“من فکر می کنم این یک راه عالی برای دریافت و اطلاعات عمومی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی در روز دوشنبه گفت که او امیدوار است برای بحث در مورد پیشرفت در واکسن و درمان. جلسات برگزار شد در تقریبا روزانه در ماه های مارس و آوریل از جمله تعطیلات آخر هفته به پایان رسید اما چندی پس از رئیس جمهور کردن کاف پیشنهاد که تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان coronavirus.

پراکنده جلسات رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس گرفته اند پس با دولت و کارشناسان بهداشت و درمان از جمله بیماری های عفونی پزشک متخصص دکتر Anthony Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield در غیر این صورت تا حد زیادی تنزل به کنگره حضور و انتخاب مصاحبه های رسانه ای.

در ستیز مصاحبه که پخش شده شنبه برگ برنده به نام Fauci “کمی از جنجال آفرینی” وقتی که می آید به کروناویروس پیام و همچنین دریافت پوش بک از رادیو فردا میزبان کریس والاس در هنگام ساخت غلط ادعا می کند در مورد آمریکا مرگ و مير با توجه به کوروناویروس.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 12 p. m. و در روز سه شنبه, کانادا دیده است 111,509 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 97,674 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل و در مجموع 4,943 هنوز هم فعال است. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,892.

در اتاوا نمایندگان مجلس بازگشت و به مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه به بحث قانون معرفی شده توسط دولت لیبرال که اصلاح دستمزد فدرال یارانه و ارائه کمک به افراد معلول است.

(CBC)

لایحه جدید, C-20 را گسترش تعداد شرکت هایی که واجد شرایط برای یارانه دستمزد تغییر مقدار های شرکت می توانید نسبت به خود کارگران و گسترش برنامه به پایان سال. این لایحه ارسال یک بار پرداخت از $600 به افراد معلول و گسترش برخی از مهلت قانونی برای دادگاه.

این لایحه است که به احتمال زیاد به تصویب در روز سه شنبه. در حالی که محافظه کاران گرفته اند موضوع را با پیچیدگی مفاد آن بلوک کبک است گفت: نمایندگان مجلس به لایحه حمایت از.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

بازارهای مالی تحت فشار قرار دادند و بالاتر در شنبه ردیابی یک شبه سود در وال استریت پس از دانشمندان در دانشگاه آکسفورد گفت: خود را آزمايش واکسن باعث شده بود یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم در اوایل محاکمه.

در میان خوش بینی منجر به توسعه واکسن صدا توجه داشته باشید از احتیاط در یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس قبل از پایان سال 2020 است.

“The end-of-the-سال هدف برای گرفتن واکسن اجرای آن را امکان وجود دارد اما به هیچ وجه اطمینان در مورد این که چرا ما نیاز به سه چیز اتفاق می افتد” سارا گیلبرت گفت: رادیو بی بی سی در روز سه شنبه.

گیلبرت گفت: واکسن است که مجوز به AstraZeneca — نیاز به نشان داده شده است به کار در اواخر مرحله محاکمه و نیاز به تولید در مقادیر زیاد. در نهایت تنظیم کرده بود به توافق برسند به سرعت به مجوز آن را به صورت اضطراری قبل از استفاده از تعداد زیادی از مردم می توانند واکسینه شوند, او گفت:.

سازمان دیده بان l قدرت پاسخ ایمنی شناخته نشده آکسفورد گیلبرت می گوید:

بزرگترین دین جدید COVID-19 مورد در کانادا شده اند و مردم در 20s خود را برای چند هفته گذشته است. کارشناسان می گویند یک از امنیت کاذب و الکل به احتمال زیاد عوامل در سنبله. 1:59

اروپا بازار نیز به احتمال زیاد به تشویق رهبران اتحادیه اروپا که پس از چهار روز مذاکرات مسجل بی سابقه ای 1.8 تریلیون یورو ($2.78 تریلیون Cdn) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ این منطقه است.

یک 750 میلیارد یورو ($1.16 تریلیون Cdn) coronavirus صندوق را تامین مالی وام و کمک های مالی برای کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال, 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا.

