جدید اپل COVID-19 برنامه کمک می کند تا آمریکایی ها را ببینید و اگر آنها تست شده برای CCP ویروس

اپل راه اندازی یک برنامه جدید است که آمریکایی ها می توانید استفاده کنید برای دیدن اگر آنها نیاز به تست برای CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

اپل نرم افزار “ابزار غربالگری است که کمک خواهد کرد که آمریکایی ها تعیین اینکه آیا آنها باید آزمایش” معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به خبرنگاران گفت: در شب جمعه.

“این آسان فرمت سوال و جواب; اگر شما مسائل را در مورد اینکه آیا یا نه یک آزمون برای شما مناسب است شما می توانید با استفاده از برنامه اپل برای به انجام رساندن آن است.”

مردم خواسته می شود چه علائم آنها را به عنوان به خوبی به عنوان مورد ممکن است عوامل خطر. پس از پاسخ دادن به سوالات آنها دریافت خواهید کرد توصیه هایی در مورد امکان تست.

این برنامه رایگان است. این را می توان از فروشگاه اپل App, Google Play و یا از این وب سایت.

مقامات کاخ سفید تاکید کرد که مردم باید فقط تست شده برای CCP ویروس اگر آنها در حال نشان دادن علائم.

Epoch Times Photo
پزشکی کارگر پیاده روی در خارج از CCP ویروس تست چادر در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک در مارس 27, 2020. (آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ)

این برنامه در همکاری با نیروی کار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و سازمان مدیریت اضطراری فدرال اپل در بیانیه ای گفت.

“این ابزار غربالگری طراحی شده است که یک منبع برای افراد می کند و جایگزین دستورالعمل از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا راهنمایی از دولت محلی و مقامات بهداشت و درمان” آن را اعلام کرد.

COVID-19 آلوده دهها هزار نفر از مردم در ایالات متحده است. این کشور نسبتا کم نرخ مرگ و میر 1.6 درصد هر چند که نرخ افزایش یافته است در روزهای اخیر. تعدادی از بیماران مبتلا به نمایش علائم خفیف نیست بخشی از پرونده تعداد ساخت رقم واقعی پایین تر است.

بیش از 685,000 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور به عنوان پنج پنس گفت.

علائم جدید بیماری شامل تب, خستگی, خشک, سرفه و تنگی نفس. دیگر علائم می تواند شامل درد و درد گلو درد و اسهال است.

افرادی که تبدیل به بیمار باید در خانه بمانند و به جز گرفتن مراقبت های پزشکی با توجه به CDC. افراد بیمار باید خود را جدا از دیگر مردم در خانه خود تعیین یک “بیمار اتاق” اگر ممکن است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im