جدید کروناویروس می توانید زنده ماندن در برخی از سطوح به صورت روز – مطالعه

CLEANING. Pasig Mayor Vico Sotto leads efforts to disinfect schools and other public places in the city. Photo from the Pasig City Public Information Office

تمیز کردن. پسیگ شهردار ویکو ستو منجر تلاش برای ضد عفونی کردن مدارس و دیگر اماکن عمومی در شهرستان. عکس از پسیگ سیتی اطلاعات عمومی دفتر

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – رمان coronavirus می توانید زنده ماندن در برخی از سطوح برای روز و یا در هوا برای چند ساعت با توجه به ایالات متحده-دولت بودجه مطالعه منتشر شده در پنج شنبه, 17 مارس است.

دانشمندان دریافتند که این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری تا به حال مشابه سطح زنده ماندن در خارج از بدن به سلف خود که ناشی از سارس.

این به این معنی است که دیگر عوامل مانند بیشتر انتقال بین مردم با هیچ علائم ممکن است به همین دلیل از زمان همه گیر است که به مراتب بزرگتر از شیوع سارس از 2002-2003.

مقاله جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) و انجام شده توسط دانشمندان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و پرینستون.

جدید کروناویروس بود قابل تا 4 ساعت روی مس و دو تا 3 روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ و برای 24 ساعت روی مقوا.

این تیم با استفاده از نبولایزر برای شبیه سازی یک فرد سرفه یا عطسه و دریافتند که این ویروس شد آئروسل – معنی آن ذرات شد در هوا معلق – ساخت آن قابل تشخیص برای تقریبا 3 ساعت. (بخوانید: Self-قرنطینه راهنمای دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس: زمانی که به انجام آن چه به انبار کردن)

این مطالعه برای اولین بار ارسال شده در پزشکی قبل از چاپ سایت در هفته گذشته قبل از آن کارشناسی و جلب توجه های زیادی از جمله برخی از انتقاد از دانشمندان که در آن ممکن است بیش از حد هوابرد تهدید.

این ویروس عمدتا انتقال بیماری از طریق قطرات تنفسی و در این صورت آن را قابل دوام برای تنها چند ثانیه پس از یک فرد سرفه یا عطسه.

منتقدان سوال که آیا نبولایزر با دقت تقلید یک انسان سرفه یا عطسه.

که گفت:, وجود دارد, دیگر شواهد نشان می دهد می تواند تبدیل به یک آئروسل البته در موارد نادر.

سارس مقایسه

چینی کاغذ که نوشته شده بود در هفته گذشته و در انتظار peer-review یافت aerosolized فرم جدید کروناویروس شد و در حال حاضر در سرویس بهداشتی از بیماران در ووهان بیمارستان به عنوان ویروس ریختن در مدفوع.

یک aerosolized فرم سارس بود که مسئول برای آلوده کردن صدها نفر از مردم در هنگ کنگ مجتمع آپارتمانی در سال 2003 زمانی که فاضلاب خط درز در به پنکه سقفی ایجاد یک ویروس لادن plume.

این تیم پشت NEJM مطالعه مشابه آزمایش بر روی ویروس سارس پیدا کردن ویروس به طور مشابه رفتار.

اما خود را شبیه زنده بودن نتواند توضیح دهد که چرا رمان coronavirus همه گیر آلوده شده است نزدیک به 200 ، 000 نفر و باعث تقریبا 8,000 مرگ و میر در حالی که شیوع بیماری سارس آلوده حدود 8000 کشته و نزدیک به 800.

“این نشان می دهد که تفاوت در اپيدميولوژيک ویژگی های این ویروس احتمالا ناشی از عوامل دیگر از جمله بالا ویروسی در دستگاه تنفسی فوقانی و پتانسیل برای افراد مبتلا به SARS-CoV-2 به ریختن و انتقال ویروس در حالی که بدون علامت” نوشت: محققان.

SARS-CoV-2 ویژگی های نام جدید کروناویروس.

این یافته تأیید راهنمایی از متخصصان بهداشت عمومی در خصوص, اجتماعی, فاصله, اجتناب از لمس کردن صورت خود را پوشش سرفه یا عطسه و اغلب ضد عفونی تمیز کردن اشیاء با استفاده از اسپری یا دستمال مرطوب. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im