“ما گذاشته بنیادهای مالی برای اتحادیه اروپا برای هفت سال آینده و آمد تا با پاسخ به این مسلما بزرگترین بحران از اتحادیه اروپا گفت:” صدراعظم آلمان ،

این بیماری همه گیر را کشته است در مورد 135,000 مردم در کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

ایران شاهد یک رکورد 229 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از آن شیوع رمان coronavirus وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد که در روز سه شنبه.

ایران و خاور میانه و کشور سخت ترین ضربه گیر آغاز شد آرامش خود را مستند در اواسط ماه آوریل حداقل تا حدودی به تقویت اقتصاد توفان تحریم های ایالات متحده.

جمهوری اسلامی ایران به ثبت در مجموع 14,634 مرگ و میر ناشی از coronavirus وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری گفت: در تلویزیون دولتی اضافه کرد که این کشور دیده می شود 278,827 عفونت و 242,351 بهبود.

بیمارستان در ایران صورت حاد کمبود پرسنل پزشکی و تخت به عنوان کشور تکل قدرتمند موج دوم COVID-19 pandemic گفت: رضا جلیلی-Khoshnood یک مقام ارشد با تهران را ضد coronavirus وظیفه نیروی هفته گذشته است.

سازمان دیده بان | اينترفرون به نظر می رسد به برخی از مزایای اما مطالعه بیشتر مورد نیاز است:

بالقوه COVID-19 واکسن خارج از دانشگاه آکسفورد در انگلستان است که نشان دادن وعده در آزمایش های اولیه بر روی بیش از 1000 شرکت کنندگان نشان می دهد, آن می تواند کمک به بدن در مبارزه با ویروس اما آنچه مشخص نیست این است که چه مدت اثر طول می کشد. 3:32

هند اضافه شده بیش از 37,000 موارد جدید به صورت ملی در کل که در حال حاضر بیش از 1,155,000 سوم بیشتر پشت متحده با بیش از 3.8 میلیون و برزیل با 2.1 میلیون, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جدید هند موارد باید ماند در حدود 40,000 یک روز در روزهای اخیر با کارشناسان هشدار یک سری از قله های پیش رو به عنوان ویروس در مناطق روستایی که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی ضعیف است. هندی شورای تحقیقات پزشکی بالا تحقیقات پزشکی بدن بود و اصرار دولت برای اضافه کردن بیشتر در آزمایشگاه و بهبود تست ظرفیت برای کشور از 1.4 میلیارد نفر است.

لبنان , وزیر بهداشت گفت: از نظر مالی مشکل کشور که قبلا موفق به مهار coronavirus شد کشویی به سمت یک مرحله بحرانی با یک موج جدید در عفونت بیش از یک پنجم از آنها untraceable پس از مستند محدودیت برداشته شد و این فرودگاه بازگشایی شد.

“خطر جامعه گسترش است هنوز هم ممکن است به این دلیل که کشور باز کرده است تا” وزیر بهداشت حامد حسن گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در اواخر روز دوشنبه.

مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تست یک بیمار دوشنبه در حالی که رفتن خانه به خانه برای آزمون مردم برای coronavirus در شهرداری Tlahuac در مکزیکو سیتی. (کارلوس Jasso/فردا نیوز)

مکزیک در ادامه به ثبت نام در سطوح بالا جدید کروناویروس موارد به وزارت بهداشت گزارش 5,172 جدید عفونت آوردن مجموع به حدود 350,000.

روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به 301 مجموع تقریبا 39,500.

ادامه داد: نرخ بالای انتقال باعث شده است که برخی از مناطق توریستی مکزیک به راه رفتن به عقب قبلی reopenings و سرکوب ماسک قوانین. منطقه جنوب از سواحل کارائیب دولت از Quintana Roo reimposed محدودیت در اشغال هتل و باخا کالیفرنیا رفت و آمد مکرر از لاپاز سواحل بسته دوباره.

در سراسر جهان تقریبا 610,000 اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 14.7 میلیون نفر آلوده. هر دو شماره به طور گسترده ای اذعان به کمتر از واقعی تلفات این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıhipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000 ultraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis