ساختمان جدید مجوزها رسید به نزدیک 13 سال اخیر با اشاره به پایدار در بازار مسکن قدرت میان دوره ادامه توسعه اقتصادی در ایالات متحده است که طولانی ترین در تاریخ ثبت شده است.

مجوز برای ساخت خانه های جدید در ایالات متحده افزایش یافت 9.2 درصد به نرخ 1.551 میلیون واحد در ماه ژانویه وزارت بازرگانی گفت: Feb. 19 که بالاترین سطح از مارس 2007.

مسکن شروع می شود, یکی دیگر از نقطه داده در روز چهارشنبه وزارت بازرگانی آزادی سقوط کرد 3.6 درصد به یک کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 1.567 میلیون واحد در ماه ژانویه که به دنبال آن سه ماه متوالی افزایش می یابد. یک مقایسه از مسکن شروع می شود و بین ماه های ژانویه 2020 و ژانویه 2019 نشان می دهد که یک سال در سال پرش از 21.4 درصد است.

در ماه ژانویه تعداد یک تخمین اولیه و موضوع را به تجدید نظر در ماه آینده آزاد کند. همچنین داده ها را برای ماه دسامبر تجدید نظر شده بود تا نشان دهد homebuilding افزایش به یک سرعت 1.626 میلیون واحد رسید که بالاترین سطح از دسامبر 2006.

خانواده های تک homebuilding که حساب برای بزرگترین سهم از بازار مسکن کاهش یافت و 5.9 درصد به نرخ 1.010 میلیون واحد در ماه ژانویه است. ساختمان جدید مجوز برای تک خانواده خانه افزایش 6.4 درصد به نرخ 987,000 واحد در ماه ژانویه به بالاترین سطح خود از ماه ژوئن سال 2007.

در حالی که مسکن به طور مستقیم به حساب حدود 3.1 درصد از تولید ناخالص داخلی آن را گسترده تر رد پا در اقتصاد ایالات متحده.

جدید مجوز ساخت و ساز به عنوان پیشرو در شاخص های اقتصادی

تحلیلگر ارشد مالی و Merk سرمایه گذاری مدیر نمونه کارها نیکلاس Reece گفت: بار عصر جدید که مجوز ساخت یک ارزیابی از اقتصاد مقاومتی و مهم نشانگر استفاده می شود به منظور برآورد اقتصاد محل فعلی در رونق-رکود چرخه کسب و کار.

“اگر شما گرفتن مجوز ساخت و ساز برای ساخت یک خانه پس از آن که رفتن به نوبه خود به فعالیت های ساخت و ساز که در حال رفتن به نوبه خود به خرید خانوار کالاهای بادوام مانند یخچال و فریزر” Reece توضیح داد. “شما به طور معمول نمی بینم و اقتصاد به قریب الوقوع رکود اقتصادی با مجوز ساخت در چرخه بالا است.”

ایالات متحده با بهره گیری از یک رکورد طولانی چرخه کسب و کار رونق در حال حاضر به 11 سال است.

Epoch Times Photo
ایالات متحده اجازه ها و پروانه ساختمان به استثنای Jan. 2020 آمار و ارقام. آبی مناطق سایهدار نشان دهنده رکود. (حسن نیت ارائه میدهد از نیکلاس Reece/Merk سرمایه گذاری)

گرجستان Bruggeman بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در نصف النهار مشاوران مالی گفت: عصر فردا در یک ایمیل جدید که مجوز ساخت و ساز در حال او را از رفتن به شاخص پیشرو برای پیش بینی رکود اقتصادی.

“مسکن جدید نیاز به یک مقدار زیادی از منابع در نظر چوب و مس و فولاد و شیشه و لوازم جدید, مبلمان جدید” Bruggeman توضیح داد و اضافه کرد که در نظر او جدید مسکن مجوز می گیرند به طور قابل توجهی جلوتر از جدی اقتصادی مشکل است.

“معنی دار در کاهش این فعالیت را ضربه زدن به اقتصاد قبل از ما در واقع رفتن به رکود,” او گفت:.

سازنده اعتماد به نفس باقی می ماند قوی در فوریه

در یکی دیگر از نشانه های بخش مسکن و قدرت سازنده اعتماد به نفس در بازار مسکن باقی مانده شناور در ماه فوریه با توجه به آخرین, انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) شاخص بازار مسکن (HMI) با سه ماهانه احساسات خوانش ضربه زدن به بالاترین سطح خود از دسامبر 2017.

این شاخص که نشان دهنده اعتماد به نفس در بازار برای تازه ساخته شده خانه های تک خانواده در آمد و در 74 در ماه فوریه که در یک نقطه قطره از ژانویه رقم اما رشد سالانه 19.35 درصد نسبت به ماه فوریه گذشته چاپ.

این نتایج که در یک مقیاس از 0 تا 100 تنظیم برای صاف کردن نوسانات فصلی. خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد خوش بینی در بازار مسکن در حالی که پایین تر چاپ نشان می دهد بدبینی.

این HMI بررسی می پرسد پاسخ دهندگان برای رای دادن به هر دو زمان و مدت شش ماه به جلو شرایط بازار برای فروش خانه های جدید و همچنین ترافیک از خریداران آینده نگر از خانه های جدید است. NAHB پس از آن منتشر خوانش در سه دسته و به عنوان یک چهارم کامپوزیت اندازه گیری.

در ماه فوریه شاخص اندازه گیری زمان شرایط فروش کاهش یافت و در یک نقطه به 80 یکی از اندازه گیری انتظارات فروش در شش ماه آینده بود یک نقطه پایین تر در 79 و خریدار آینده نگر ترافیک شاخص نیز کاهش یک نقطه به نقطه 57.

به طور قابل توجهی سنج از خریدار بالقوه ترافیک بیش از نورد بدبین به بیشتر خوش بینانه در ماه سپتامبر و پس از آن پیوسته در طول سه ماه آینده.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im